Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5196
візитів всього: 134011
Прогноз погоди
23.07.2014 - Про утворення комісії для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
від _____________ № ______
               м. Житомир
Про утворення   комісії
для визначення коефіцієнта
співвідношення кількості
безплатних та платних пасажирів

Відповідно до розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 23.03.06 №110 „Про затвердження порядку обліку витрат транспортних підприємств на пільговий проїзд окремих категорій громадян для здійснення розрахунків місцевих бюджетів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету” та на підставі статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
  1. Утворити   комісію для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів та затвердити у складі згідно з додатком.
2. Визнати таким, що втратило  чинність рішення міськвиконкому від 10.09.13 № 439 „Про утворення комісії для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Секретар міської ради  Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове