Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71810
Прогноз погоди
23.07.2014 - Про утворення комісії для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
від _____________ № ______
               м. Житомир
Про утворення   комісії
для визначення коефіцієнта
співвідношення кількості
безплатних та платних пасажирів

Відповідно до розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 23.03.06 №110 „Про затвердження порядку обліку витрат транспортних підприємств на пільговий проїзд окремих категорій громадян для здійснення розрахунків місцевих бюджетів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету” та на підставі статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
  1. Утворити   комісію для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів та затвердити у складі згідно з додатком.
2. Визнати таким, що втратило  чинність рішення міськвиконкому від 10.09.13 № 439 „Про утворення комісії для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Секретар міської ради  Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.