Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134084
Прогноз погоди
22.07.2014 - Про погодження розміщення дитячого майданчика
Про погодження розміщення
дитячого майданчика
З метою організації відпочинку дітей та розглянувши звернення приватного акціонерного товариства «Житомирський маслозавод» стосовно проведення робіт по розміщенню дитячого майданчика з встановленням елементів благоустрою за адресою: м. Житомир, вул. Бородія, 59, відповідно до ст. 10, 13, ст. 18, 21 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, ст. 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення Житомирської міської ради від 29.03.2012 № 325 “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі",   виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ :
1. Погодити приватному акціонерному товариству «Житомирський маслозавод» розміщення дитячого майданчика з встановленням елементів благоустрою ( малих архітектурних форм ) за адресою: м. Житомир, вул. Бородія, 59, згідно із схемою, що додається.
2. Приватному акціонерному товариству «Житомирський маслозавод» забезпечити утримання встановлених елементів благоустрою відповідно до вимог чинного законодавства України, норм, правил та державних стандартів.
                                                                                                                                                                  
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов'язків.

Секретар міської ради                                 Л.В.Цимбалюк      


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове