Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5348
візитів всього: 281962
Прогноз погоди
22.07.2014 - Про надання замовникам погодження на реконструкцію існуючих об'єктів архітектури
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
від  _______________    №  ______    
                          м. Житомир     

Про надання замовникам погодження
на реконструкцію існуючих об'єктів
архітектури

Розглянувши заяви замовників щодо погодження на реконструкцію існуючих об'єктів архітектури, відповідно до ст. 2 Закону України “Про архітектурну діяльність”, ст. 29 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, керуючись державними будівельними нормами України А.2.2-3-2012 “Склад та зміст проектної документації на будівництво”, державними будівельними нормами України В.2.2-15-2005 “Житлові будинки. Основні положення”, державними будівельними нормами України В.3.2-2-2009 “Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт”, державними будівельними нормами України В.2.2-17:2006 “Будинки та споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення”, рішеннями виконавчого комітету міської ради від 03.10.2012 № 416 “Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі” та ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Погодити реконструкцію існуючих об'єктів архітектури, згідно з додатком.
2.  Замовникам замовити робочий проект у юридичних, фізичних осіб - суб’єктів господарської діяльності незалежно від форм власності,  які мають  відповідний кваліфікаційний сертифікат на розроблення проектної документації на об'єкт архітектури.
Витрати замовника на виконання проектної документації відносяться до його комерційного ризику.
3. Звернутись в інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській  області для реєстрації  декларації про початок  виконання будівельних робіт і після закінчення будівництва для реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
4. Подати копію декларації до виконавчого комітету Житомирської міської ради упродовж семи календарних днів з дня реєстрації декларації про початок  виконання будівельних робіт та декларації про прийняття об’єкта  в  експлуатацію.
5. Звернутись до виконавчого комітету Житомирської міської ради упродовж семи календарних днів з дня реєстрації декларації про початок  виконання будівельних робіт із заявою про укладення договору пайової участі у розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
Секретар міської ради                         Л.В. Цимбалюк
 
                                                                                  Додаток 
до рішення міськвиконкому
        від ________ № _____

 
Перелік
замовників, яким надано погодження на реконструкцію існуючих об’єктів архітектури
1. Райському Леоніду Леонідовичу власної квартири № 192 в житловому будинку по вул. Великій Бердичівській, 41 без зміни цільового призначення та збільшення загальної площі квартири.
2. Томашевській Олені Миколаївні, Томашевському Юрію Анатолійовичу власних квартир № 84 та № 85 в житловому будинку по вул. Малікова, 8 без зміни цільового призначення, з влаштуванням прорізу у стіновій панелі між житловими квартирами та зміною загальних площ квартир.
3. Труш Сергію Миколайовичу власної квартири № 112 в житловому будинку по вул. Котовського, 71/105 без зміни цільового призначення та збільшення загальної площі квартири.
4. Сафлютіній Ірині Олександрівні власної квартири № 4 в житловому будинку по вул. Київській, 8 без втручання в несучі конструкції, зміни цільового призначення та збільшення загальної площі квартири.  

Начальник управління                                                                       Є.Л. Черкасова
Керуючий справами                                                                           П.Ю. Кудряшов
 
15.08.2014 внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове