Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5185
візитів всього: 132761
Прогноз погоди
21.07.2014 - Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста Житомира теплової мережі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Проект РІШЕННЯ
       сесія шостого скликання

          
від _________________ № ________
             м. Житомир
Про надання згоди на прийняття
в комунальну власність міста Житомира
теплової мережі
Розглянувши клопотання Житомирського національного агроекологічного університету від 05.05.2014р. вих. №634 про прийняття в комунальну власність міста теплової мережі на Старому бульварі,7, від       ТК-40 до навчального корпусу №1 агрономічного факультету з метою кваліфікованого технічного обслуговування, утримання в технічно справному стані, відповідно до Закону України “Про теплопостачання”,  статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти в комунальну власність міста від Житомирського національного агроекологічного університету теплову мережу підземного прокладання на Старому бульварі,7, від ТК-40 до навчального корпусу №1 агрономічного факультету, діаметром 159 мм, протяжністю 72 м.п.,  балансовою вартістю 5904 грн., з подальшою безоплатною передачею їх на баланс та експлуатаційне обслуговування комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго»  Житомирської міської ради.
2. Рекомендувати комунальному підприємству «Житомиртепло-комуненерго»  Житомирської міської ради :
2.1. Прийняти на баланс активи, вказані в п.1 цього рішення.
2.2. Забезпечити технічне та планово-профілактичне обслуговування мережі  у відповідності з вимогами чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на профільного заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Секретар міської ради                                                                Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове