Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132156
Прогноз погоди
10.07.2014 - Про розроблення міської цільової програми «Розвитку водопровідних та каналізаційних мереж, в районах з приватним сектором м. Житомира на період 2015-2020 роки»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

 
від______________  №  __________
                          м. Житомир

Про розроблення міської цільової програми
«Розвитку водопровідних та каналізаційних мереж,
в районах з приватним сектором  м. Житомира на період 2015-2020 роки»

З метою  вирішення однієї з найважливіших соціальних проблем  м. Житомира - задоволення потреб мешканців міста, що проживають у приватному секторі послугою водопостачання і водовідведення, покращення санітарного та екологічного стану водойм м. Житомира, поліпшення стану здоров'я населення, зменшення небезпеки виникнення та поширення інфекційних захворювань, охорони і раціонального використання джерел питного водозабезпечення, організації безпечного функціонування водопровідно-каналізаційної системи і поліпшення фінансового стану підприємства КП «Житомирводоканал», відповідно постанови КМУ від 17 листопада 1997 року № 1269 «Про Програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства», до пункту 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Доручити управлінню комунального господарства Житомирської міської ради провести комплексну інвентаризацію приватного сектору районів м. Житомира, на предмет відсутності централізованого водопостачання і водовідведення та технічної можливості забезпечення.
2. Управлінню комунального господарства Житомирської міської ради, з можливістю залучення інших організацій,  розробити міську цільову програму «Розвитку водопровідних та каналізаційних мереж, в районах з приватним сектором  м. Житомира на період 2015-2020 роки», яка буде включати в себе: перелік вулиць та провулків міста, з планом поетапного розвитку будівництва водопроводних та каналізаційних мереж на найближчі 5 років; проектно-кошторисну документацію на кожний етап будівництва; врахування співфінансування мешканців даних районів.
3. Фінансове забезпечення розробки програми – міський бюджет.
4. Термін виконання 6 місяців.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                  Л. В. Цимбалюк
 
Депутат Житомирської міської ради      Ю.В. Мойсеєв
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове