Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134385
Прогноз погоди
08.07.2014 - Про передачу нерухомого майна
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект  РІШЕННЯ
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про  передачу нерухомого майна

З метою ефективного використання приміщень комунальної власності міста, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання комунальної установи «Центральна дитяча міська лікарня», виконавчий комітет Житомирської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Нежитлове приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Черняховського, 102,  загальною площею 167 м2, що перебуває на балансі комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради, передати на баланс комунальної установи «Центральна дитяча міська лікарня» з метою розміщення філії дитячої поліклініки Богунського району.
2. Комунальному підприємству «Фармація» Житомирської міської ради та комунальній установі «Центральна дитяча міська лікарня» прийом-передачу нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, провести  відповідно до чинного законодавства України у термін до 20 серпня 2014 року.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Секретар міської ради                   Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове