Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70637
Прогноз погоди
08.07.2014 - Про передачу нерухомого майна
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект  РІШЕННЯ
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про  передачу нерухомого майна

З метою ефективного використання приміщень комунальної власності міста, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання комунальної установи «Центральна дитяча міська лікарня», виконавчий комітет Житомирської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Нежитлове приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Черняховського, 102,  загальною площею 167 м2, що перебуває на балансі комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради, передати на баланс комунальної установи «Центральна дитяча міська лікарня» з метою розміщення філії дитячої поліклініки Богунського району.
2. Комунальному підприємству «Фармація» Житомирської міської ради та комунальній установі «Центральна дитяча міська лікарня» прийом-передачу нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, провести  відповідно до чинного законодавства України у термін до 20 серпня 2014 року.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Секретар міської ради                   Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.