Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131970
Прогноз погоди
Від батьків пришкільного табору «Посмішка» при ЗОШ №5 м. Житомира»
Шановна Любов Володимирівна!
 
Дозвольте від батьків вихованців пришкільного табору «Посмішка висловити слова вдячності та щиру подяку за турботу, увагу, сприяння в організації гарного відпочинку наших дітей в пришкільному таборі.

Нам дуже приємно, що під час літнього відпочинку наших дітей продовжує роботу не просто  заклад освіти, продовжує своє життя цей чудовий, цікавий світ дитинства, країна дитячої творчості, розвитку, доброти, любові. І як чудово, що цей світ ми створюємо разом з Вами!

Своїми добрими словами Ви надали можливість нашим дітям гарно відпочити, зустріти нових друзів, активно та змістовно проводити вільний час на період літніх канікул.
Відпочинок у пришкільному таборі для наших дітей – це 14 днів чудового настрою, незабутніх вражень, море радості і щастя, смачні обіди, цікаві розважальні програми, мандрівки та екскурсії стежками рідного міста.

Успіхів Вам у вашій нелегкій справі!
 
З повагою і вдячністю
Батьки пришкільного табору «Посмішка» При ЗОШ №5 м. Житомира»


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове