Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 74
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131963
Прогноз погоди
Від колективу батьків дітей, які відпочивали у літньому шкільному таборі «Барвінок»
Шановна Любов Володимирівна!
 
Ми батьки дітей, які відпочивали у літньому таборі «Барвінок» з 02 червня 2014 року, хочемо висловити подяку Житомирській міській раді за організацію відпочинку наших дітей у літньому таборі «Барвінок» при ЗОШ №30.

Велика подяка організаторам табору: директору ЗОШ ступенів №30 Нечмпорук Т.А. та керівнику шкільного табору відпочинку «Барвінок Булковській Н.В. за наполегливу працю над організацією незабутнього відпочинку для наших дітей.

Також хочемо відмітити професіоналізм, турботливість наших вихователів у таборі: Харченко Л.М., Бондарчук Н.В., калінчук О.Р. ,Богданевич О.П., Дрозд І.Б. Лішкевич Т.В., Маряук Н.П., муз. Керівника Денисюк Н.В., вихователя фізкультури Фесько О.М., соціального педагога Закревську Н.А.

Завдяки цим людям наші діти отримали організований, оздоровчий, пізнавальний, цікавий відпочинок, в якому було продумано все до дрібниць: приміщення табору декоровано яскравими повітряними кульками, що надало  дітям можливості кожен день відчувати себе як на світі; підлога приміщення заслана килимом, що надавало атмосфери домашнього затишку; багато яскравих плакатів на стінах з пізнавальними написами дало можливість дітям відчути свою значимість у таборі.

Окрема подяка працівникам їдальні на чолі із зав. виробництвом їдальні Грабовській О.І. Харчування наших дітей було різноманітне, смачне та  поживне.

Наші діти назавжди відкладуть у своїй пам’яті ці незабутні 14 днів відпочинку, тому, що кожен день  був неповторний та цікавий: конкурс юних гумористів, конкурс «Міс Барвінок 2014», музичні конкурси, фестиваль казок ігри на спортивному майданчику, вистави (в яких брали участь самі діти), вивчення народних звичаїв, ляльковий і драматичний театр, виступ філармонії, змагання, веселі естафети, випуск власної стінгазети,день сміху, конкурс «Козацькі розваги», конкурс зачісок,караоке,лінійка пам’яті та багато іншого – все це важка наполеглива робота організаторів табору, за що їм щира сердечна подяка від усіх батьків.

Колектив батьків дітей, які відпочивали у літньому шкільному таборі «Барвінок» 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове