Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70628
Прогноз погоди
02.07.2014 - Про оприлюднення матеріалів генерального плану міста Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від _________  №____
        м.Житомир
Про оприлюднення матеріалів
генерального плану міста Житомира

З метою забезпечення сталого розвитку території міста Житомира, з урахуванням державних, громадських, приватних інтересів та в зв’язку з розробленням генерального плану міста Житомира, відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про доступ до публічної інформації»   статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Управлінню по зв`язках з громадськістю міської ради спільно з управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради, впродовж 5 днів з дати прийняття цього рішення, оприлюднити матеріали генерального плану міста Житомира, шляхом розміщення їх на сайті Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua.
2. Управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради, впродовж 5 днів з дати прийняття цього рішення, визначити приміщення для ознайомлення бажаючих громадян з матеріалами генерального плану міста Житомира та забезпечити в цьому приміщенні наявність столу, стільця та джерела електроенергії (розетки).
3. Призначити відповідальною за організацію процесу доступу до матеріалів генерального плану міста Житомира начальника управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради, головного архітектора міста Черкасову Є.Л.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                     Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.