Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131970
Прогноз погоди
КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування Житомирської міської ради висловлює подяку за плідну співпрацю у підготовці до поминальних днів кладовищ нашого міста
Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування Житомирської міської ради висловлює Вам щиру подяку за плідну співпрацю у підготовці до поминальних днів кладовищ нашого міста.

Разом із тим доповідаємо Вам, що активну участь в прибиранні кладовищ м. Житомира приймали інженерно-технічні працівники та робітники КП «СККПО», які старанно працювали і у вихідні дні.

Водночас велику допомогу та підтримку нашому підприємству було надано комунальним підприємством «Зеленбуд», КАТП-0628ЖМР, Управлінням автомобільних шляхів Житомирської міської ради, аварійною службою, Муніципальною міліцією та з фізичними особами – підприємцями, які співпрацюють з КП «СККПО» ЖМР на основі договорів, окрім ритуальних магазинів «Скорбота» договір про надання ритуальних послуг №2/14 від 02.01.14р.

Любов Володимирівна, просимо Вас, по можливості, висловити подяку від Вашого  імені вищезазначеним організаціям, які виявились небайдужими до благоустрою нашого міста.
 
Директор КП «СККПО» В.І. Ганченко
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове