Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5193
візитів всього: 132582
Прогноз погоди
20.06.2014 - Про оренду комунального майна та внесення змін в рішення міськвиконкому
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
від _________ № ______
      м. Житомир
Про оренду комунального майна та
внесення змін в рішення міськвиконкому
 
З метою раціонального використання комунальної власності м. Житомира, розглянувши звернення фізичних, юридичних осіб про оренду комунального майна та рекомендації комісії у справах використання нежилих приміщень комунальної власності міста, відповідно до ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 17, 18, 19, 22 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, Положення про оренду, методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Житомира, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 30.08.12 № 429 та Порядку проведення конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Житомира, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 18.03.09 № 878, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Надати дозвіл на укладання договорів оренди відповідно з орендною платою за 1 кв.м без ПДВ за базовий місяць розрахунку згідно з додатком 1.
2. Надати дозвіл на укладання договорів оренди з орендною платою 1 грн. без ПДВ на бюджетний рік згідно з додатком 2.
3. Надати дозвіл на укладання договорів оренди з орендною платою за 1 год. без ПДВ за базовий місяць розрахунку згідно з додатком 3.
4. Орендар зобов’язаний погодити в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради розміщення реклами та інформаційних вивісок, до початку здійснення діяльності привести орендоване приміщення у відповідність до містобудівних, санітарно-гігієнічних та протипожежних вимог, визначених відповідною документацією, застрахувати орендоване приміщення в день підписання договору оренди.
5. Комунальному підприємству “Агентство з управління майном” Житомирської міської ради укласти договори оренди з орендарями на термін, вказаний в додатках 1-3. У разі не укладання орендарем договору оренди упродовж 15 днів дозвіл на укладання договору оренди втрачає чинність.
6. Керівникам комунальних підприємств та установ підписати акти приймання-передачі орендованого майна з орендарями у день укладання договору оренди та укласти договори про відшкодування експлуатаційних витрат.
7. Надати дозвіл на передачу в суборенду орендованих приміщень згідно з додатком 4.
8.  Внести зміни в рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради згідно з додатком 5.
9.  Припинити дію договору оренди нерухомого майна від 14.10.2011 року № 1344 укладеного між комунальним підприємством «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради та Житомирською обласною (крайовою) організацією Народного Руху України на нежитлові приміщення за адресою м. Житомир, вул. Шевченка, 102, орендованою площею              53,44 кв. м, у зв’язку з невиконанням сторонами своїх зобов’язань.
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С. І.

Секретар міської ради                  Л. В. Цимбалюк
 
10.07.2014 Внесено зміни Завантажити
 
17.07.2014 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове