Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132160
Прогноз погоди
11.06.2014 - Про зняття з балансу КП «ВЖРЕП №6» Житомирської міської ради житлових будинків №12 по проспекту Миру та №5 по пров. 1-му Фабричному в м. Житомирі та передачу їх на баланс об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Проспект Миру 12» та «Перший Фабричний-5»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
від                             №_______              
      м. Житомир
Про зняття з балансу КП «ВЖРЕП №6»
Житомирської міської ради житлових
будинків №12 по проспекту Миру та №5 по
пров. 1-му Фабричному в м. Житомирі
та передачу їх на баланс об’єднань
співвласників багатоквартирних будинків
«Проспект Миру 12» та «Перший Фабричний-5»

З метою якісного обслуговування та належного утримання житлового фонду, відповідно до Законів України «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2011-2014 роки», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», листів об’єднань багатоквартирних будинків «Проспект Миру 12» та «Перший Фабричний-5» та ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №6» Житомирської міської ради зняти з балансу підприємства житлові будинки №12 по проспекту Миру, №5 по пров. 1-му Фабричному в м. Житомирі.
2.  Затвердити склад комісій з приймання-передачі житлових будинків №12 по проспекту Миру, №5 по пров. 1-му Фабричному в м. Житомирі згідно з додатками та передати їх на баланс об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  «Проспект Миру 12» та «Перший Фабричний-5».
3. Передачу зазначених житлових будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків. 
 

Секретар міської ради                                                                         Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове