Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145695
Прогноз погоди
10.06.2014 - Про надання згоди комунальному підприємству «Зеленбуд» Житомирської міської ради на передачу кабельної мережі та ТП-572 з обладнанням на баланс Житомирського РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Проект РІШЕННЯ
                                      
від _________________ № ________
             м. Житомир
 
Про надання згоди комунальному
підприємству «Зеленбуд»
Житомирської міської ради на
передачу кабельної мережі та
ТП-572 з обладнанням на баланс
Житомирського РЕМ ПАТ
 «ЕК «Житомиробленерго»
 
Розглянувши звернення комунального підприємства «Зеленбуд» Житомирської міської ради щодо виробничої необхідності передачі кабельної мережі та трансформаторної підстанції (ТП-572) на баланс Житомирського РЕМ ПАТ “ЕК «Житомиробленерго»” для  кваліфікованого  технічного обслуговування, утримання в технічно-справному стані  об’єктів підвищеної небезпеки – електричних мереж,   відповідно до Положення про порядок прийомки (передачі) на баланс підприємств Міненерго України ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій, затвердженого наказом Міністерства енергетики та електрифікації України від 22.09.1993р., Закону України “Про електроенергетику”, статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду комунальному підприємству «Зеленбуд» Житомирської міської ради передати на баланс та експлуатаційне обслуговування Житомирському РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» кабельну мережу та обладнання трансформаторної підстанції згідно з додатком.
2. Рекомендувати Житомирському РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробл-енерго»:
2.1. У місячний термін з дня прийняття рішення прийняти на баланс кабельну електромережу та ТП – 572 з обладнанням, зазначені в додатку до цього рішення.
2.2. Забезпечити необхідну технічну реконструкцію прийнятої кабельної електромережі  та ТП-572, їх належне утримання та планово-профілактичне обслуговування у відповідності до вимог чинного законодавства України.                           
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків.

 
Секретар міської ради                                                            Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове