Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 134384
Прогноз погоди
21.05.2014 - Про демонтаж тимчасових споруд
   УКРАЇНА    
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від__________№ _______
         м. Житомир
 
 Про демонтаж тимчасових споруд
 
З метою дотримання вимог законодавства та усунення порушень у сфері благоустрою і утримання об”єктів благоустрою м. Житомира в належному естетичному та санітарному стані, у зв”язку з відсутністю відомостей про наявність будь-якої дозвільної/погоджувальної документації на розміщення об”єктів , на підставі  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» ( п.7 ч.1 ст.30 ), “Про благоустрій населених пунктів”, наказу Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, рішення Житомирської міської ради від 29.03.2012 № 325 “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі,  виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ :
1. Затвердити перелік самовільно розміщених на об”єктах благоустрою міста Житомира тимчасових споруд, що підлягають демонтажу, згідно з додатком.
2. Управлінню комунального господарства міської ради :
2.1. Виступити  головним  розпорядником  коштів  із демонтажу тимчасових споруд, самовільно розміщених на об”єктах благоустрою міста Житомира.
2.2. Демонтаж тимчасових споруд виконати відповідно додатку.
3. Рекомендувати міському відділу УМВС України в Житомирській області забезпечити громадський порядок під час демонтажу тимчасових споруд.
4. Управлінню по зв”язках з громадськістю міської ради дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації.
5. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
Секретар міської ради                                 Л.В.Цимбалюк
 
25.06.2014 внесено доповнення Завантажити  Фотоматеріали тут


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове