Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 70
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507901
Прогноз погоди
Звіт про громадську діяльність депутата Житомирської міської ради по одномандатному мажоритарному округу №1 Пухтаєвича Михайла Георгійовича за 2013 рік
1. За зверненнями мешканців виборчого округу №1  до громадської приймальні , за власний кошт депутата зроблено:
1. Прибране стихійні сміттєзвалища по вул.. Київське шосе,буд.12 та смітник на розі вулиць Бугайченка та Саєнко.
2. Надано допомогу дошкільному закладу №27, а саме, ремонт водопровідних труб, надано техніку для копання, пісок та частково кошти на проведення  мережі інтернет в садочку.
3. Виділено кошти на придбання періодичних видань для бібліотеки Ліцею №2.
4. Регулярне прибирання снігу в зимовий період на вулицях округу.
5. Регулярно виділяє кошти на будівництво православного храму на Мар`янівці, надає техніку та будівельні матеріали.
2. За результатами депутатських звернень до державних установ та органів місцевого самоврядування було зроблено:
1. КП електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» встановлено ліхтарі зовнішнього освітлення по вул. Світинська, вул.Бугайченка, вул. Лугова, провулок 5-й Транзитний.
2. КП «Управління автомобільних шляхів» - ремонт доріг 1-го провулку Завокзального, 1-го провулку Паровозного, двір будинку №16 провулку 5-го Фруктового, вулиці Росяної, 3-го провулку Новогоголівського. Ще 15 вулиць і провулків округу зазнали косметичного ремонту за допомогою грейдера.                
3. ВАТ «Житомир-Газ» - встановлено новий газовий лічильник учаснику ВВВ Смірнову А.А.
4. Виділено коштів у сумі 2000 грн для встановлення нових вікон ЗОШ №10
5. КП «Зеленбуд»-зрізано та прибрано аварійні дерева по вулиці Лісалідзе та вул, Київське шоссе 43/1
6. КП «Управління автомобільних шляхів»- покладено асфальтобетонне покриття дороги до будинку №43/1 по вул.. Київське шоссе, капітальний ремонт вулиці Світинська.
7. КП «Експлуатація штучних мереж»-прочищено захаращене русло річки Крошенка в районі провулку  2-го Старокиївського та ЗОШ №10, прочищено стічні  канави по провулку 7-Старокиївськму, вулиці Київське шосе від будинків №№59-93 та №№83-85,вул. Саєнко №№17-35
8. УДАІ УМВС в Житомирській області встановили дорожній знак «Пішохідний перехід» на розі вулиць Баранова та 3-Новогоголівької.
9. За клопотанням депутата та звернень в архіви Росії (Пенза, Іркутськ, Тюмень) було отримано довідки про місця роботи та встановлено трудовий стаж для отримання пенсії громадянином  Баранівським Євгеном  Пилиповичем (інвалідом  1 групи по зору), який не отримував пенсії ї допомоги від держави, не мав постійного місця проживання.
10. КП«Управління комунального господарства»- відремонтовано дах будинку №3 по вулиці Коростишівській, фасад будинку та замінено вентилі водопровідних труб в підвалі будинку. В будинку №24 по провулку 1-му Паровозному зроблена прочистка зовнішніх каналізаційних мереж, ремонт покрівлі та козирків при вході до під`їзду.
3. Благодійна діяльність:
Завдяки зусиллям  Михайла Георгійовича протягом 2013 року було проведено  чимало благодійних заходів для житомирян.  Уже традиційними (4 роки поспіль) організовуються свята для мешканців виборчого округу №1, а саме: святкування Нового року. В районі Мар`янівки встановлюється велика ялинка,влаштовується концерт, на який приходять багато дітей з батьками. Всі вони отримують подарунки, грають в ігри.
Ще один обов`язковий захід-День Перемоги. Ветерани збираються в кафе «Рукавичка», де їх пригощають та дарують святковий концерт.
Щорічно проводиться захід до Дня Захисту Дітей. За кошти Пухтаєвича наймають автобус, аби діти школи №10, ліцею №2 та Школи-інтернату для дітей з вадами слуху виїхали в парк ім.. Гагаріна, де відбувається свято, та отримують солодкі подарунки від депутата.
До Дня учителя, до свята знань 1 вересня, до свята жінок 8 березня-обов`язкові привітання педагогічних колективів, та подарунки для шкільних та дошкільних закладів округу №1.
Понад 6 років Михайло Георгійович опікується колишнім дитячим будинком у с. Дениші. Завдяки його допомозі було зроблено ремонт в актовому залі, встановлено вікна та зроблено ремонт у їдальні та ігрових кімнатах. Традиційно дарує подарунки на свято Святого Миколая дітям-сиротам.
Опікується знедоленими дітьми. Постійно приймає активну участь у благодійних марафонах, таких як «Разом за Життя» на підтримку онкохворих дітей, «Промінь надії», у підтримку дітей з особливими потребами, «З любов`ю до тебе» на допомогу людей з інвалідністю, допомагає «Гуртку милосердя» організовувати свята та культурні заходи для дітей з синдромом Дауна, співпрацює з дитячою громадською організацією «Все робимо самі» в благодійних заходах міста Житомира,та багато іншого.
Під опікою Пухтаєвича школа-інтернат для дітей з вадами слуху, також Обласний гуртожиток для сиріт-випускників інтернатів та дитячий дошкільний заклад №27, загальноосвітня школа № 10 та ліцей №2. Для цих закладів виділяються кошти з особистого бюджета  Пухтаєвича.  Закуповується спортивний інвентар, будматеріали, взимку чиститься сніг на території, при потребі власною технікою проводиться ремонт.
Багато часу та коштів Михайло Георгійович витрачає на благодійну діяльність, спрямовану на допомогу окремим людям. Від грошової допомоги на придбання ліків до ремонту будинку від наслідків пожежі сім`ї. Таких людей, що отримали допомогу в 2013 році від депутата –більше 20 чоловік.
З 2013 року надає значну допомогу у будівництві православного  храму на території Смоківського парку, де настоятелем є отець Діонісій Грицаюк.
Пухтаєвич Михайло Георгійович нагороджений грамотою та іменним годинником від Житомирської обласної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток міста, активну депутатську діяльність.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare