Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5587
візитів всього: 516055
Прогноз погоди
Комунальне підприємство «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста»
Комунальне підприємство
«Об’єднана дирекція кінотеатрів міста»


   Створена шляхом злиття комунальних підприємств кінотеатрів «Жовтень», «Космос», «Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І.Франка» 12.06.07р. згідно рішення Житомирської міської ради № 78 від 13.02.07р.
 
 
Місце знаходження дирекції: 10014, м. Житомир, вул.Михайлівська,10-а., тел.47-39-45
 
  Дирекція має статус комунального підприємства і безпосередньо підпорядковується управлінню культури Житомирської міської ради, власник майна дирекції – Житомирська міська рада. Основним видом діяльності дирекції є надання кіно послуг населенню: здійснює кінопоказ, може реалізувати на умовах прокату кіно, відео, і аудіо продукцію.
     До складу дирекції входять чотири структурних підрозділи:
- кінотеатр «Жовтень»(10014, м. Житомир, майдан Корольова,11) ;

- кінотеатр «Космос» (10009, м. Житомир, майдан Польовий,5);

- спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І.Франка ( 10014,м. Житомир, вул. Михайлівська, 10-а).

    З січня 2009 року структурний підрозділ кінотеатр «Україна» було знято з балансу дирекції у зв’язку з тим, що кінотеатр було приватизовано ТОВ «Кінотон».
    В структурних підрозділах кінотеатр «Жовтень»(загальна площа 1854кв.м., рік забудови приміщення 1966 р., однозальний кінотеатр) та кінотеатр «Космос»(загальна площа 2405кв.м., рік забудови 1988р., двозальний кінотеатр) в даний час не здійснюють кінопоказ, ефективне використання приміщень за цільовим призначенням можливе за умови створення на їх базі розважальних комплексів з збереженням кінопоказу, що збільшить рентабельність та кількість відвідувачів кінотеатру. Реалізувати це можливо при залученні коштів інвесторів.
    Приміщення(726,3 кв.м.) структурного підрозділу «Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І.Франка» ще дореволюційної забудови, в якому в одному з перших в місті почали демонструвати кінофільми. Так відповідно архівної довідки Державного архіву Житомирської області: «14 лютого 1919р. будівельним відділом Волинського губернського правління надається дозвіл Берті Зельській перебувати кам’яний дім по вул. Михайлівській, під кінематографічний театр «Кіно-Рим».
     Кінотеатр має особливий статус ( спеціалізований дитячий) тому при проведенні репертуарної політики перевага надається кінофільмам вітчизняного виробництва та кінофільмам для дітей, а також чітко враховується вікова категорія глядачів, проводиться широка і різноманітна організаційно-виховна робота з дітьми. Використовувались різні форми роботи: кіноклуби, кінолекторії, кінофестивалі, тематичні покази, місячники, декади.
     Найважливішою формою роботи для кінотеатру є кіноклуби та кінолекторії:

     “Здоров’я дитини – майбутнє родини” направлений на виховання у дитини свідомого ставлення до свого здоров’я. Вікова категорія – 1-6 класи.

     “Росинка” – кінолекторій екологічного виховання; вікова категорія
1-6 класи.

   “Світлофор” – кіноклуб запланований спільно з ДАЇ по правилам дорожнього руху; вікова категорія 1-4 класи.

   “Молодь у вирі сучасних спокус та небезпек” (соціально-правової, медичної тематики, спрямований на профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі). Вікова категорія 7-11 класи.

    “Видатні постаті та особистості України на екрані” (демонстрація кінофільмів про укр. письменників, історичні особистості та інші) Вікова категорія 5-11 класи.

    Робота кіноклубів та кінолекторіїв проводиться у тісній співпраці з Міським відділом освіти та з навчальними закладами міста зокрема. Крім того кінотеатр тісно співпрацює зі школами по навчальним програмам: укр. і заруб. літературі, біології, історії (5-11 кл.).

     В кінотеатрі постійно проводяться благодійні акції у вигляді безкоштовного перегляду кінофільмів для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та ін.
    Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І. Франка технічно переоснащено аналоговою звуковою системою, зроблено ремонт кінозалу і встановлена 225 нових театральних крісел та сучасний кіноекран розміром 36 кв. м. з підвищеною якістю зображення. 
Кінотеатр "Космос".Кінотеатр "Жовтень"."Спеціалізований дитячий кінотеатр імені Івана Франка".Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare