Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148661
Прогноз погоди
18.04.2014 - Про розгляд звернення відокремленого підрозділу Коростенської дирекції залізничних перевезень Державного територіально - галузевого об'єднання "Південно-Західна Залізниця"
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
                                                    сесія шостого скликання
від_______20     №_____                                                                              
                м. Житомир
 
Про розгляд звернення відокремленого підрозділу Коростенської дирекції
залізничних    перевезень   Державного територіально - галузевого  
об'єднання "Південно-Західна Залізниця"
 
Розглянувши звернення відокремленого підрозділу Коростенської дирекції залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно – Західна Залізниця", відповідно до Земельного кодексу України, Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, "Про Державний земельний кадастр", "Про засади запобігання і протидії корупції", "Про доступ до публічної інформації", рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Відмовити відокремленому підрозділу Коростенської дирекції залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об'єднання  (юридична адреса: 11500, Житомирська область, м.Коростень, вул. Табукашвили, 15) в клопотанні щодо надання пільг зі сплати податку на землю.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                                Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове