Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5207
візитів всього: 132368
Прогноз погоди
18.04.2014 - Про затвердження списку інвалідів війни та воїнів- інтернаціоналістів, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради, яким надається житло за державними програмами «Забезпечення житлом інвалідів війни» та «Забезпечення житлом воїнів інтернаціоналістів»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
від ______________№________
м. Житомир
Про затвердження списку інвалідів війни
та воїнів- інтернаціоналістів, які перебувають
на квартирному обліку у виконавчому комітеті
міської ради, яким надається житло за
державними програмами «Забезпечення
житлом інвалідів війни» та «Забезпечення
житлом воїнів інтернаціоналістів»
З метою забезпечення житлом інвалідів війни, які упродовж тривалого часу перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради для поліпшення житлових умов, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 503 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни», воїнів - інтернаціоналістів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2011 № 223 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів», Житлового кодексу Української РСР, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, рішення Житомирської міської ради від 04.04.2014 № 665 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста квартир для забезпечення житлом інвалідів війни», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити список інвалідів війни, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради, яким надається житло за державною програмою «Забезпечення житлом інвалідів війни», згідно з додатком 1.
2. Затвердити список воїнів - інтернаціоналістів, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради, яким надається житло за державною програмою «Забезпечення житлом воїнів- інтернаціоналістів», згідно з додатком 2.
3. Відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради видати ордери згідно із додатками до рішення після прийняття квартир в комунальну власність територіальної громади міста.                                          
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
Секретар міської ради                                                                      Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове