Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131738
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 20 травня 2014 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

               

 

     Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться  20 травня  2014 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань                     (кім. 320).

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від _________ № ____

Про надання житлових

субсидій за опалювальний

період 2013-2014 років

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління – начальника відділу грошових виплат і компенсацій Процюк Л. В. про надання житлових субсидій за опалювальний період 2013-2014 років, виконком районної ради відмічає, що управлінням праці та соціального захисту населення  Корольовської районної ради м.Житомира проведена відповідна робота.

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни вартості послуг.

В період підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги актуальним є надання субсидії з оплати на житлово-комунальні послуги. В червні 2013 року було збільшено тариф за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Частка сімей, охоплених програмою житлових субсидій Корольовського району, становить близько 10 відсотків.

За опалювальний період 2013-2014 років за призначенням субсидій звернулось 4920 сімей району, із яких призначено субсидію за надані житлово-комунальні послуги 4598 сім’ям на загальну суму 4938,3 тис. грн.,  виплачено готівку на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 6 сім’ям на загальну суму 5,6 тис.грн. Проведено 92975 перерахунків субсидії у зв’язку зі зміною цін і тарифів, відокремлення комунальних послуг від житлових, а саме: вивіз сміття та перерахунки по фактичному споживанню за надані послуги.

Управлінням праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м.Житомира забезпечено електронний обмін інформацією з житлово-комунальними підприємствами, впроваджено електронний зв'язок в режимі запиту з Житомирським районом електричних мереж та ПАТ «Житомиргаз» з подальшим підтвердженням на паперових носіях, чим забезпечено можливість збору інформації від житлово-комунальних підприємств по кожному заявнику без його особистої участі, що суттєво прискорило процес оформлення субсидій.

В окремих випадках за рахунок коштів передбачених на надання субсидій, виходячи із конкретних обставин сім’ї рішенням комісії по призначенню субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям за звітний період призначено субсидію, як виняток, 370 сім’ям, в тому числі 325 сім’ям на загальну площу житла. 

Для контролю за цільовим використанням бюджетних коштів перевірено 2839 особових справ отримувачів житлових субсидій. Внаслідок проведеної роботи за звітний період виявлено 99 випадків надміру нарахованих житлових субсидій на загальну суму 25,7 тис. грн., повернуто до бюджету 33 тис. грн.

Такі показники 2013 та 2014 років є підтвердженням того, що питання соціального захисту малозабезпечених сімей є одним із приорітетних напрямків державної політики, забезпечуються в районі успішно, тобто проводиться робота, як з призначення житлових субсидій, так і з контролю за цільовим використанням державних коштів, виділених на дані цілі.  

З метою обізнаності населення з питань соціального захисту управлінням праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради проведено роз’яснювальну роботу, а саме: озвучено 3 виступи на радіо, проведено 6 зустрічей в трудових колективах, 3 зустрічі в навчальних закладах, в газеті «Місто» опубліковано 1 стаття, надано інтерв’ю на міському телебаченні. На офіційному веб-сайті Житомирської міської ради в розділі «Корольовська районна рада» та на стендах управління постійно оновлюється інформація про зміни в законодавстві. Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет районної ради:

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію про надання житлових субсидій за опалювальний період 2013-2014 років взяти до відома.

 

2. Управлінню праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м.Житомира (Мисюк В. В.):

2.1. Продовжити роботу по вдосконаленню прийому громадян для своєчасного та якісного надання житлових субсидій за спрощеним порядком.

 

2.2 Посилити контроль за цільовим використанням бюджетних коштів шляхом збільшення кількості перевірок достовірності даних про одержувачів житлових субсидій.

 

2.3. Продовжувати проводити роз’яснювальну роботу серед населення та через засоби масової інформації з питань призначення субсидій за спрощеним порядком.

 

2.4. Співпрацювати з житлово-комунальними підприємствами міста щодо налагодження електронного обміну інформації.

 

3. Інформувати виконавчий комітет Корольовської районної ради про виконання цього рішення у травні 2015 року.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Гриценка М. М.

 

Голова ради О. В. Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від__________________№_______

           м.Житомир

Про роботу районної комісії по

розгляду і оформленню документів

постраждалих внаслідок

Чорнобильської катастрофи

 

                Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу соціального захисту громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення районної ради, секретаря комісії  Руднік І.В. про роботу районної комісії по розгляду і оформленню документів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи за період з лютого 2011 року по березень 2014 року, виконком  районної ради відмічає, що комісія відповідно до делегованих повноважень проводить роботу по визначенню статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та видачі посвідчень.

 

В своїй роботі комісія керується Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи, Порядком видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 20.01.97 №51, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації та іншими законодавчими   актами України.

 

Засідання районної комісії по розгляду і оформленню документів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи  проводиться  по мірі надходження документів громадян, що забезпечує їх своєчасний розгляд, формування справ та подання клопотання  перед Житомирською обласною державною адміністрацією про надання громадянам відповідного статусу або видачі дублікатів посвідчень.

 

За період з лютого 2011 року по березень 2014 року комісія провела  77 засідань, на яких розглянуто 508 справ. 507 громадян набули статус  постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та отримали відповідні посвідчення.

 

Фактів оскарження рішень комісії районної не було.

 

Враховуючи  зазначене вище, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

                1.Інформацію про роботу районної комісії по розгляду і оформленню документів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи взяти до відома.

                2.Продовжити роботу районної комісії по розгляду і оформленню документів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи  по мірі надходження заяв від громадян району.

                3.Рішення райвиконкому від 16.02.11 №17 «Про роботу комісії по розгляду і оформленню документів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи»  зняти з контролю, як таке, що виконане в повному обсязі. 

                4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому  Чеховського П.М.

 

 

Голова  ради                                                                                                                                   О.В.Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА проект

м. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   ____________  № ______

Про економію коштів районного

бюджету та недопущення втрат

З метою забезпечення своєчасного фінансування  видатків, економного та раціонального використання бюджетних коштів, стабільного функціонування органів місцевого самоврядування,  відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України  від         1 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету, передбачених на утримання виконавчих органів Корольовської районної ради , згідно з додатком.

 

2. Виконавчому комітету, управлінню праці та соціального захисту населення, фінансовому відділу Корольовської районної ради забезпечити виконання зазначених в п.1 даного розпорядження заходів.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  голови  ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та  начальника фінансового відділу Когут А.В.

 

 

Голова  ради                                                     О. В. Соя

 

                                                                             Додаток

                                                                             до рішення виконавчого комітету

                                                                             районної ради

                                                                             від  _________2014р.  № ______  

 

Заходи

щодо економного та раціонального використання коштів  районного бюджету, передбачених на утримання виконавчих органів Корольовської районної ради

 

п/п

Зміст заходу

Термін виконання

1.

 

 

Припинення придбання меблів, мобільних телефонів, ноутбуків та проведення ремонту (крім приміщень, що перебувають у аварійному стані).

Упродовж року

 

2.

Не допускати збільшення понад затверджену районною радою чисельність працівників виконавчих органів.

Упродовж року

3.

 

 

Припинення виплати грошової винагороди посадовим особам місцевого самоврядування за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання трудових обов»язків.

Упродовж року

 

  4.

 

Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов»язків тимчасово відсутніх працівників.

 

 

Упродовж року

 

 5.

Установлення та здійснення нарахування підвищень до посадових окладів, надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному фонді.

 

 

Упродовж року

6.

Припинення заповнення вакантних посад (крім посад керівників структурних підрозділів та їх заступників, а також випадків переведення з посади на посаду спеціалістів у межах структурних підрозділів виконавчих органів районної ради в разі виникнення виробничої потреби).

Упродовж року

7.

 Встановлення жорсткого режиму економії із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

 

 

Упродовж року

 8.

Здійснення управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

 

 

 

 

Упродовж року

9.

Забезпечення внутрішнього контролю за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов»язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів.

 

Упродовж року

 

 

10.

 

Планування видатків, пов»язаних із стимулюванням працівників органів місцевого самоврядування , за умови забезпечення  у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів обов»язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат та видатків на проведення розрахунків  за комунальні  послуги та енергоносії  структурних підрозділів. що належать до виконавчих органів районної ради.

 

 

Упродовж року

 

 

11.

 

 

Недопущення  розширення переліку випадків здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти районного бюджету.

 

 

Упродовж року

 

 

 

12.

 

 

Забезпечення зменшення обсягу фінансової підтримки небюджетних організацій за рахунок бюджетних коштів

 

 

 

Упродовж року

 

 

       

 

Керуючий справами

виконкому           П.М. Чеховський

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _________ № _______

Про надання  субсидій громадянам

на загальну площу житла

 

Відповідно до  пункту 4 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого пічного  побутового палива”, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  22 вересня 1997р. № 1050, із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України) та враховуючи пропозиції районної комісії по  призначенню субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, розглянуті  заяви громадян про надання житлової субсидії у винятковому порядку на загальну площу житла, виконавчий комітет районної ради

 

 

ВИРІШИВ:

1.Надати субсидію громадянам у винятковому порядку на загальну площу житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. 

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. 

 

 

Голова ради                                                                                                                                     О.В.СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове