Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148666
Прогноз погоди
Проекти рішень 22 сесії Корольовської районної ради

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА Проект

м. ЖИТОМИРА

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

(Двадцять друга сесія VІ скликання)

 

 

Від ______________ № _______

Про затвердження рішення

виконкому від 15.04.14р. № 31

 

Відповідно до статті 41 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити рішення виконавчого комітету районної ради від 15.04.14р. № 31 “ Про

внесення змін до районного бюджету на 2014 рік”.

 

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів.

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА Проект

м. ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я

( Двадцять друга сесія VІ скликання)

Від ______________ № ______

Про внесення змін до рішення

районної ради від 11.02.2014 № 132

„Про районний бюджет на 2014 рік”

 

З метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів та недопущення кредиторської заборгованості, відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, та враховуючи рекомендації постійних комісій Корольовської районної ради м. Житомира VI скликання, районна рада

ВИРІШИЛА:

 Внести зміни до рішення районної ради від 11.02.2014 № 132 „Про районний бюджет на 2014 рік” із змінами та доповненнями, а саме:

 

1. Не маючи міжбюджетних відносин з бюджетами нижчих рівнів скасувати пункт 4 даного рішення .

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я                      Проект

(Двадцять друга сесія VI скликання)       

Від ______________ № _____

Про виконання Закону України

"Про металобрухт" на території

Корольовського району м. Житомира

 

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлової О.Г. "

Про виконання Закону України "Про металобрухт" на території Корольовського району м. Житомира" районна рада відмічає, що виконавчим комітетом районної ради проводиться контроль за виконанням суб'єктами підприємництва Закону України "Про металобрухт" та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів.

 

Станом на 01 квітня 2014 року на території Корольовського району ліцензії на право заготівлі та переробки брухту кольорових та чорних металів мають 15 суб'єктів господарювання, з них 7 – юридичні особи м. Житомира. Вони спеціалізуються на операціях з брухтом чорних та кольорових металів, лише ТОВ "ОНВІ" має дозвіл на металургійну переробку кольорового металобрухту.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 р. №1104 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)" виконавчим комітетом районної ради затверджується план проведення планових перевірок спеціалізованих підприємств та приймальних пунктів, які розташовані на території району.

Впродовж 2012 року – I кварталу 2014 року робочою групою для обстеження підприємств, що здійснюють заготівлю, переробку та продаж брухту кольорових та чорних металів, було здійснено 23 перевірки суб'єктів підприємництва для продовження діючих або отримання нових ліцензій на заготівлю та переробку брухту кольорових та чорних металів, про що складені відповідні акти. На момент перевірки діяльність 2 підприємств не відповідала Ліцензійним умовам та в місячний термін виявлені порушення були усунуті, про що свідчать довідки повторних перевірок.

Щоквартально надається інформація про результати господарської діяльності суб'єктів підприємництва до департаменту промисловості, розвитку інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації та департаменту економічного розвитку міської ради.

Враховуючи нагальну необхідність в подальшому проводити практичну роботу з підприємствами щодо здійснення їх діяльності відповідно до чинного законодавства районна рада

 

ВИРІШИЛА:

Інформацію заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлової О.Г. "

Про виконання Закону України "Про металобрухт" на території Корольовського району м. Житомира" взяти до відома.

Районній комісії для упорядкування діяльності по заготівлі, переробці та продажу брухту кольорових і чорних металів продовжити перевірки суб'єктів господарювання, що здійснюють операції з металобрухтом, щодо дотримання ними законодавчих та нормативних актів відповідно до затверджених критеріїв згідно планів перевірок.

Періодично надсилати перелік спеціалізованих підприємств та приймальних пунктів, які працюють на території району, до МВ УМВС України в Житомирській області з метою перевірки дотримання підприємствами законодавства у сфері обігу металобрухту.

Проводити персональну роботу з представниками кожного підприємства, надавати роз'яснення, нормативні та методичні матеріали.

Керівникам підприємств, які здійснюють операції з металобрухтом, суворо дотримуватись вимог законодавчих та нормативних актів, що регулюють цю діяльність.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, будівництва, транспорту та підприємництва.

 

 

Голова ради О.В.Соя 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА Проект

м. ЖИТОМИРА

 

 Р І Ш Е Н Н Я        

( Двадцять друга сесія VІ скликання)

Від ______________ № ______

Про затвердження звіту

про виконання районного

бюджету за І квартал 2014 року

 

Відповідно до пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, статті 41 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах загального фонду в сумі 31 726 368 гривень 95 копійок, по видатках загального фонду в сумі 31 728 076 гривень 21 копійка згідно з додатком.

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 (Двадцять друга сесія VI скликання) (проект)

 

Від _________ № __________

Про затвердження плану роботи

Корольовської районної ради

м. Житомира на друге півріччя 2014 року

 Розглянувши пропозиції постійних комісій районної ради щодо плану роботи Корольовської районної ради м.Житомира на друге півріччя 2014 року, відповідно до пункту 3 статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада    

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити план роботи Корольовської районної ради м.Житомира на друге півріччя 2014 року згідно з додатком.

2. Головам постійних комісій районної ради, заступнику голови ради Гриценку М.М., заступнику голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орловій О.Г., керуючому справами виконкому Чеховському П.М., керівникам управління праці та соціального захисту населення, відділів районної ради забезпечити своєчасну підготовку питань для вивчення та розгляду депутатами ради на пленарних засіданнях та засіданнях постійних комісій районної ради, відповідно до плану роботи Корольовської районної ради м.Житомира на друге півріччя 2014 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. та постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики (голова - Янович О.О.).

 

 

Голова ради О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м.ЖИТОМИРА

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 (Двадцять друга сесія VI скликання) (проект)

 

Від _________ № _______

Про повідомлення депутата

Корольовської районної ради

м. Житомира VI скликання

Ємельянова І. Ю. про виконання

депутатських повноважень

 

Заслухавши повідомлення депутата Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання Ємельянова І. Ю. про виконання депутатських повноважень, відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

1.Схвалити діяльність депутата Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання Ємельянова І.Ю.

2. Депутатам районної ради:

 2.1. Постійно вдосконалювати форми і методи депутатської діяльності, підтримувати зв’язки з виборцями, колективами і об’єднаннями громадян, державними органами, розташованими на території району.                                       

 2.2.Періодично інформувати виборців про роботу ради та її виконавчих органів, виконання своїх повноважень.                                                      

 2.3. Активізувати роботу щодо прийому виборців, розгляду пропозицій, звернень, заяв і скарг членів територіальної громади, забезпечення їх оперативного вирішення.                                                                            

 3. Виконавчим органам районної ради, керівникам підприємств, організацій, установ сприяти депутатам районної ради щодо виконання депутатських повноважень, забезпечувати належні умови для проведення прийому, звітів і зустрічей з виборцями.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. та постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики (Янович О.О.).

 

 

Голова ради О.В.Соя 

 

 

 

 УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

 М.ЖИТОМИРА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

Від 07.04.14 № 11-а

м. Житомир

Про скликання двадцять другої

сесії Корольовської районної

ради м.Житомира VІ скликання

 

 Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

 1. Скликати двадцять другу сесію Корольовської районної ради м. Житомира VI скликання 20 травня 2014 року о 10 годині у залі засідань Корольовської районної ради.

 

2. На розгляд ради внести такі питання:

 

2.1. Про виконання Закону України «Про металобрухт» на території Корольовського району м.Житомира.

Доповідач: Орлова Олена Георгіївна – заступник голови ради з питань

 діяльності виконавчих органів ради

 

2.2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2014 року.

 2.3. Про внесення змін до рішення районної ради від 11.02.14 № 132 «Про районний бюджет на 2014 рік».

Доповідач: Когут Антоніна Валентинівна - начальник фінансового

 відділу районної ради

 

2.4. Про план роботи Корольовської районної ради м.Житомира на друге півріччя 2014 року.

Доповідач: Гриценко Микола Михайлович – заступник голови

 районної ради

 

2.5. Про повідомлення депутата Корольовської районної ради м.Житомира Ємельянова І.Ю. про виконання депутатських повноважень.

Доповідач: Ємельянов Ігор Юрійович - депутат районної ради

 

 

2.6. Інформація про роботу Корольовської районної ради м. Житомира VІ скликання та її виконавчого комітету, проведену у міжсесійний період.

 

2.7. Різне.

 

 3. На пленарне засідання двадцять другої сесії Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання запросити депутатів Корольовської районної ради, членів виконавчого комітету Корольовської районної ради, прокурора м.Житомира, представників місцевих засобів масової інформації.

 

 4. Затвердити план організаційно-технічних заходів по підготовці та проведенню двадцять другої сесії Корольовської районної ради м. Житомира VI скликання згідно з додатком.

 

 5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова ради О.В.Соя

 

 

 Додаток

до розпорядження голови

Корольовської районної ради

від 07.04.14 № 11-а

 

П Л А Н

організаційно-технічних заходів по підготовці та проведенню двадцять другої сесії Корольовської районної ради м. Житомира VІ скликання

 

п/п

Заходи

Строки виконання

Відповідальні, виконавці

1

 Підготувати матеріали та проект рішення по

 першому питанню

До 15.04.14

 Орлова О.Г.

 Степанченко Г.В.

2

 Підготувати матеріали та проекти рішень по

 другому, третьому питаннях

До 15.04.14

 Орлова О.Г.

 Когут А.В.

3

 Підготувати матеріали та проекти рішень по

 четвертому, п’ятому питаннях

До 15.04.14

 Гриценко М.М.

 Козачук С.Л.

4

Підготувати інформацію по шостому питанню

 До 15.04.14

 Гриценко М.М.

 Козачук С.Л.

5

Підготувати повідомлення про скликання двадцять другої сесії Корольовської районної ради та проекти рішень районної ради для оприлюднення на офіційному сайті «Житомирська міська рада» у розділі «Корольовська районна рада»

 До 15.04.14

 Гриценко М.М.

 Козачук С.Л.

6

Провести засідання постійних комісій районної ради:

- з питань законності та правопорядку

- з питань депутатської діяльності та етики

- з питань планування, бюджету і фінансів

- з питань житлово-комунального господарства

- з питань діяльності суб’єктів господарювання

- з питань соціального захисту населення

 

 

13.05.14

13.05.14

14.05.14

14.05.14

15.05.14

15.05.14

 Гриценко М.М.

 Козачук С.Л.

7

Запросити депутатів районної ради на пленарне засідання двадцять другої сесії Корольовської районної ради

До 20.05.14

 Козачук С.Л.

 Герасимчук Т.В.

8

Підготувати приміщення для проведення пленарного засідання двадцять другої сесії Корольовської районної ради

До 20.05.14

 Сидорчук Н.Д.

9

Забезпечити роботу мікрофонів на пленарному засіданні двадцять другої сесії Корольовської районної ради

20.05.14

 Залевська А.А.

10

Забезпечити роботу виїзного буфету

20.05.14

 Сидорчук Н.Д.

 Метельська Л.І.

 (за згодою)

 

 

Керуючий справами виконкому П.М.Чеховський Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове