Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70650
Прогноз погоди
02.04.2014 - Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території міста Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект РІШЕННЯ
сесія шостого скликання
від__________№____
м. Житомир
 
Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на
території міста Житомира

Враховуючи соціально-політичну ситуацію в державі та м. Житомирі, уникнення порушення громадського порядку на території міста, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв», Житомирська міська рада
ВИРІШИЛА:
Продовжити термін дії рішення Житомирської міської ради від 22.02.2014 № 623 «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території міста Житомира» до 31 грудня 2014р.
Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів підприємницької діяльності, розташованих на території міста, незалежно від форм власності, зареєстрованих в установленому порядку.
Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради дане рішення опублікувати в засобах масової інформації та на сайті міської ради.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

В.о. Міського голови                                                                 Л.В.Цимбалюк
 
Суб’єкт внесення проекту рішення
Депутат міської ради                                                                  Боровська Н.Д.
 
28.05.2014 Внесено зміни - (зауваження) Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.