Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70642
Прогноз погоди
25.03.2014 - Про внесення змін в Положення про постійні комісії Житомирської міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект РІШЕННЯ
від __________ № ___
м. Житомир

Про внесення змін в Положення про
постійні комісії Житомирської міської ради

З метою публічності та прозорості в своїй діяльності та відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Житомирська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доповнити пункт 3 розділу 2 «Повноваження постійних комісій»: «Постійні комісії попередньо розглядають кандидатури осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження відповідною радою, готують висновки з цих питань.» таким текстом:
«Також постійні комісії попередньо розглядають кандидатури осіб, які претендують на посади керівників управлінь та департаментів, надають свої рекомендації міському голові.
Розгляд кадрових питань має бути відкритим для громадськості та представників засобів масової інформації, які мають право приймати участь в обговорені на комісії.»
2. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради дане рішення опублікувати в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Житомирської міської ради.

В.о. Міського голови Л.В.Цимбалюк

Суб’єкт внесення проекту рішення Депутат міської ради Боровська Н.Д.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.