Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134385
Прогноз погоди
24.03.2014 - Про організацію сезонної торгівлі на території міста Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ

від                   2014    №
        м. Житомир
 
Про  організацію сезонної торгівлі
на території міста  Житомира
             
З метою забезпечення населення міста Житомира продукцією власного виробництва, морозивом та безалкогольними напоями в весняно-осінній період 2014 року, відповідно до ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  рішення міської ради від 03.10.2012 № 416, розглянувши заяви суб'єктів підприємницької діяльності,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
        
1.Організувати сезонну торгівлю на території міста Житомира продукцією власного виробництва, морозивом та безалкогольними напоями в весняно - осінній період 2014 року шляхом розміщення суб’єктами підприємницької діяльності сезонних об’єктів відповідно до погодженої управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради схеми розміщення, а також узгодженого з Житомирським міськрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби  у Житомирській області асортиментного переліку товарів для  реалізації, згідно з додатком 1:
1.1. літніх майданчиків біля підприємств ресторанного господарства стаціонарної мережі;
1.2. лотків, ємностей, низькотемпературних прилавків   для торгівлі морозивом та безалкогольними напоями.
Торгівля пивом забороняється.
2. Суб’єктам підприємницької діяльності, які вказані в додатку 1,  забезпечити  безумовне  дотримання  вимог,  визначених  в  додатку 2  до  цього рішення. При невиконанні вказаних вимог буде вжито відповідних заходів реагування з розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради питання щодо припинення торговельної діяльності.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

Секретар міської ради                                                                         Л.В.Цимбалюк
 
14.04.2014 Внесено доповнення Додаток 1 тут


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове