Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70657
Прогноз погоди
24.03.2014 - Про організацію сезонної торгівлі на території міста Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ

від                   2014    №
        м. Житомир
 
Про  організацію сезонної торгівлі
на території міста  Житомира
             
З метою забезпечення населення міста Житомира продукцією власного виробництва, морозивом та безалкогольними напоями в весняно-осінній період 2014 року, відповідно до ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  рішення міської ради від 03.10.2012 № 416, розглянувши заяви суб'єктів підприємницької діяльності,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
        
1.Організувати сезонну торгівлю на території міста Житомира продукцією власного виробництва, морозивом та безалкогольними напоями в весняно - осінній період 2014 року шляхом розміщення суб’єктами підприємницької діяльності сезонних об’єктів відповідно до погодженої управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради схеми розміщення, а також узгодженого з Житомирським міськрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби  у Житомирській області асортиментного переліку товарів для  реалізації, згідно з додатком 1:
1.1. літніх майданчиків біля підприємств ресторанного господарства стаціонарної мережі;
1.2. лотків, ємностей, низькотемпературних прилавків   для торгівлі морозивом та безалкогольними напоями.
Торгівля пивом забороняється.
2. Суб’єктам підприємницької діяльності, які вказані в додатку 1,  забезпечити  безумовне  дотримання  вимог,  визначених  в  додатку 2  до  цього рішення. При невиконанні вказаних вимог буде вжито відповідних заходів реагування з розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради питання щодо припинення торговельної діяльності.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

Секретар міської ради                                                                         Л.В.Цимбалюк
 
14.04.2014 Внесено доповнення Додаток 1 тут


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.