Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131724
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 15 квітня 2014 року

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА проект

м. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _____________ № ____

Про внесення змін до районного

бюджету на 2014 рік

           

Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення міської ради від 04.04.2014 № .... „Про внесення змін ”, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до районного бюджету на 2014 рік, а саме:

1.1. Збільшити річний план доходів районного бюджету спеціального фонду на 68 500 гривень по коду 41035000 "Інші субвенції".

1.2. Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету на 68 500 гривень, а саме:

1.2.1 Управлінню праці та соціального захисту населення районної ради по КТКВК 010116 "Органи місцевого самоврядування" на 49 500 гривень;

1.2.2 Виконавчому комітету районної ради по КТКВК 010116 "Органи місцевого самоврядування" на 19 000 гривень.

2. Внести дане рішення на затвердження чергової сесії районної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В.

 

 

Голова ради   О.В. Соя 

 

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

               

 

 Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться 15 квітня 2014 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань (кім. 320).

               

               

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА проект

м. ЖИТОМИРА

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від ____________ № ______

Звіт про виконання районного

бюджету за І квартал 2014 року

 

Заслухавши звіт начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В. про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року виконавчий комітет районної ради відмічає, що до районного бюджету надійшло доходів по загальному фонду – 29 092 379 грн. 37 коп., що становить 83,2% до уточненого плану.

Субвенція на виконання повноважень, делегованих міською радою, надійшла з міського бюджету в сумі 1 115 791 грн. 80 коп., що становить 71,8% до уточненого плану. Субвенції з державного бюджету на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми, на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях надійшла в сумі 27 976 607 грн. 57 коп., що становить 83,7% до уточненого плану. Надходження від адміністративних штрафів, що накладаються адміністративною комісією, становлять 850 грн. 00 коп.

 За І квартал 2014 року із районного бюджету проведено фінансування видатків по загальному фонду на суму 29 094 923 грн. 24 коп., що становить 83,2 % до уточненого плану.

 Відповідно до пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України та статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах загального фонду в сумі 29 092 379 грн. 37 коп. та по видатках загального фонду в сумі 29 094 923 грн. 24 коп..

 

 2. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року внести на затвердження чергової сесії районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В.

 

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                                                                                                                            

Р І Ш Е Н Н Я

Від_______________№__________

 м.Житомир

Про виконання закону України

«Про основи соціального захисту

Інвалідів в Україні»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління – начальника відділу з питань по справах інвалідів і побутового обслуговування пенсіонерів Ніколаюка М.В. із зазначеного питання, виконком районної ради відмічає, що управлінням проводиться відповідна робота.

Протягом 2013-2014 років управлінням проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання 107 інвалідів, що мешкають на території району.

3 інваліди, будинки яких не газифіковано, безкоштовно забезпечено твердим паливом (відходами деревообробного виробництва) на загальну суму 5720,40 грн. Оформлено допомогу на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни 35 особам на суму 42346,01 грн.

 В управлінні на обліку для отримання путівок на санаторно-курортне лікування перебуває 1097 інвалідів. Протягом поточного періоду отримано та видано 194 путівки, а також 129 інвалідам оформлено компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування.

Протягом звітного періоду сформовано 18 транспортних справ для взяття на облік інвалідів для забезпечення автомобілями, оформлено 31 розпорядження на виплату компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та 22 розпорядження на транспортне обслуговування.

Також проводиться робота по влаштуванню та інвалідів до інтернатних установ.

У 2013-2014 роках 68 інвалідів отримали направлення на забезпечення інвалідними візками та 180 – іншими засобами реабілітації. Також 511 мешканців району отримали направлення до протезно-ортопедичних підприємств України для забезпечення протезно-ортопедичними виробами.

Постійно проводиться робота по наповненню Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

107 учасникам бойових дій, інвалідам війни 2 та 3 групи з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни, яким виповнилося 85 років і більше, видано бланки-вкладки до пільгових посвідчень, що дають право на пільги встановлені законодавством України для інвалідів війни 1 групи.

Проводиться роз’яснювальна робота в трудових колективах та через засоби масової інформації.

Враховуючи вищезазначене виконком Корольовської районної ради

 

 

                В И Р І Ш И В:

 

 

 1. Інформацію про виконання закону України «Про основи соціального захисту інвалідів в Україні» взяти до відома.

 

2. Зобов’язати управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира (Мисюк В.В.) з метою підвищення якості обслуговування інвалідів та пенсіонерів:

 

2.1. Забезпечити подальше виконання делегованих повноважень щодо соціального захисту інвалідів та пенсіонерів, що проживають на території району.

 

2.2. Забезпечити виконання загальнодержавних та регіональних програм соціального захисту населення відповідно до делегованих повноважень.

 

2.5. Забезпечити підтримку в актуальному стані Централізованого банку даних інвалідів.

 

2.6. Продовжувати інформаційно-роз’яснювальну роботу.

 

3. Звернутися до Житомирської міської ради з клопотанням про збільшення виділення коштів у 2014 році для придбання санаторно-курортних путівок у санаторій «Дениші» для ветеранів війни Корольовського району м.Житомира.

 

4. Про проведену роботу та виконання даного рішення інформувати виконавчий комітет районної ради у грудні 2014 року.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П. М.

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від _________ № _______

Про надання субсидій громадянам

на загальну площу житла

 

 Відповідно до пункту 4 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997р. № 1050, із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України) та враховуючи пропозиції районної комісії по призначенню субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, розглянуті заяви громадян про надання житлової субсидії у винятковому порядку на загальну площу житла, виконавчий комітет районної ради

 

 

 ВИРІШИВ:

 1.Надати субсидію громадянам у винятковому порядку на загальну площу житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

 

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М.

 

 

 

 Голова ради                       О.В.Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА проект

м. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ____________ № ______

Про економію коштів районного

бюджету та недопущення втрат

 

 

 З метою забезпечення своєчасного фінансування видатків, економного та раціонального використання бюджетних коштів, стабільного функціонування органів місцевого самоврядування, відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» виконавчий комітет районної ради

 

 ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету, передбачених на утримання виконавчих органів Корольовської районної ради , згідно з додатком.

 

2. Виконавчому комітету, управлінню праці та соціального захисту населення, фінансовому відділу Корольовської районної ради забезпечити виконання зазначених в п.1 даного розпорядження заходів.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу Когут А.В.

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

 Додаток

 до рішення виконавчого комітету

 районної ради

 від _________2014р. № ______

 

Заходи

щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету, передбачених на утримання виконавчих органів Корольовської районної ради

 

п/п

Зміст заходу

Термін виконання

1.

 

 

Припинення придбання меблів, мобільних телефонів, ноутбуків та проведення ремонту (крім приміщень, що перебувають у аварійному стані).

Упродовж року

 

2.

Не допускати збільшення понад затверджену районною радою чисельність працівників виконавчих органів.

Упродовж року

3.

 

 

Припинення виплати грошової винагороди посадовим особам місцевого самоврядування за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання трудових обов»язків.

Упродовж року

 

 4.

 

Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов»язків тимчасово відсутніх працівників.

 

 

Упродовж року

 

 5.

Установлення та здійснення нарахування підвищень до посадових окладів, надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному фонді.

 

 

Упродовж року

6.

Припинення заповнення вакантних посад (крім посад керівників структурних підрозділів та їх заступників, а також випадків переведення з посади на посаду спеціалістів у межах структурних підрозділів виконавчих органів районної ради в разі виникнення виробничої потреби).

Упродовж року

7.

 Встановлення жорсткого режиму економії із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

 

 

Упродовж року

 8.

Здійснення управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

 

 

 

 

Упродовж року

9.

Забезпечення внутрішнього контролю за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов»язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів.

 

Упродовж року

 

 

10.

 

Планування видатків, пов»язаних із стимулюванням працівників органів місцевого самоврядування , за умови забезпечення у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів обов»язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат та видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії структурних підрозділів. що належать до виконавчих органів районної ради.

 

 

Упродовж року

 

 

11.

 

 

Недопущення розширення переліку випадків здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти районного бюджету.

 

 

Упродовж року

 

 

 

12.

 

 

Забезпечення зменшення обсягу фінансової підтримки небюджетних організацій за рахунок бюджетних коштів

 

 

 

Упродовж року

 

 

       

 

 

Керуючий справами

виконкому П.М. ЧеховськийВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове