Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70664
Прогноз погоди
05.03.2014 - Про пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира
Про пайову участь замовників
будівництва (реконструкції)
у розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури м. Житомира
 
         Розглянувши звернення замовників будівництва (реконструкції) щодо зміни умов договорів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира, відповідно до статей 5, 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 № 559 та рекомендацій узгоджувальної комісії  при  виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1.      Розстрочити замовнику будівництва павільйону шиномонтажа з підсобними приміщеннями на орендованій земельній ділянці по вул. Щорса, 41 в м. Житомирі Бондарчуку Олегу Миколайовичу сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира у розмірі 12393,0 грн. строком на дванадцять місяців з оплатою щомісяця рівними частками.  Загальна сума сплати становить 12393,0 (дванадцять тисяч триста дев’яносто три) грн.  Зазначені умови щодо оплати передбачити графіком внесення платежів пайового внеску у вигляді додатку до договору.
2.      Відстрочити замовнику розміщення на власній земельній ділянці магазину непродовольчих товарів та станції технічного обслуговування по вул. Щорса, 174 у м. Житомирі Дорошенку Василю Івановичу сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира у розмірі 141255,0 (сто сорок одна тисяча двісті п’ятдесят п’ять) грн. до 31 жовтня 2014 року, але не пізніше введення об’єкта в експлуатацію.
3.      Відстрочити замовнику будівництва комплексу обслуговування автомобілів з кафе та магазином по вул. Старовільській, 23 в м. Житомирі приватному підприємству «Водні ресурси» сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира у розмірі 80254,0 (вісімдесят тисяч двісті п’ятдесят чотири) грн. до 31 грудня 2014 року, але не пізніше введення об’єкта в експлуатацію. Внести відповідні зміни до договору пайової участі № 25 від 17.06.2013 року шляхом укладення додаткової угоди.
4.      Відстрочити замовнику реконструкції власної будівлі майстерні на орендованій земельній ділянці під виробництво поліпропіленового шпагату по вул. Баранова, 83-а в м. Житомирі товариству з обмеженою відповідальністю «Житомир-Пак»  сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира у розмірі 17844,0 (сімнадцять тисяч вісімсот сорок чотири) грн. до 01 червня 2014 року.
5.      Управлінню капітального будівництва міської ради підготувати документи для укладення договорів із замовниками будівництва на умовах, визначених даним рішенням.
6.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                              Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.