Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5534
візитів всього: 481609
Прогноз погоди
Звіт про здійснення державної регуляторної політики Житомирською міською радою та її виконавчими органами за 2013 рік

 

Звіт про здійснення державної регуляторної політики Житомирською міською радою та її виконавчими органами за 2013 рік

 

7 лютого 2014 року на сесії міської ради депутати заслухали звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2013 рік, в тому числі і звіт про здійснення державної регуляторної політики міською радою та її виконавчими органами за 2013 рік.

Реалізація регуляторної діяльності  виконавчими органами  міської ради здійснювалась системно відповідно до норм Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Регуляторні акти приймалися після проходження процедури підготовки та прийняття, визначеної законом.

Для дотримання принципу передбачуваності регуляторної діяльності було затверджено та оприлюднено план діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів та проводилося його коригування.  У звітному році було заплановано підготовку семи регуляторних актів, розроблено п'ять проектів регуляторних актів, з них три прийняті, два проекти не розроблялися у зв’язку із внесенням змін до чинного законодавства.

До розроблених проектів регуляторних актів підготовлені відповідні аналізи регуляторного впливу та проведені базові відстеження результативності їх дії.

З метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань проекти регуляторних актів разом з відповідними аналізами регуляторного впливу були оприлюднені на офіційному сайті Житомирської міської ради.

Проведені громадські обговорення проектів регуляторних актів, що регулюють питання у сфері торгівлі, містобудування та архітектури, земельних відносин. До громадських обговорень залученні суб’єкти господарської діяльності, представники громадських організацій підприємців, працівники виконавчих органів міської ради, депутати міської ради та всі зацікавлені особи. Обґрунтовані зауваження і пропозиції, що надійшли у ході проведення громадських обговорень, були проаналізовані і враховані. Участь громадськості в обговореннях проектів регуляторних актів сприяла підвищенню ефективності їх дії.

Прийняті регуляторні акти оприлюднені шляхом розміщення на офіційному сайті міської ради в розділі "Регуляторна діяльність". Також інформацію про їх прийняття  опубліковано в газеті "Місто".

Станом на 1 січня 2014 року в місті діє 24 регуляторні акти Житомирської міської ради та її виконавчого комітету. З метою визначення їх ефективності та доцільності у звітному році проведено 9 відстежень результативності їх дії, з них 5 повторних та 4 періодичних. Аналіз повторних та періодичних відстежень результативності свідчить про те, що діючими регуляторними актами досягнуто визначених цілей та їх реалізація має позитивні результати.

Інформація щодо здійснення державної регуляторної політики Житомирською міською радою та її виконавчими органами постійно розміщується на її офіційному сайті  в розділі "Регуляторна діяльність". Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare