Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5459
візитів всього: 400046
Прогноз погоди
Звіт про повторне відстеження результативності дії рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 № 559 «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира»

 

Звіт про повторне відстеження результативності дії

рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 № 559

«Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів

пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира»

 

11.02.2014                                                                                     м. Житомир

 

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 19.12.2012 № 559 «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира».

 

Назва виконавця заходів з відстеження: управління капітального будівництва Житомирської міської ради.

 

Цілі прийняття регуляторного акта: встановлення прозорого організаційно-економічного механізму визначення розмірів внесків забудовників у розвитку інфраструктури міста  та контролю по  їх сплаті.

 

Строк виконання заходів з відстеження: 11.02.2014р. – 12.02.2014р.

 

Тип відстеження:  повторне.

 

Методи одержання результатів відстеження:  для відстеження результативності регуляторного акту використовується метод збору даних управління капітального будівництва і департаменту бюджету та фінансів  Житомирської міської ради.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу даних управління капітального будівництва і департаменту бюджету та фінансів  Житомирської міської ради, моніторингу повідомлень замовників будівництва (реконструкції).

 

Кількісні та якісні показники:

- кількість укладених договорів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира;

- розмір надходжень до міського бюджету

 

Назва показника

 

2012 р.

2013 р.

Кількість укладених договорів, шт.

 

63

58

Надходження до міського бюджету, тис. грн.

 

7757,684

3092,28

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:  у зв’язку із змінами в законодавстві, якими полегшено ведення бізнесу та обмежено можливості органів місцевого самоврядування щодо залучення та впливу на замовників будівництва (реконструкції), які ігнорують або уникають участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Житомира, відбулось зменшення кількості укладених договорів та надходження коштів пайової участі до міського бюджету. В процесі виконання регуляторного акту набуто досвід, який вказує на можливі додаткові шляхи залучення більшої кількості замовників будівництва до сплати внесків пайової участі на розвиток інженерно - транспортної інфраструктури міста. Тому, виникла необхідність внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 № 559 «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира» з метою удосконалення організації залучення замовників будівництва (реконструкції) до пайової участі у розвитку інфраструктури міста Житомира.

 

 

 

 

Начальник управління     

капітального будівництва                                                                          А.В. КоржВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове