Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131737
Прогноз погоди
Проекти рішень 20 сесії Корольовської районної ради

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА Проект

м. ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я

(Двадцята сесія VІ скликання)

Від ______________ № ______

Про внесення змін до рішення

районної ради від 28.12.2012 № 93

„Про районний бюджет на 2013 рік”

 

Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 15.01.2014 „Про спрямування коштів”, листа департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради від 15.01.2014 № 77 „Про внесення змін” та враховуючи рекомендації постійних комісій Корольовської районної ради м. Житомира VI скликання, районна рада

ВИРІШИЛА:

 Внести зміни до рішення районної ради від 28.12.2012 №93 „Про районний бюджет на 2013 рік” із змінами та доповненнями, а саме:

 

1. Зменшити річний план доходів районного бюджету загального фонду на 320 200 гривень

- по коду 41030600 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям” на 255 200 гривень;

 - по коду 41035800 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"" на 65 000 гривень.

 

2. Зменшити видатки загального фонду районного бюджету на 320 200 гривень управлінню праці та соціального захисту населення районної ради, а саме:

 - по КТКВК 070303 "Дитячі будинки (в т.ч.сімейного типу, прийомні сім'ї)" на 65 000 гривень;

 

- по КТКВК 090304 „Одноразова допомога при народженні дитини” на 255 200 гривень.

 

3. Додатки 1-3 та 3.1 викласти в новій редакції.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Корольовської районної ради з питань планування, бюджету і фінансів ( голова - Заполовський С.А.).

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА Проект

м. ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я

(Двадцята сесія VІ скликання)

Від _______________№______

Про районний бюджет на

2014 рік

 

На підставі ст. 143 Конституції України, статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 77 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2014 рік”, рішення міської ради „Про міський бюджет на 2014 рік” та враховуючи рекомендації постійних комісій районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2014 рік у сумі 140 699 396 гривень, у тому числі обсяг субвенції з державного бюджету – 134 777 000 гривень, субвенції з міського бюджету на виконання повноважень, делегованих міською радою – 5 852 896 гривень, надходження від адміністративних штрафів 1 000 гривень.

Обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначити в сумі 140 630 896 гривень, спеціального фонду - 68 500 гривень (додаток №1).

 

2. Затвердити загальний обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2014 рік в сумі 140 699 396 гривень за тимчасовою класифікацією та кредитуванням місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3) та у розрізі бюджетних програм (додаток № 3.1).

 

3. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 5 000 гривень.

 

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів у сумі 140 698 396 гривень:

 

4.1. Субвенцій загального фонду з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 134 777 000 гривень, у тому числі на:

 4.1.1. Виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 112 105 900 гривень;

 4.1.2. Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 21 693 900 гривень;

 4.1.3. Надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 26 800 гривень;

 4.1.4. Виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» - 950 400 гривень;

4.2. Субвенцію з міського бюджету на виконання повноважень, делегованих міською радою у сумі 5 852 896 гривень.

4.3 Субвенцію спеціального фонду з міського бюджету на виконання повноважень делегованих міською радою у сумі 68 500 гривень.

 

5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2014 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню.

 

6. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 311 800 гривень (додаток № 4).

 

7. Затвердити структуру виконавчих органів районної ради (додаток №5) та загальну чисельність виконавчих органів районної ради в кількості 93,5 одиниць. Витрати на утримання виконавчих органів Корольовської районної ради проводити у межах 5 123 996 гривень.

 

8. Посадовий оклад, надбавки голові районної ради виплачувати згідно чинного законодавства за високі досягнення у праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Поточне преміювання голови районної ради проводити щомісячно в розмірі середнього відсотка премії, встановленого розпорядженням голови районної ради, заступнику голови районної ради, заступнику голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконкому до місячної заробітної плати, з урахуванням посадового окладу, надбавок за ранг, вислугу років, за високі досягнення у праці, інших надбавок і доплат. Преміювання до державних і профеційних свят та ювілейних дат, надання матеріальних допомог на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань – в розмірах згідно чинного законодавства, в межах затвердженого фонду оплати праці.

 

9. Надати право голові районної ради:

визначати кількісний склад (чисельність) виконавчих органів районної ради ( відділів, управління) в межах загальної чисельності;

встановлювати надбавки до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, за високі досягнення у праці, преміювати, надавати матеріальні допомоги заступнику голови ради та заступнику голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів в межах затвердженого фонду оплати праці;

затверджувати штатні розписи виконавчих органів Корольовської районної ради.

 

10. Надати право виконавчому комітету районної ради в разі необхідності в міжсесійний період упродовж 2014 року здійснювати перерозподіл бюджетних призначень між кодами тимчасової класифікації видатків бюджету у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету, субвенцій з Державного бюджету України, міського бюджету виходячи з обсягів фактичних нарахувань за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету і фінансів з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради.

 

11. Головним розпорядникам коштів районного бюджету:

- забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються розпорядниками коштів;

- затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

12. Установити, що пільги інвалідам по зору І-ІІ групи надаються в розмірі 50 відсотків вартості користування житлом (квартирна плата), комунальних послуг (газ, електроенергія та інші види послуг) в межах норм, передбачених діючим законодавством, твердого палива і скрапленого газу в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають в будинках, що не мають центрального опалення.

 Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ надавати інвалідам по зору І-ІІ групи та членам їх сімей, які проживають разом з ними, незалежно від виду житла та форми власності на нього. При наданні пільг до членів сімей інвалідів по зору належить: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи або інвалідами І групи; особа, яка проживає разом з інвалідом І групи та доглядає за ним за умови, що інвалід не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним.

 

13. Додатки №1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Корольовської районної ради з питань планування, бюджету і фінансів ( голова - Заполовський С.А.).

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА Проект

м. ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я

(Двадцята сесія VІ скликання)

 

Від ______________ № ______

Про затвердження звіту

про виконання районного

бюджету за 2013 рік

 

Відповідно до пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, статті 41 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах загального фонду в сумі 114 762 604 гривні 58 копійок та спеціального фонду 31 500 гривень, по видатках загального фонду в сумі 114 761 626 гривень 58 копійок, спеціального фонду 31 500 гривень згідно з додатком.

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я проект

(Двадцята сесія VІ скликання)

Від ______________ № ____________

м. Житомир

Про затвердження Програми

соціального захисту населення

Корольовського району та її

фінансове забезпечення

на 2014 рік

 

З метою реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення району та відповідно до статей 34,41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму соціального захисту населення Корольовського району та її фінансове забезпечення на 2014 рік, згідно з додатками 1, 2.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення Корольовської районної ради.

 

 

Голова ради О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я проект

(Двадцята сесія VІ скликання)

Від _________________№___________

м.Житомир

 

 
 


Про затвердження програми

 

загальнорайонних заходів

на 2014 рік

 

 

З метою відзначення загальнодержавних свят, ювілеїв юридичних осіб, громадян, та на виконання Положення «Про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м. Житомира», відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити програму загальнорайонних заходів на 2014 рік згідно з додатком.

2. Фінансовому відділу Корольовської районної ради (Когут А.В.) профінансувати витрати на виконання програми при виділенні коштів до районного бюджету.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М. та на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету і фінансів (Заполовський С.А.)

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                    О.В. Соя

 

 

Найменування заходу

Сума

(грн.)

РОЗДІЛ I

Відзначення кращих працівників підприємств, організацій, установ, депутатів райради з нагоди професійних свят, ювілеїв та визначних дат в тому числі:

12 січня – День народження С.П. Корольова

22 січня – День соборності України

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

23 лютого –День захисників Вітчизни

8 березня – Міжнародний жіночий день

16 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

25 березня – День служби безпеки України

26 березня – День внутрішніх військ МВС України

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

12 квітня – День працівників ракетно-космічної галузі України; Всесвітній день авіації і Космонавтики

14 квітня – День ДАІ МВС України

19 квітня – День довкілля

20 квітня – Великдень (Пасха)

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

9 травня – День Перемоги

11 травня – День Матері

15 травня – Міжнародний день сім’ї

20 травня – День банківських працівників України

25 травня – День хіміка

28 травня – День прикордонника

29 травня – Міжнародний день миротворців ООН

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

6 червня – День журналіста

8 червня – День працівників легкої промисловості в Україні

15 червня – День медичного працівника

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Початок Великої Вітчизняної війни

28 червня – День Конституції України

2 липня – День працівника державної податкової служби України

16 липня – День бухгалтера

27 липня – День працівника торгівлі

10 серпня – День будівельника

23 серпня – День Державного Прапора України

24 серпня – День Незалежності України

1 вересня – День знань

7 вересня – День підприємця

13 вересня – День міста Житомира

22 вересня – День партизанської слави

1 жовтня – День ветерана. Міжнародний день громадян похилого віку. Міжнародний день музики

5 жовтня – Всесвітній день вчителя, день працівників освіти

8 жовтня – День юриста

9 жовтня – Всесвітній день пошти

12 жовтня – День художника

14 жовтня – День українського козацтва

19 жовтня – День харчової промисловості

26 жовтня – День автомобіліста. День машинобудівника

2 листопада – День працівників соціальної сфери

4 листопада – День залізничника

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

22 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні

1 грудня – День працівників прокуратури

3 грудня – Всесвітній день інвалідів

6 грудня – День Збройних сил України

7 грудня – День місцевого самоврядування

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

15 грудня – День працівників суду

20 грудня – День міліції

22 грудня – Заснування Корольовського району м. Житомира

22 грудня – День енергетика

24 грудня – День працівників архівних установ

30 грудня – День визволення м. Житомира від німецько-фашистських загарбників

За рахунок коштів районного бюджету (при виділенні)

 

РОЗДІЛ ІІ

Підготовка до видання третьої частини «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область» на 2014 рік.

 

                1. Продовжити пошукову роботу із складання поіменних списків воїнів-фронтовиків, збирання розповідей ветеранів війни, родичів та бойових друзів померлих фронтовиків, підготовки редакційних статей про особистий внесок ветеранів війни у відбудову міста у повоєнні роки, відповідно до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні у 1941-1945 роках», Указу Президента України від 13 серпня 2002 року № 713/2002 «Про історико-меморіальний серіал «Книга Пам’яті України», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 12.02.09 № 42 «Про посилення організаційної роботи з видання «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область», рекомендації обласної редколегії «Книга Пам’яті України» від 20.02.09 №917-20/5-0/11, рішення сесії Житомирської обласної ради від 19.11.13 № 1017 «Про обласну Програму з видання серії «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область» на 2014-2015 роки».

 

                2. Проаналізувати та обговорити на засіданні районної комісії по підготовці до видання «Книга Пам’яті України» результати роботи комісії у 2013 році та визначити основні завдання роботи комісії у 2014 році.

 

                3. Продовжити роботу з навчальними закладами, первинними ветеранськими організаціями Корольовського району по обстеженню і анкетуванню учасників бойових дій за списками Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату, управління Пенсійного фонду України у м. Житомирі Житомирської області.

 

                4. Членам комісії використовувати додаткові джерела щодо поповнення списків учасників бойових дій (живих і померлих) шляхом виявлення їх із бесід з жителями міста, живими учасниками бойових дій.

 

                5. Продовжити роботу по систематизації архівних даних підприємств, організацій, установ, навчальних закладів про учасників бойових дій, які повернулися з війни та складанню на них анкет, включення до списку.

 

                6. Узагальнювати списки учасників бойових дій для передачі їх обласному пошуковому-видавничому агентству «Книга Пам’яті України».

 

                7. Відповідно встановленої форми подавати списки до обласного пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України».

 

                8. Здійснити передачу видань обласної «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область» бібліотекам, культурно-просвітнім закладам, ветеранським організаціям району.

 

Заступник голови ради М.М. Гриценко

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я проект

(Двадцята сесія VІ скликання)

 

Від _________________№___________

м.Житомир

 
 


Про затвердження програми

 

правової освіти населення

Корольовського району

м.Житомира на 2014 рік

 

                Відповідно до Указу Президента України від 18.01.01 №992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення», Закону України «Про доступ до публічної інформації», рішення Корольовської районної ради від 30.12.10. № 22 «Про затвердження Програми стратегії розвитку правової освіти населення Корольовського району м. Житомира на 2011-2015 роки» та з метою підвищення рівня правової культури населення Корольовського району м.Житомира, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

                1. Затвердити програму правової освіти населення Корольовського району м.Житомира на 2014 рік згідно з додатком.

 

                2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М. та постійну комісію з питань законності та правопорядку районної ради (Полонець М.Й.).

 

 

Голова ради О.В. Соя

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від______________№ _____

 

 

П Р О Г Р А М А

правової освіти населення Корольовського району м. Житомира на 2014 рік

 

І. Загальні положення

                Становлення України як демократичної, правової держави, формування засад громадянського суспільства зумовлюють необхідність підвищення рівня правової освіти населення.

Правова освіта населення складає комплекс інформаційних, дорадчо-консультативних, виховних та навчальних заходів, спрямованих на забезпечення певного обсягу правових знань, навичок, інформаційних матеріалів, необхідних громадянам для вирішення питань життєзабезпечення, захисту прав і свобод гарантованих Конституцією України та іншими законодавчими актами.

                У сфері правової освіти громадянам гарантується знання своїх прав і свобод та вільний доступ до інформаційних джерел правової інформації.

                Метою правової освіти населення є розвиток їх правосвідомості, подолання правового нігілізму, задоволення потреб у правовій інформації, залучення до участі у подальшій розбудові демократичної правової держави, профілактика правопорушень, забезпечення вільного і всебічного розвитку особистості.

 

ІІ. Основні заходи щодо реалізації програми

               

                1. Організувати зустрічі з мешканцями району з питань соціально-правової політики держави та про стан законності і правопорядку, забезпечення прав і свобод людини.

 

Щоквартально.

КВЖРЕП, управління праці

та соціального захисту

населення районної ради,

районна МКМР з правової

освіти населення,

Житомирський МВ УМВС

України в Житомирській

області (за згодою)

                2. Організовувати виступи у засобах масової інформації з актуальних правових питань, приділивши особливу увагу роз'ясненню актів законодавства щодо захисту прав та свобод людини та громадянина.

 

                                                                                               Постійно.

                                                                                               Управління праці та соціального

                                                                                               захисту населення районної

 ради, відділи районної ради,

 районна МКРМ з правової

 освіти населення                                                            

                3. Забезпечувати надання в межах своєї компетенції безкоштовної правової допомоги малозахищеним верствам населення через громадську приймальню районної ради.

Постійно. Управління праці та соціального

захисту населення районної ради, відділи районної ради,

районна МКРМ з правової

освіти населення.

 

                4. Залучати до проведення правової дорадчо-консультативної роботи з населенням кваліфікаційних фахівців у галузі права, вчених, юристів.

 

Постійно.

Районна МКМР з правової

освіти населення,

Житомирське міське

управління юстиції

(за згодою)

               

                5. Проводити серед молоді конкурси на краще володіння правовими знаннями та сприяти діяльності молодіжних правових клубів.

 

                                                                                                                             2 рази на рік.

                                                                                                                             Районна МКМР з правової

                                                                                                                             освіти населення,

міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

                                                                                                                              (за згодою)

 

 

                6. Організовувати проведення «круглих столів» з правової освіти серед студентської молоді у вищих професійно-технічних училищах, ліцеях, розташованих в районі.

 

                                                                                                              2 рази на рік.

                                                                                                              Районна МКМР з правової

освіти населення

Житомирське міське управління

                                                                                                             юстиції (за згодою), міський

центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

                                                                                                              (за згодою)

                7. Організовувати зустрічі, бесіди з правової освіти для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

 

                                                                                                              Щоквартально.

                                                                                                              Районна МКМР з правової

освіти населення,

міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

(за згодою)

 

 

Заступник голови ради М.М.ГриценкоВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове