Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 73
візитів сьогодні: 5563
візитів всього: 475816
Прогноз погоди
Звіт депутата Наталії Боровської за 2013 рік

Звіт депутата Житомирської міської ради

за 2013 рік

 

БОРОВСЬКОЇ

Наталі

Дмитрівни

 

Шановні виборці!

Щороку звітую перед Вами про свою депутатську діяльність. Основним своїм завданням у Житомирській міській раді вважаю захист інтересів своїх виборців.

 У результаті моєї роботи та лобіювання інтересів громади, відповідно до моїх депутатських звернень до міського голови та виконавчої влади, було зроблено за 2013 р.:

1. Виділено майже 1 млн. грн. на будівництво нової котельні для дошкільного закладу № 41 по пр. Миру, 20.

2. На капітальний ремонт інженерних мереж та облаштування нових санвузлів школи № 27 по пр. Миру, 27 було виділено 240 тис. грн.

3. Ведеться робота з відновлення спортивного майданчика для жителів будинків по пр. Миру, 10 та пр. Миру, 12. Наразі проводиться експертна оцінка проекту майданчика.

4. Виділено понад 400 тис. грн. для капітального ремонту мереж гарячого та холодного водопостачання для забезпечення гарячою водою більшості будинків округу, а саме: пр. Миру, 23, пр. Миру, 25, вул. Клосовського, 18/9, вул. Л. Шевцової, 3, вул. Л. Шевцової, 5, вул. Л. Шевцової, 7, декілька під’їздів будинку по пр. Миру, 19.

5. Відремонтована система гарячого водопостачання вул. Клосовського, 5
у грудні.

6. Виконані роботи із заміни мереж холодного водопостачання у підвальному приміщенні житлового будинку по вул. Клосовського, 7 у листопаді.

7. Проблема відсутності зовнішнього освітлення будинків по вул. Клосовського, 3, вул. Клосовського, 5, вул. Клосовського, 7, через необхідність заміни аварійної ділянки теплової мережі, була вирішена наприкінці жовтня.

8. Облаштовано зупинку громадського транспорту по проспекту Миру в районі ринку "Хмільники", також подала звернення про включення до бюджету 2014 року облаштування зупинок з двох сторін у районі Панчішної фабрики.

9. На неодноразові звернення стосовно ситуації з благоустроєм території житлового будинку по пр. Миру, 19, що межує з базаром "Хмільники", повідомляю, що, відповідно до наданої офіційної інформації, благоустрій території із встановленням капітальної огорожі з західного боку ринку планується у весняно-літній період 2014 року.

10. На колективне звернення жителів будинку по пр. Миру, 8 стосовно діяльності пункту прийому склотари на прилеглій території будинку повідомляю: проведена перевірка встановила, що тимчасова споруда розміщена в межах дворової території приватного будинку по пров. 2-й Колгоспний, 14. Однак підприємницька діяльність, яка здійснюється в даній споруді, проводиться без відповідних дозвільних документів, що є грубим порушенням законодавства України. Підприємець про це повідомлений, штраф накладений. Контролює дане питання муніципальна міліція. Прошу громадськість також підключитися до контролю, при порушеннях повідомляти за тел. 0412-42-28-03.

11. Порушене асфальтобетонне покриття в місці розкопок КП "Теплокомуненерго" за адресою вул. Косовського, 5 відпрофільовано щебенем та заплановане його відновлення на 2014 рік. Також за цією адресою після звернення громадян була терміново пофарбована газова труба.

12. У жовтні прибудинкова територія БОС 1431 була заасфальтована, запланований на 2013 рік ремонт території будинку по пр. Миру, 25 переноситься на 2014 рік, а також були подані ідентичні заявки на 2014 рік: пр. Миру, 23, пр. Миру, 6, 8, 10.

13. Спірне питання жителів будинку по пр. Миру, 25 та приватного будинку по  пр. Тюленіна, 1 було вирішено у серпні (ініціативна група мешканців будинку по пр. Миру, 25 та власник приватної забудови прийняли спільне мирне рішення стосовно межі, по якій наразі встановлений паркан; небезпечні ями, особливо для дітей, що граються на дитячому майданчику, – засипані; зроблений демонтаж надвірної вбиральні).

 14. Протягом року неодноразово зверталась до керівництва міста навести порядок на єдиній пішохідній вулиці – Михайлівській та в Гідропарку. Ці місця надзвичайно завантажені пішоходами, особливо з дітьми. На моє прохання були встановлені клумби з метою перегородити проїзд автомобілів. А в Гідропарку влітку встановлений шлагбаум. Наразі ведуться роботи щодо забезпечення шлагбаумом також вулиці Михайлівської зі сторони в’їзду із вул. Лятошинського.

15. З метою забезпечення надання якісних медичних послуг житомирянам запропонувала:

1) скасувати систему самостійного запису через талони;

2) замінити існуючу систему запису на запис по телефону;

3) забезпечити можливість запису до лікаря на прийом у будь-який час протягом робочого дня без обмежень;

4) запровадити телефонний запис до дільничних лікарів та педіатрів з метою зменшення черг у коридорах поліклініки.

Нині впроваджується пілотний проект у поліклініці за адресою: майдан Польовий, 2.

16. Категорично виступаю проти того, щоб існуючу налагоджену систему медицини зламати, що намагається зробити сьогоднішня влада, впроваджуючи нову медичну реформу провладної партії без додаткового фінансування для нашого міста на реформування, без достатньої кількості професійних кадрів, без позитивних показників у пілотних проектах, без законодавчої бази, без керівника міського управління. Вважаю необхідним: модернізувати галузь, позбавити її корупції і, нарешті, перейти до науково обґрунтованих норм фінансування (як стверджує МОЗ, на медицину має бути виділено від 5 до 7 % ВВП, а не 3,5 %, як на Україні).

17. Виділено кошти на ремонт даху та батутної зали ДЮСШ № 1, а також додаткові кошти для завершення ремонту Центру творчості дітей та молоді Житомира.

18. З метою захисту батьків від корупції при запису дитини до садочка та спрощення системи запису ініціювала рішення міської ради "Про запровадження електронної реєстрації дітей для вступу до дошкільних навчальних закладів м. Житомира".

19. Відстоюю необхідність створення нових груп у дошкільних закладах, так як чисельність дітей у групах складає 34-38 діток, що майже вдвічі перевищує допустимі норми, а відтак негативно відбивається на дітях, вихователях, призводить до збільшення психологічної напруги у дитячому колективі, некомфортних умов перебування вихованців, збільшення захворювань, пришвидшення втоми серед робітників закладів, що, в кінці-кінців, знову ж негативно впливає на дітей. У цьому році управління освіти відновило 6 груп.

20. Мною було ініційоване спеціальне засідання профільної депутатської комісії з проблем харчування у дошкільних та шкільних закладах міста через періодичну відсутність у садочках та школах міста м’яса, молока, сиру твердого, яєць, цукру, соків і т.д. У результаті – прийняте рішення про збільшення фінансування статті витрат на харчування у бюджеті на 2014 рік;

– одноголосно підтриманий поданий мною проект звернення до ВРУ на підтримку законопроекту народного депутата Зубка Г. Г. щодо спрощення процедури проведення тендерів для дошкільних закладів.

21. З моєї ініціативи проведене дослідження якості продуктів харчування у дошкільних та шкільних закладах міста, а саме – у листопаді я відібрала у садочку зразок вершкового масла з метою дослідження його якості та відповідності задекларованого продукту та наявного на дитячих столах. Звернулась у профільну лабораторію, де був зроблений спектральний аналіз визначення молочних жирів. Отримала офіційний висновок : зразок масла, який був взятий у садочку, виявився насправді спредом, а закуповує його управління освіти за ціною справжнього солодковершкового масла. Спреди, як відомо, категорично заборонені для харчування дітей. Даний продукт вилучений із закладів, подана заява до Генеральної прокуратури України за даним фактом.

22. Протягом двох років разом з групою депутатів відстоювала необхідність придбання та забезпечення функціонування соціального таксі у нашому місті для людей з особливими потребами. У цьому році це питання змогли вирішити.

Розподіл депутатських коштів на потреби округу: 2000 грн. – садочку "АБВГДейка";

2000 грн. – Центру творчості дітей та молоді;

5000 грн. – на облаштування дитячих майданчиків біля будинків по пр. Миру, 4  та пр. Миру, 2;

4000 грн. – дитячий майданчик по пр. Миру, 10;

4500 грн. – на ремонтні роботи даху по пр. Миру, 25;

4500 грн. – на ремонтні роботи фасаду під’їздів

Проведено дві великі дворові зустрічі з жителями округу у липні за адресою:

пр. Миру, 19 та в жовтні за адресою: пр. Миру, 10. Всі проблемні питання, що були порушені громадою, донесені до міського голови. Деякі з них були вирішені (див. вище), деякі заплановані до виконання у бюджеті 2014 року.

У разі виникнення питань та пропозицій – телефонуйте на мій особистий номер для виборців – 0412-46-84-05.

 

З повагою,

Ваш депутат у Житомирській міській раді

БОРОВСЬКА

Наталя ДмитрівнаВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове