Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]a.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145712
Прогноз погоди
23.12.13 — Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
ВІД 23.12.13
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
сесія  шостого  скликання
від __________ №  ______                                                                           
м. Житомир
Про надання дозволу громадянам
на  складання проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
 
Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про Державний земельний кадастр”,  Закону України  “Про землеустрій”, Закону України “Про оренду землі”, Закону України “Про Державний реєстр речових  прав на нерухоме майно та їх обтяжень”,   Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Верховної Ради України від 13.03.1992р. №2200-ХІІ “Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі”, постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 №844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», зі змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 №901 «Про додаткові заходи щодо врегулювання земельних відносин», Постанови Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 №1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”, Наказ Міністерства Регіонального розвитку “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації” від 16.11.2011 № 290, міська рада,  
ВИРІШИЛА:
1. Надати  дозвіл громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (земельні ділянки, на яких відсутні об’єкти нерухомого майна), згідно з додатком 1 (кількість землекористувачів 43) та додатком 2 (кількість землекористувачів 5).
2. Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
3. Виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
        4.  Виготовлення  проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки  є  комерційним ризиком замовника.
        5. Відмовити:
            5.1. Кайсину С. В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки площею 0,0201га за адресою вул. Гайдамацька, 5/16 для  розміщення  тимчасового  збірно-розбірного гаража.
   Підстава: ст.12 Земельного кодексу України. Житомирська міська рада уповноважена приймати рішення щодо розпорядження земельними ділянками виключно в адміністративних межах міста.
         5.2. Орищенко В. М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0383га за адресою пров.3-й Транзитний, 69-а для  розміщення  тимчасового  збірно-розбірного гаража.
       Підстава: ст.ст.39, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка знаходиться в межах «червоних» ліній перспективного розвитку вулично-дорожньої мережі міста.
       5.3. Церпіцькому В.А. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0019га за адресою пров.1-й Труда, 3 для розміщення тимчасового  збірно-розбірного гаража.
       Підстава: ст.ст.39, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству та п.9 Порядку надання згоди на розташування тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів для утримання приватних транспортних засобів за місцем проживання їх власників, затвердженого рішенням міськвиконкому від 03.10.2012 №416 «Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі».
        5.4. Талько В. Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га по проїзду Кмитівському для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка знаходиться на території зелених насаджень спеціального призначення, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено та в межах «червоних» ліній перспективного розвитку вулиці, що проектується.                                                                   
       5.5. Ланге І. І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресами: пров. Нагірний, пров. Річковий, пров.1-й Кривий, пров. Піонерських таборів для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельні ділянки знаходяться на території зелених насаджень громадського користування, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не пердбачено.
      5.6. Громнацькій А. А.  у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га по пров.2-му Кар’єрному та         вул. Максютова для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
      Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території перспективного розвитку вулично-дорожньої мережі м. Житомира, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.  Земельна  ділянка  розташована  в межах  «червоних» ліній вул. Максютова, де розміщення об’єктів капітального будівництва заборонено (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН В.2.3.5-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»).   
       5.7. Сироті М.Й. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок (2 позиції) площею 0,1000га за адресами: вул. Кафедральна, вул. Замкова для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                    
      Підстава:   ст.ст.39, 118, 123  Земельного  кодексу  України  та   ст.17 Закону   України «Про   регулювання   містобудівної   діяльності»,      зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначені земельні ділянки розташовані на території з переважною забудовою громадського призначення та в історико-архітектурній зоні міста, де  розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не  передбачено.
         5.8. Штилю Б.С. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0945га за адресою вул. Закам'янська, 21-а для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.   
          Підстава: рішення Богунського районного суду м.Житомира від 16.12.2010 справа №2-4582/10.                                                       
         5.9. Тонковиду П. Д. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою 3-я Мар’янівська лінія  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.              
         Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству.
      5.10. Шут К.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок площею  0,1000га  за   адресою   вул.   Вацлава   Длоуги    для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
      Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначені земельні ділянки розташовані в санітарно-захисних зонах залізничної колії та об’єкта підвищеної небезпеки (АЗС).
       5.11. Бойко І.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0176га за адресою вул. Денишівська, 29 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                   
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка знаходиться в межах вул. Денишівської.
       5.12. Федоренко М.А. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою вул. Паркова, 17-а для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                   
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території середньоповерхової забудови, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
       5.13. Поплавській М. Л. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0525га за адресою пров. Річковий, 13-б
для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.     
          Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території зелених насаджень громадського користування, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
         5.14. Гібнеру В.С. 3 у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою пров.1-й Винокурний, 12-а для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.             
         Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території середньоповерхової забудови, для забудови будівлями від 4 до 8 поверхів (п.3.2 ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень»), де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
         5.15. Кравчуку В.С. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою вул. Леваневського, 51 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
          Підстава: ст.116, ст.123 Земельного кодексу України. Рішенням сесії міської ради від 30.05.2013 №552 на зазначену земельну ділянку площею 0,3287га за адресою вул. Леваневського, 51 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку продовжено термін дії договору оренди землі приватному підприємству «Новобудінвестгрупп» (договір оренди землі від 26.07.2013 №48).
        5.16. Ананьєву М. В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в районі  вул. Коростишівська, проїзд Професора Арциховського для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. 
        Підстава: рекомендація постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування від 19.09.2013 №611/22к-3, так як заявник не є жителем м. Житомира.
        5.17. Горкавчук Т.А. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в районі                              вул. Коростишівська, проїзд Професора Арциховського для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. 
        Підстава: рекомендація постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування від 19.09.2013 №611/22к-3, так як заявник не є жителем м. Житомира.
        5.18. Венгловській Г.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в районі  вул. Коростишівська, проїзд Професора Арциховського для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. 
        Підстава: рекомендація постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування від 19.09.2013 №611/22к-3, так як заявник не є жителем м. Житомира.
       5.19. Товкачу М.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200га по пров. Оздоровчому для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
         Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території установ відпочинку, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
         5.20. Яросевич Л.Є. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою  вул. Богунська, 29 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
         Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території зелених насаджень громадського користування, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
         5.21. Утєнкову С. Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою вул. Червоноармійська (позиція плану №13) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.               
         Підстава: рекомендація постійної комісії міської ради з питань   містобудування, архітектури та землекористування від 19.09.2013 №611/22к-3.
         5.22. Шемету І.Ю. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою вул. Червоноармійська (позиція плану №15) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.               
         Підстава: рекомендація постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування від 19.09.2013 №611/22к-3.
         5.23. Шайдецькому А.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою вул. Червоноармійська (позиція плану №1) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.               
         Підстава: рекомендація постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування від 19.09.2013 №611/22к-3.
          5.24. Салімонович О.О. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в районі                                вул. Коростишівська, проїзд Професора Арциховського для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.               
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території комунального призначення, автопідприємств, баз, складів, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
          5.25. Каленику І.Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в районі вул. Коростишівська, проїзд Професора Арциховського для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.               
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території комунального призначення, автопідприємств, баз, складів, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
          5.26. Крутько О.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в районі вул. Коростишівська, проїзд Професора Арциховського для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.               
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території комунального призначення, автопідприємств, баз, складів, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
          5.27. Равві М. О. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою 3-я Мар’янівська лінія для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.  
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території зелених насаджень громадського користування, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
       5.28. Шпакевичу Р. В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500га за адресою                            вул. Миклухо-Маклая, 25-27 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.  
       Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території середньоповерхової забудови.
          5.29. Виноградовій Т.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0180га за адресою пров. Гончарний, 7 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. 
          Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території багатоповерхової житлової забудови, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
          5.30. Ганжі І. М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,1000га в районі пров. Річковий, 8-б та вул. Радонова для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
          Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Земельна ділянка в районі пров. Річковий, 8-б розташована з переважною забудовою будівлями громадського призначення, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено. Земельна ділянка в районі вул. Радонова розташована в межах «червоних» ліній перспективного розвитку вулиці Радонової, де розміщення об’єктів капітального будівництва заборонено (ДБН 360-92 ** «Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН В.2.3.5-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»).    
          5.31. Головні М.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,0480га в районі пров.3-й Транзитний, 50 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
          Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України, зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Більша частина зазначеної земельної ділянки знаходиться в охоронній зоні високовольтної повітряної лінії, електропередачі.
       5.32. Роговській С.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0200га за адресою вул. Довженка, 2 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка знаходиться в межах «червоних» ліній перспективного розвитку вул. Довженка та вул. Мануїльського, де розміщення об’єктів капітального будівництва заборонено (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН В.2.35-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»).
5.33. Блажкевич К.Л. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0300га за адресою вул. Довженка, 2-б для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
 Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка знаходиться в межах «червоних» ліній перспективного розвитку вул. Довженка та вул. Мануїльського, де розміщення об’єктів капітального будівництва заборонено (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН В.2.35-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»).
5.34. Ковальчук Є.С. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0392га за адресою  пров. Метеорологічний, 52-а для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
 Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству.  Зазначена земельна ділянка розташована на території середньоповерхової забудови, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено. Частина земельної ділянки знаходиться в межах «червоних» ліній перспективного розвитку пров. Метеорологічного, де розміщення і будівництво наземних об’єктів житлово-цивільного, промислового призначення та інших капітальних споруд, крім об’єктів транспорту та інженерних мереж, забороняється (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень»).
5.35. Сівірінчук Г.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0028га за адресою вул. Каховська, 41 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству.  Зазначена земельна ділянка знаходиться в межах «червоних» ліній перспективного розвитку            вул. Каховської, де розміщення і будівництво наземних об’єктів житлово-цивільного, промислового призначення та інших капітальних споруд, крім об’єктів транспорту та інженерних мереж, забороняється (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН В.2.35-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»).
5.36. Кондратюк В.Д. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в районі пров. Корбутівський для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території спеціального призначення, де розміщення  малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.  В межах земельної ділянки пролягає мережа зв’язку.
5.37. Швець Р. М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0279га за адресою пров. Шосейний, 3 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                           
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території середньоповерхової забудови, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено. Земельна ділянка знаходиться в межах «червоних» ліній перспективного розвитку  вул. Жуйка, де розміщення і будівництво наземних об’єктів житлово-цивільного, промислового призначення та інших капітальних споруд, крім об’єктів транспорту та інженерних мереж, забороняється (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН В.2.35-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»).
 5.38. Шут К.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0650га в районі вул. Вацлава Длоуги для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Поруч із зазначеною земельною ділянкою розташовано об’єкт підвищеної небезпеки (АЗС).
5.39. Безпалюк Т. М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0400га за адресою проїзд Северина Наливайка, 6 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                           
 Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території середньоповерхової забудови, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
5.40. Несен О.Х. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0158га за адресою пров.7-й Транзитний, 24-а для ведення городництва.
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Ведення городництва в адміністративних межах міста Житомира згідно генерального плану не передбачено.
5.41. Магалецькому Г. В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресою пров. Річковий, 6 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована з переважною забудовою будівлями громадського призначення, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено. Через земельну ділянку пролягають підземні інженерні мережі: водопостачання, газопостачання, дренажна каналізація та кабельні лінії електромереж.
5.42. Русніченко О.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03240га за адресою пров. Річковий, 8 зі зміною цільового використання з городництва на будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. В межах зазначеної земельної ділянки проходить транзитна мережа газопостачання.
5.43. Ковальчуку О. М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0392га за адресою пров. Метеорологічний, 52-а для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                          
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству.  Зазначена земельна ділянка розташована на території середньоповерхової забудови, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено. Частина земельної ділянки знаходиться в межах «червоних» ліній перспективного розвитку пров. Метеорологічного, де розміщення і будівництво наземних об’єктів житлово-цивільного, промислового призначення та інших капітальних споруд, крім об’єктів транспорту та інженерних мереж, забороняється (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень»).
5.44. Боровському В.С. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в районі вул. Радонова та пров.3-й Боженка для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території зелених насаджень громадського користування, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.
5.45. Комаровському О.П. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розширення квартири №31 в житловому будинку по пров.2-й Чехова, 12 за рахунок прибудови лоджії.
Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території середньоповерхової забудови, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено. Відповідно до ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт» при проектуванні реконструкції, капітальних ремонтів і перепланувань окремих квартир заборонено улаштування нових і розширення існуючих балконів і лоджій.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
Міський голова                                                                                        В.М.Дебой
 
12.03.2014 ОНОВЛЕНО 
 
10.06.2014 Внесено зміни:
Про надання дозволу громадянам на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Завантажити
Про розгляд звернень громадянам стосовно надання дозволу на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Завантажити
Про надання дозволу громадянам на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів Завантажити

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове