Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5215
візитів всього: 148666
Прогноз погоди
17.12.13 — Про розгляд звернення ФОП Шиманського А.Л.

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 17.12.13

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

сесія шостого скликання

 

від                 №                                                                                              

                м. Житомир

 

Про розгляд звернення

ФОП Шиманського А.Л.

 

Розглянувши клопотання ФОП Шиманського А.Л., відповідно до Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити фізичній особі-підприємцю Шиманському Анатолію Леонідовичу в поновленні договору оренди земельної ділянки площею 0,0300 га по вул.Львівській, 1-а (договір оренди від 25.11.2011р. № 181010004000115), так як земельна ділянка знаходиться в занедбаному стані та на ній не проводяться ніякі роботи.

 

2. ФОП Шиманському А.Л.  протягом місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради для складання акту приймання – повернення об’єкту оренди та забезпечити повернення земельної ділянки у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням.

 

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

Міський голова                                                                                          В.М.Дебой Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове