Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5196
візитів всього: 134011
Прогноз погоди
17.12.13 — Про розгляд звернення ФОП Ошемьоткова С.В.

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 17.12.13

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

сесія шостого скликання

 

від                 №                                                                                              

                м. Житомир

 

Про розгляд звернення

ФОП Ошемьоткова С.В.

 

Розглянувши клопотання ФОП Ошемьоткова С.В., відповідно до Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, враховуючи рішення Господарського суду Житомирської області від 18.06.13 року та постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 07.08.13 року, міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Поновити ФОП Ошемьоткову Станіславу Владиславовичу (юридична адреса: м. Житомир, Київська, 65 кв. 51, Ід. код 23669011155) договір оренди земельної ділянки площею 0,0348 га за адресою: майдан ім.С.П.Корольова, 11, на 5 років, (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), шляхом укладання нового договору оренди.

 

Затвердити розмір  орендної плати в сумі 21 203 (двадцять одна тисяча двісті три) грн. 30 коп. в рік.

 

  2. ФОП Ошемьоткову С.В., після отримання витягу з рішення Житомирської міської ради щодо поновлення договору оренди, представити до управління Держземагентства у Житомирському районі Житомирської області  (вул.М.Бердичівська, 17-в) технічну документацію  із землеустрою для отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

 

Заявнику  звернутися до Державної реєстраційної служби для реєстрації іншого речового права.

 

3.    Доручити:

 

3.1. Органам Держземагентства:

 

3.1.1. Провести реєстраційні дії про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру а також реєстрацію обмежень та/або обтяжень (змін до них) у використанні земель;

 

3.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;

 

3.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок та їх реєстрації.

У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди земельних ділянок, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в органи Державної інспекції сільського господарства в Житомирській області.

Землекористувачам за два місяця до закінчення терміну дії договорів оренди звернутися до міської ради щодо продовження договорів оренди.

 

4.  Землекористувачам  в разі закінчення терміну договорів оренди земельних ділянок забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням  або звернутися з клопотанням щодо поновлення договорів оренди у встановленому законом порядку та діючими рішеннями Житомирської міської ради.

 

5. Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки, виконувати умови договору щодо встановлених обтяжень та обмежень.

 

6. Попередити про те, що заявники та розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією. Виготовлення проектів технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.

 

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

Міський голова                                                                                          В.М.Дебой Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове