Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
16.12.13 — Про вступ міської ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації “Енергоефективні міста України”

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ВІД 16.12.13

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

сесія шостого скликання

 

від ______________№ ______

            м. Житомир

 

 

Про вступ міської ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації “Енергоефективні міста України”

 

 

 

З метою задоволення потреб територіальної громади у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими та закордонними партнерами у сфері підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, посилення енергетичної безпеки, покращення якості енергетичних послуг та захисту довкілля, керуючись частиною другою статті 142 Конституції України, статтею 10 Європейської Хартії місцевого самоврядування, статтями 15 та 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Стати членом Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації  “Енергоефективні міста України”.

2. Укласти Угоду з Добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування – Асоціації  “Енергоефективні міста України” про сплату вступного та щорічних членських внесків та затвердити її текст згідно із додатком.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кропивницького В.М.

 

 

Міський голова                                                                                       В.М. Дебой

ДОДАТОК

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове