Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 546282
Прогноз погоди
План діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

 

Затверджено план діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

Підготовка та прийняття регуляторних актів міської ради та її виконавчого комітету здійснюється відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

27 листопада 2013 року рішенням виконавчого комітету міської  ради № 557 затверджено план діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

В плані визначаються види і назви проектів регуляторних актів, цілі їх прийняття, строки підготовки проектів та найменування виконавчих органів, відповідальних за підготовку проектів регуляторних актів.

Стосовно кожного проекту регуляторного акту готуються відповідні аналізи регуляторного впливу та здійснюється відстеження результативності їх дії.

З метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань проекти регуляторних актів разом з відповідними аналізами регуляторних впливів оприлюднюються на офіційному сайті Житомирської міської ради (www.zt-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність».

Для залучення громадськості до реалізації державної регуляторної політики проводяться громадські обговорення проектів регуляторних актів, що суттєво впливають на впровадження підприємницької діяльності та стан ринкового середовища в місті. Громадські обговорення проводяться за участю суб’єктів підприємництва, представників громадських організацій підприємців та їх об’єднань, працівників виконавчих органів міської ради, депутатів міської ради та всіх зацікавлених осіб.

Усі одержані зауваження і пропозиції щодо проектів регуляторних актів розглядаються їх розробниками. За результатами розгляду розробники регуляторних актів повністю або частково їх враховують або мотивовано відхиляють.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до участі в обговореннях проектів регуляторних актів. Слідкуйте за повідомленнями в газеті «Місто» та на офіційному сайті міської ради (www.zt-rada.gov.ua).Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare