Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5459
візитів всього: 400038
Прогноз погоди
Звіт про повторне відстеження результативності дії рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.10.2012 № 416 «Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі»

 

Звіт про повторне відстеження результативності дії рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.10.2012  № 416

«Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі»

 

від 15.11.2013                                                                                      м. Житомир

 

 

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.10.2012 № 416 "Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі"

 

Назва виконавця заходів з відстеження: управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.

 

Цілі прийняття регуляторного акта:

 

1. Встановлення прозорого, чітко врегульованого і єдиного для всіх замовників ( забудовників ) порядку здійснення будівництва, проведення реконструкції, капітального ремонту вбудовано-прибудованих приміщень і житлових квартир;

2. Встановлення правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

3. Встановлення порядку надання згоди на зміну функціонального призначення нежитлових приміщень, на розташування тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів;

4. Здійснення контролю за розміщенням та утриманням тимчасових споруд, за укладанням договорів пайової участі на залучення коштів на розвиток інфраструктури міста.

 

Строк виконання заходів з відстеження: 13.11.2013року - 15.11.2013року

 

Тип відстеження:  повторне

 

Методи одержання результатів відстеження: для відстеження результативності регуляторного акту використовується метод збору даних структурних підрозділів управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу даних структурних підрозділів управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.

 

 

Кількісні та якісні значення показників результативності

 

№ п/п

 Показник

 Період

2012

2013

1

Кількість рішень виконавчого комітету на погодження реконструкції, перепланування, використання  існуючих об'єктів архітектури

5

12

2

Кількість підготовлених та виданих містобудівних умов і обмежень  забудови земельної ділянки

23

61

3

Кількість підготовлених та виданих паспортів прив'язки на розміщення  тимчасових металевих гаражів

3

5

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторним актом досягнуті визначенні цілі, реалізація його розділів є ефективною та не потребує внесення змін чи доповнень.

 

 

Примітка: рішенням сесії міської ради від 30.08.2012 за № 428 "Про розроблення комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира та внесення змін до Програми" призупинено розгляд питань щодо розміщення тимчасових споруд на території міста Житомира до затвердження комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд.

     

 

 

 

Заступник начальника управління

містобудування, архітектури та дизайну

міського середовища міської ради                                          О.В. КрижановськаВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове