Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131732
Прогноз погоди
Проекти рішень 19 сесії Корольовської районної ради

УКРАЇНА                            проект

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я

(дев»ятнадцята сесія VІ скликання)

 

Від _______ №_______

Про районний бюджет на

2014 рік

 

На підставі ст. 143 Конституції України, статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 77 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2014 рік”, рішення міської ради „Про міський бюджет на 2014 рік ” та враховуючи рекомендації постійних комісій районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2014 рік , у тому числі обсяг субвенції з державного бюджету , субвенції з міського бюджету на виконання повноважень, делегованих міською радою , надходження від адміністративних штрафів 1 000 гривень.

Обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначити в сумі (додаток №1).

 

2. Затвердити загальний обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2014 рік за тимчасовою класифікацією та кредитуванням місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3) та у розрізі бюджетних програм (додаток № 3.1).

 

3. Установити розмір оборотного залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 5 000 гривень.

 

4. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2014 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню.

 

5. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм (додаток № 4).

 

6. Затвердити структуру виконавчих органів районної ради (додаток №5) та загальну чисельність виконавчих органів районної ради в кількості 93,5 одиниць. Витрати на утримання виконавчих органів Корольовської районної ради проводити у межах .

 

7. Посадовий оклад, надбавки голові районної ради виплачувати згідно чинного законодавства за високі досягнення у праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Поточне преміювання голови районної ради проводити щомісячно в розмірі середнього відсотка премії , встановленого розпорядженням голови районної ради, заступнику голови районної ради, заступнику голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконкому до помісячної заробітної плати, з урахуванням посадового окладу,надбавок за ранг, вислугу років, за високі досягнення у праці, інших надбавок і доплат. Преміювання до державних і професійних свят та ювілейних дат, надання матеріальних допомог на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань – в розмірах згідно чинного законодавства, в межах затвердженого фонду оплати праці.

 

8. Надати право голові районної ради:

визначати кількісний склад (чисельність) виконавчих органів районної ради ( відділів, управління) в межах загальної чисельності;

встановлювати надбавки до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, за високі досягнення у праці, преміювати, надавати матеріальні допомоги заступнику голови ради та заступнику голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів в межах затвердженого фонду оплати праці;

затверджувати штатні розписи виконавчих органів Корольовської районної ради.

 

9. Надати право виконавчому комітету районної ради в разі необхідності в міжсесійний період упродовж 2014 року здійснювати перерозподіл бюджетних призначень між кодами тимчасової класифікації видатків бюджету у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету, субвенцій з Державного бюджету України, міського бюджету виходячи з обсягів фактичних нарахувань за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету і фінансів з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради.

 

10. Головним розпорядникам коштів районного бюджету:

- забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються розпорядниками коштів;

- затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

11. Установити, що пільги інвалідам по зору І-ІІ групи надаються в розмірі 50 відсотків вартості користування житлом (квартирна плата), комунальних послуг (газ, електроенергія та інші види послуг) в межах норм, передбачених діючим законодавством, твердого палива і скрапленого газу в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають в будинках, що не мають центрального опалення.

 Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ надавати інвалідам по зору І-ІІ групи та членам їх сімей, які проживають разом з ними, незалежно від виду житла та форми власності на нього. При наданні пільг до членів сімей інвалідів по зору належить: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи або інвалідами І групи; особа, яка проживає разом з інвалідом І групи та доглядає за ним за умови, що інвалід не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним.

 

12. Додатки №1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Корольовської районної ради з питань планування, бюджету і фінансів ( голова - Заполовський С.А.).

 

 

Голова ради                                                                                                                           О. В. Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

РІШЕННЯ

   (дев’ятнадцята сесія шостого скликання)                 проект

 

Від _________________№___________

м.Житомир

 

Про утворення сектору юридичного забезпечення

і з питань запобігання та виявлення корупції

Корольовської районної ради та зміни у структурі

апарату виконкому районної ради

 

Відповідно до статей 26, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 1, 5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», рішення Житомирської міської ради від 25.02.2003 № 160 «Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів» з метою запобігання, виявлення, здійснення заходів щодо припинення корупційних правопорушень, відновлення порушених прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, забезпечення правопорядку, охорони прав і свобод громадян Корольовська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Утворити сектор юридичного забезпечення і з питань запобігання та виявлення корупції Корольовської районної ради з 01 січня 2014 року чисельністю 2 штатні одиниці, скоротивши посади головного спеціаліста-юрисконсульта та головного спеціаліста апарату виконкому.

 

         2. Затвердити структуру апарату виконкому районної ради і його відділів, згідно з додатком 1.

 

         3. Затвердити Положення про сектор юридичного забезпечення і з питань запобігання та виявлення корупції Корольовської районної ради, згідно з додатком 2.

 

         4. Внести зміни до штатного розпису апарату виконкому районної ради та подати його на затвердження голові районної ради.

 

         5. Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 28.04.1998 «Про структуру апарату виконкому районної ради» (із змінами та доповненнями).

 

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Гриценка М.М. та постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                                                                   О.В. Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м.ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я проект

(Вісімнадцята сесія шостого скликання )

 

Від ___________ № _________

Про звіт голови Корольовської

районної ради м.Житомира VІ

скликання Сої О.В. про свою

діяльність в період з грудня

2012 року по грудень 2013 року

                 

Заслухавши та обговоривши звіт голови Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання Сої О.В. про свою діяльність в період з грудня 2012 року по грудень 2013 року, відповідно до пункту 17 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 17 статті 49 Регламенту роботи Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання, Корольовська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Звіт голови Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання Сої О.В. про свою діяльність в період з грудня 2012 року по грудень 2013 року взяти до відома.

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                    О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

Р І Ш Е Н Н Я

(дев’ятнадцятої сесії шостого скликання) ПРОЕКТ

 

Від _________________№___________

м.Житомир

Про затвердження програми

загальнорайонних заходів

на 2014 рік

 

                З метою відзначення загальнодержавних свят, ювілеїв юридичних осіб, громадян, та на виконання Положення «Про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м. Житомира», відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет районної ради:

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити проект програми загальнорайонних заходів на 2014 рік згідно з додатком.

2. Фінансовому відділу Корольовської районної ради (Когут А.В.) профінансувати витрати на виконання програми при виділенні коштів до районного бюджету.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховський П.М. та на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету і фінансів (Заполовський С.А.)

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                    О.В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

РІШЕННЯ

(дев’ятнадцята сесія шостого скликання)                          проект

 

Від _________________№___________

м.Житомир

Про затвердження програми

правової освіти населення

Корольовського району на 2014 рік

 

Відповідно до Указу Президента України від 18.10.01 № 992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення», Закону України «Про доступ до публічної інформації», рішення Корольовської районної ради від 30.12.10. № 22 «Про затвердження Програми стратегії розвитку правової освіти населення Корольовського району м. Житомира на 2011-2015 роки» та з метою підвищення рівня правової культури населення району Корольовська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

                1. Затвердити програму правової освіти населення Корольовського району на 2014 рік згідно з додатком.

 

                2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М. та постійну комісію з питань законності та правопорядку районної ради.

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                    О.В. СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове