Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133459
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 17 грудня 2013 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

               

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться  17 грудня  2013 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань                     (кім. 320).

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м.  ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _____________ № ______

                   м. Житомир

 

Про підсумки виконання завдань

цивільного захисту району у 2013

році та основні завдання на 2014 рік

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача відділу з питань надзви-чайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради Яновича О.О про підсумки виконання завдань цивільного захисту району у 2013 році та основні завдання на 2014 рік виконавчий комітет районної ради відмічає, що відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради, спеціалізованими службами цивільного захисту району, підприємствами, організаціями, установами та закладами, розташованими на території Корольовського району, проведена значна робота щодо виконання вимог законодавства України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту.

Основні завдання у сфері цивільного захисту району, визначені на 2013 рік, та план основних заходів з підготовки цивільного захисту виконані.

Питання реалізації державної політики у сфері цивільного захисту розглядалися на засіданні виконкому, зборах та нарадах керівного складу цивільного захисту району, а також перевірялися під час проведення командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ в Житомирській області, які проводились комісією Державної служби України з надзвичайних ситуацій у листопаді 2013 року.

Ефективніше виконували ці завдання: відділ з питань НС та ЦЗН районної ради, спеціалізована медична служба ЦЗ району (КУ “ЦМЛ №1”), КУ “ДЦМЛ”, ПАТ “Житомиргаз”, Обласна клінічна лікарня ім. Гербачевського, Апеляційний суд Житомирської області,  ДПТНЗ “Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну”, Центр професійно-технічної освіти міста Житомира, підприємства: ПАТ „Житомирський маслозавод”, ДП “Житомирський лікеро-горілчаний завод”, КП “Житомирське ТТУ”, ТОВ ДКП „Фармацевтична фабрика”, ДП “Євроголд Індестріз ЛТД”, КП “Житомирська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка”, КП “ВЖРЕП № 3”, КП “ВЖРЕП № 13”  та деякі інші.

Разом з тим, окремі завдання цивільного захисту вирішувалися повільно або не в повному обсязі, зокрема на таких підприємствах, як ПАТ „Верстатуніверсал-маш”, ТОВ  “Житомирський  м’ясокомбінат”,  ТОВ  “Емі  Україна  ЛТД”,  ПАТ “Торговий центр”, ТОВ „Екта-Пром” та деяких інших.

2.

Виходячи із завдань, визначених начальником цивільного захисту України, головою Житомирської обласної державної адміністрації, виконкомом міської  ради на 2014 рік щодо удосконалення єдиної державної системи цивільного захисту, відповідно до статей 36, 38 Закону України “Про місцеве самовря-дування в Україні”, виконавчий комітет районної ради

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію про підсумки виконання завдань цивільного захисту району у 2013 році та основні завдання на 2014 рік взяти до відома.

2. Затвердити:

2.1 Основні завдання у сфері цивільного захисту Корольовського району міста Житомира на 2014 рік згідно з додатком 1.

2.2 План основних заходів з підготовки цивільного захисту Корольовського району міста Житомира на 2014 рік згідно з додатком 2.

2.3 Організаційно-методичні вказівки щодо навчання населення Корольов-ського району міста Житомира з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях на 2014 рік згідно з додатком 3.

2.4 План комплектування слухачів з функціонального навчання у сфері цивільного захисту об’єктів Корольовського  району   м. Житомира  на 2014 рік в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області згідно з додатком 4.

3.   Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради (завідувач Янович О.О.):

        3.1. Продовжувати роботу щодо реалізації в районі державної політики у сфері захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, виконання вимог чинного законодавства з цих питань.

      3.2 Проводити роз’яснювальну роботу щодо змін та доповнень, які внесені до законодавства України, інших нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту та посилити вимогливість до керівників окремих підприємств, організацій, установ, закладів, де не виконуються вимоги законодавства у зазначеній сфері.

4. Начальникам спеціалізованих служб цивільного захисту району, керівникам   підприємств, організацій,  установ  та  закладів, розташованих на території  Корольовського району:

4.1  Проаналізувати до 30 січня 2014 року виконання завдань цивільного захисту в 2013 році та своїми наказами визначити завдання на 2014 рік, заохотити кращих працівників.

4.2 Надати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради до 1 лютого 2014 року копії планів підготовки цивільного захисту спеціалізованих служб цивільного захисту району,  підприємств, установ, організацій та закладів для узагальнення і контролю за їх виконанням. 

4.3 Про хід виконання даного рішення щоквартально до 30 числа останнього місяця кварталу інформувати райвиконком через відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради.

4.4 Пропозиції стосовно завдань та планування заходів у сфері цивільного захисту на 2015 рік подати до 1 листопада 2014 року відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради.

5. Рішення райвиконкому від 18.12.12 № 109 “Про підсумки виконання завдань цивільного захисту  району в 2012 році та основні завдання на 2013 рік” з контролю зняти, як таке, що виконане. 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М.

 

 

        Голова ради                                                                                  О.В. Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м.  ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _________________№___________

м.Житомир

Про забезпечення соціального захисту

працівників, зайнятих на роботах із

шкідливими та небезпечними умовами

праці на окремих підприємствах району 

 

                Заслухавши інформацію про забезпечення соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці на окремих підприємствах району головного спеціаліста сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради Барановської В.В. райвиконком відмічає, що на окремих підприємствах власниками вживаються певні заходи для створення безпечних і нешкідливих умов праці, дотримуються вимоги трудового законодавства та законодавства з охорони праці. 

                Працівники приймаються на роботу після проходження попередніх медоглядів, для них обладнані належні побутові приміщення, організовано проведення інструктажів, навчання та перевірка знань з безпечного ведення робіт, згідно нормативів вони забезпечуються спецодягом та засобами індивідуального захисту.

                Разом з тим на окремих підприємствах ще не в повній мірі забезпечені соціальні гарантії працівників, несвоєчасно проводяться заходи направлені на забезпечення належної оплати праці та запобігання виробничому травматизму.

                Так, мають місце випадки, коли робота окремих категорій працівників у нічний час та надурочно, у святкові та вихідні дні не оплачується згідно чинного законодавства.

                В порушення статті 115 Кодексу законів про працю України на окремих підприємствах виплата заробітної плати проводиться один раз на місяць, часто порушуються строки її виплати, а при виплаті заборгованої заробітної плати працівникам не нараховується компенсація на втрачену частину заробітної плати у зв’язку з порушенням термінів її виплати.

                На окремих підприємствах не укладені колективні договори, не розроблені Положення про оплату праці та її матеріальне стимулювання, не погодженні з трудовим колективом тарифні ставки, норми праці та розцінки, схеми посадових окладів.

                Для окремих категорій працівників, зайнятих у шкідливих та небезпечних умовах праці своєчасно не проводиться атестація робочих місць за умовами праці і працівникам не надаються певні пільги і компенсації за роботу у шкідливих умовах праці.

                З метою усунення недоліків, виявлених на окремих підприємствах району, та забезпечення соціального захисту працюючих громадян виконавчий комітет районної ради 

 

ВИРІШИВ:

 

                1. Інформацію про забезпечення соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці на окремих підприємствах району взяти до відома.

                2. Запропонувати керівникам підприємств:

2.1. Вжити заходів щодо дотримання нормативно-правових актів з питань праці та не допускати їх порушення, забезпечити виплату заробітної плати в першочерговому порядку та в повному обсязі, два рази на місяць.

                2.2. Забезпечити до 1 вересня 2013 року погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам та внесків до Пенсійного фонду України.

2.3. Укласти колективні договори між адміністрацією та трудовим колективом відповідно до Закону України „Про колективні договори та угоди”, створити умови, які б забезпечували участь працівників в управлінні підприємством.

2.4. Про виконання даного рішення повідомити Корольовський райвиконком до 1 вересня 2013 року.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення районної ради (Мисюк В.В.):

3.1. Продовжити вивчення питання щодо додержання законодавства про працю та забезпечення соціального захисту працівників на суб’єктах господарювання району.

3.2. Активізувати методично-роз’яснювальну роботу на підприємствах, установах, організаціях з питання дотримання законодавства про працю та охорону праці.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О.Г.

 

 

Голова ради                                                                                                        О.В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від   ____________  № ______                                  

Про проект  районного

 

бюджету на 2014 рік

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника фінансового відділу Когут А. В.  про проект районного бюджету на 2014 рік та відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради „Про міський бюджет на 2014 рік”, ст.41 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет  районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

Схвалити проект районного бюджету на 2014 рік та внести його на розгляд чергової сесії районної ради.

 

Запропонувати районній раді:

 

2.1  Установити загальний  обсяг доходів районного бюджету на 2014 рік  у сумі, у тому числі обсяг субвенції з державного    бюджету,  субвенції з міського бюджету на виконання повноважень, делегованих міською радою, надходження від адміністративних штрафів 1 000 гривень.

Обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначити в сумі          (додаток №1).

 

2.2  Затвердити загальний обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2014 рік за тимчасовою класифікацією та кредитуванням місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3) та у розрізі бюджетних програм (додаток 3.1).

 

2.3 Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету на 2014 рік  у сумі 5 000 гривень.

 

               

2.5 Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду  районного бюджету на 2014 рік  за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню.

 

2.6 Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих  програм на загальну суму  (додаток № 4).

 

2.7  Головним розпорядникам коштів районного бюджету:

-  забезпечити в  першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються розпорядниками коштів;

-  затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

2.8 Установити, що пільги інвалідам по зору І-ІІ групи надаються в розмірі 50 відсотків вартості користування житлом (квартирна плата), комунальних послуг (газ, електроенергія та інші види послуг) в межах норм, передбачених діючим законодавством, твердого палива і скрапленого газу в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають в будинках, що не мають центрального опалення.

    

Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ надавати інвалідам по зору І-ІІ групи та членам їх сімей, які проживають разом з ними, незалежно від виду житла та форми власності на нього. При наданні пільг до членів сімей інвалідів по зору належить: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи або інвалідами І групи; особа, яка проживає разом з інвалідом І групи та доглядає за ним за умови, що інвалід не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним.

 

 

3.   Додатки № 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу Когут А. В.

 

 

Голова ради                                                                             О. В. Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№___________

м.Житомир

 Про погодження проекту

програми загальнорайонних

заходів на 2014 рік

 

                З метою відзначення загальнодержавних свят, ювілеїв юридичних осіб, громадян, та на виконання Положення «Про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м. Житомира», відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет районної ради:

 

ВИРІШИВ:

 

1.Погодити проект програми загальнорайонних заходів на 2014 рік згідно з додатком та внести на затвердження чергової сесії районної ради.

2.Фінансовому відділу Корольовської районної ради (Когут А.В.) профінансувати витрати на виконання програми при виділенні коштів до районного бюджету.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховський П.М.

 

 

Голова ради                                                                                                                                    О.В. Соя

 

 

Додаток

до рішення виконкому Корольовської районної ради

від ______________ № ____

 

 

ПРОГРАМА

загальнорайонних заходів на 2014 рік

 

                Для забезпечення проведення в Корольовському районі м. Житомира заходів щодо відзначення загальнодержавних та професійних свят, ювілеїв відповідно до Положення про Почесну Грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок Корольовської районної ради м. Житомира

 

Найменування заходу

Сума

(грн.)

РОЗДІЛ   I

Відзначення кращих працівників підприємств, організацій, установ, депутатів райради з нагоди професійних свят, ювілеїв та визначних дат в тому числі:

12 січня – День народження С.П. Корольова

22 січня – День соборності України

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

23 лютого –День захисників Вітчизни

8 березня – Міжнародний жіночий день

16 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

25 березня – День служби безпеки України

26 березня – День внутрішніх військ МВС України

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

12 квітня – День працівників ракетно-космічної галузі України; Всесвітній день авіації і Космонавтики

14 квітня – День ДАІ МВС України

19 квітня – День довкілля

20 квітня – Великдень (Пасха)

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

9 травня – День Перемоги

11 травня – День Матері

15 травня – Міжнародний день сім’ї

20 травня – День банківських працівників України

25 травня – День хіміка

28 травня – День прикордонника

29 травня – Міжнародний день миротворців ООН

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

6 червня – День журналіста

8 червня – День працівників легкої промисловості в Україні

15 червня – День медичного працівника

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Початок Великої Вітчизняної війни

28 червня – День Конституції України

2 липня – День працівника державної податкової служби України

16 липня – День бухгалтера

27 липня – День працівника торгівлі

10 серпня – День будівельника

23 серпня – День Державного Прапора України

24 серпня – День Незалежності України

1 вересня – День знань

7 вересня – День підприємця

13 вересня – День міста Житомира

22 вересня – День партизанської слави

1 жовтня – День ветерана. Міжнародний день громадян похилого віку. Міжнародний день музики

5 жовтня – Всесвітній день вчителя, день працівників освіти

8 жовтня – День юриста

9 жовтня – Всесвітній день пошти

12 жовтня – День художника

14 жовтня – День українського козацтва

19 жовтня – День харчової промисловості

26 жовтня – День автомобіліста. День машинобудівника

2 листопада – День працівників соціальної сфери

4 листопада – День залізничника

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

22 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні

1 грудня – День працівників прокуратури

3 грудня – Всесвітній день інвалідів

6 грудня – День Збройних сил України

7 грудня – День місцевого самоврядування

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

15 грудня – День працівників суду

20 грудня – День міліції

22 грудня – Заснування Корольовського району м. Житомира

22 грудня – День енергетика

24 грудня – День працівників архівних установ

30 грудня – День визволення м. Житомира від німецько-фашистських загарбників

За рахунок коштів районного бюджету (при виділенні)

 

 

РОЗДІЛ ІІ

Підготовка до видання третьої частини «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область» на 2014 рік.

 

                               1. Продовжити пошукову роботу із складання поіменних списків воїнів-фронтовиків, збирання їх фотографій, розповідей ветеранів війни, родичів та бойових друзів померлих фронтовиків, підготовки редакційних статей про особистий внесок ветеранів війни у відбудову міста у повоєнні роки, відповідно до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні у 1941-1945 роках», Указу Президента України від 13 серпня 2002 року № 713/2002 «Про історико-меморіальний серіал «Книга Пам’яті України», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 12.02.2009р. № 42 «Про посилення організаційної роботи з видання «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область», рекомендації обласної редколегії «Книга Пам’яті України» від 20.02.09р. №917-20/5-0/11.

 

                               2. Проаналізувати та обговорити на засіданні районної комісії по підготовці до видання «Книга Пам’яті України» результати роботи комісії у 2013 році та визначити основні завдання роботи комісії у 2014 році.

 

                               3. Продовжити роботу з навчальними закладами, первинними ветеранськими організаціями Корольовського району по обстеженню і анкетуванню учасників бойових дій за списками Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату, управління Пенсійного фонду України у м. Житомирі Житомирської області.

 

                               4. Членам комісії використовувати додаткові джерела щодо поповнення списків учасників бойових дій (живих і померлих) шляхом виявлення їх із бесід з жителями міста, живими учасниками бойових дій.

 

                               5. Продовжити роботу по систематизації архівних даних підприємств, організацій, установ, навчальних закладів про учасників бойових дій, які повернулися з війни та складанню на них анкет, включення до списку.

 

                               6. Узагальнювати списки учасників бойових дій для передачі їх обласному пошуковому-видавничому агентству «Книга Пам’яті України».

 

                               7. Відповідно встановленої форми подавати списки до обласного пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України».

 

                               8. Здійснити передачу видань обласної «Книга Пам’яті України. Переможці. Житомирська область» бібліотекам, культурно-просвітнім закладам, ветеранським організаціям району.

 

 

Керуючий справами виконкому                                                     П.М. Чеховський

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від _________ № _______

 

Про надання  субсидій громадянам

на загальну площу житла

 

 Відповідно до  пункту 4 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого пічного  побутового палива”, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  22 вересня 1997р. № 1050, із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України) та враховуючи пропозиції районної комісії по  призначенню субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, розглянуті  заяви громадян про надання житлової субсидії у винятковому порядку на загальну площу житла, виконавчий комітет районної ради

 

 

        ВИРІШИВ:

 1.Надати субсидію громадянам у винятковому порядку на загальну площу житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. 

 

   2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. 

       

 

 

     Голова ради                                                                                          О.В.Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№___________

 м.Житомир

Про погодження програми

правової освіти населення

Корольовського району на 2014 рік

 

 

                З метою підвищення рівня правової культури населення району, на виконання Указу Президента України від 18.10.01 № 992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення», Закону України «Про доступ до публічної інформації» та рішення Корольовської районної ради від 30.12.10. № 22 «Про затвердження Програми стратегії розвитку правової освіти населення Корольовського району м. Житомира на 2011-2015 роки» та відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

                1. Погодити проект програми правової освіти населення Корольовського району на 2014 рік згідно з додатком та внести на затвердження чергової сесії районної ради.

 

                2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

Голова ради                                                                                                     О.В. Соя

 

Додаток

до рішення райвиконкому

 

«_____»___________ № _______

 

 

П Р О Г Р А М А

правової освіти населення Корольовського району м. Житомира на 2014 рік

 

І. Загальні положення

                Правова освіта населення складає комплекс надання інформаційних, дорадчо-консультативних, виховних та навчальних заходів, спрямованих на забезпечення певного обсягу правових знань, навичок, інформаційних матеріалів, необхідних громадянам для вирішення питань життєзабезпечення, захисту прав і свобод гарантованих Конституцією України та іншими законодавчими актами.

                У сфері правової освіти громадянам гарантується знання своїх прав і свобод та вільний доступ до інформаційних джерел правової інформації.

                Метою правової освіти населення є розвиток їх правосвідомості подолання правового нігілізму, задоволення потреб у правовій інформації, залучення до участі у подальшій розбудові демократичної правової держави, профілактика правопорушень, забезпечення вільного і всебічного розвитку особистості.

 

ІІ. Основні заходи щодо реалізації програми

 

                1. Сприяти навчанню слухачів в школі місцевого самоврядування з питань правової освіти.

                                                                                   Січень-квітень,

                                                                                   жовтень-грудень 2014 року.

                                                                                   Районна МКМР з правової

                                                                                   освіти населення, управління

                                                                                   у справах сім’ї, молоді та

                                                                                   спорту міської ради

                                                                                   (за згодою)

               

                2. Проводити огляди – конкурси на кращу організацію правової освіти серед навчальних закладів розташованих в районі.

 

                                                                                    січень-травень,

                                                                                    жовтень-грудень 2014 року.

                                                                                    Районна МКМР з правової

                                                                                    освіти населення, управління

                                                                                    освіти міської ради

                                                                                    (за згодою)

                3. Організувати зустріч з мешканцями району з питань соціально-правової політики держави та про стан законності і правопорядку, забезпечення прав і свобод людини.

                        

                                                                                  Щоквартально.

                                                                                  КВЖРЕП, Управління праці

                                                                                  та соціального захисту

                                                                                  населення районної ради,

                                                                                  Районна МКМР з правової

                                                                                  освіти населення,

                                                                                  Корольовський РВ УМВС

                                                                                                        України в Житомирській області

               

                4. Забезпечити надання в межах своєї компетенції безкоштовної правової допомоги малозахищеним верствам населення через громадську приймальну районної ради.

 

                                                                                    Постійно.

                                                                                    Управління, відділи районної

                                                                                    ради, районна МКМР з

                                                                                    правової освіти

 

                5. Залучати до проведення правової дорадчо-консультативної роботи з населенням кваліфікаційних фахівців у галузі права, вчених, юристів.

 

                                                                                    Січень-грудень 2014 року.

                                                                                    Районна МКМР з правової

                                                                                    освіти населення.

                                                                                    Житомирське міське

                                                                                    управління юстиції

                                                                                    (за згодою)

               

          6. Проводити серед молоді конкурси на краще володіння правовими знаннями та сприяти діяльності молодіжних правових клубів.

 

                                                                                                                              Травень, грудень 2014 року

                                                                                                                               Районна МКМР з правової

                                                                                                                               освіти населення.

                                                                                                                          Міський центр соціальних

                                                                                                                               служб для сім’ї, дітей та молоді

                                                                                                                               (за згодою)

    

         7. Організовувати проведення «круглих столів» з правової освіти серед студентської молоді в вищих професійно-технічних училищах, ліцеях розташованих в районі.

 

                                                                                                                             Березень, жовтень 2014 року.

                                                                                                                             Районна МКМР з правової

                                                                                                                             освіти населення.

                                                                                                                             Житомирське управління

                                                                                                                             юстиції, міський центр

                                                                                                                             соціальних служб для сім’ї,

                                                                                                                             дітей та молоді

                                                                                                                             (за згодою)

                                                                                                                                            

                8. Організовувати зустрічі, бесіди з правової освіти для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

                                                                                                                             Щоквартально.

                                                                                                                             Районна МКМР з правової

                                                                                 освіти населення.

                                                                                 Міський центр соціальних

                                                                                 служб для сім’ї, дітей та молоді

                                                                                 (за згодою)

 

          9.  Запровадити проведення в організаціях, підприємствах, та закладах  виїзні засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

 

                                                                                   Лютий, листопад 2014 року

                Районна МКМР з правової          

                освіти населення.

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                                     П.М. Чеховський

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Від _________________№___________

 м.Житомир

Про відшкодування витрат

виконавчому комітету Корольовської

районної ради за надані  комунальні

та інші послуги користувачами,  що

розташовані в адмінбудинку

за адресою пл. Польова,8

 

В зв’язку із закінченням терміну дії договорів на  відшкодування витрат за надані комунальні та інші послуги установами та фізичними особами підприємцями, що орендують приміщення  в адмінбудинку за адресою площа Польова 8 та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет районної ради

 

 

ВИРІШИВ:

                 

                1. Затвердити перелік виконавчих органів Корольовської районної ради,     установ та фізичних осіб підприємців-користувачів, які орендують приміщення в адмінбудинку за адресою площа Польова, 8, та відшкодовуватимуть виконавчому комітету Корольовської районної ради витрати за надані комунальні та інші послуги  в новій редакції, згідно з додатками  1,2.

 

2. Затвердити перелік виконавчих органів Корольовської районної ради та     установ, які орендують приміщення в адмінбудинку за адресою площа Польова, 8, та сплачуватимуть КП «Житомиртеплокомуненерго» вартість послуги з централізованого  теплопостачання, згідно з додатком 3.

 

3. Затвердити перелік фізичних осіб підприємців-користувачів, які орендують приміщення в адмінбудинку за адресою площа Польова, 8, та відшкодовуватимуть  виконавчому комітету Корольовської районної ради витрати за послуги з централізованого теплопостачання, згідно з додатком 4.

 

4.     Укласти договори   на відшкодування витрат за надані комунальні та інші послуги між виконавчим комітетом Корольовської районної ради  та користувачами: управлінням Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області, управлінням Пенсійного фонду України в Житомирському районі, фізичними особами –  підприємцями: Морозюк А.Л.,  Самиловою С.Р., Лещинською О.І. , Самаріним О.В. та зобов’язати своєчасно відшкодовувати витрати за надані послуги.

      

                5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності районної ради                   (Мнухіна С.О.) здійснювати контроль за своєчасним надходженням коштів від користувачів за надані комунальні та інші послуги.

               

                6.  Загальному відділу районної ради (Сидорчук Н.Д.) здійснювати контроль за якістю надання комунальних та інших послуг.

 

                7. Рішення виконавчого комітету  районної ради від  15.10.13 № 91  «Про відшкодування витрат виконавчому комітету Корольовської районної ради за надані  комунальні та інші послуги користувачами,  що розташовані в адмінбудинку за адресою пл. Польова,8»  вважати таким, що втратило чинність.

               

                8.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського  П.М.

 

    Голова ради                                                                                       О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Від _________________№___________

м.Житомир

Про план роботи виконавчого

комітету Корольовської районної

ради м.Житомира на І квартал

2014 року

               

 

                 Розглянувши пропозиції управління, відділів районної ради та на виконання делегованих повноважень визначених рішенням Житомирської міської ради від 25.02.03 № 160, відповідно до Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про доступ до публічної інформації”, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Затвердити план роботи виконавчого комітету Корольовської районної ради    м. Житомира на І квартал 2014 року згідно з додатком.

 

         2. Зобов’язати заступника голови  ради, заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому, керівників управління, відділів районної ради забезпечити своєчасну та якісну підготовку, виконання запланованих заходів та плану роботи, про що інформувати райвиконком.

 

        3.  Рішення райвиконкому від  17.09.13 59 «Про план роботи виконавчого комітету Корольовської районної ради м.Житомира на ІІІ квартал 2013 року» з контролю зняти, як таке, що виконане в повному обсязі.

 

        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

Голова ради                                                                                                                                    О.В.Соя

 

 

 

 

             Додаток

                                                                                до рішення виконавчого комітету

                                                                                Корольовської районної ради  

                                                                                від ___________ №

 

План

роботи  виконавчого комітету Корольовської районної ради м. Житомира

на І  квартал  2014 року

 

1.  Перелік питань, які пропонуються для розгляду на засіданнях виконавчого комітету  Корольовської районної  ради м. Житомира

 

№ пп

Назва питання

Відповідальний

Дата подачі проектів рішень

Дата подачі матеріалів

Доповідач

 

 

 

1.

21 січня 2014 року

 

Звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік

 

 

 

Орлова О.Г. -заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради

 

 

 

19.12.13.

 

 

15.01.14.

 

 

 

Когут А.В. – начальник фінансового відділу районної ради

 

2.

Про роботу районної комісії для упорядкування діяльності по заготівлі, переробці та продажу брухту кольорових і чорних металів

 

Орлова О.Г. -заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради

 

19.12.13.

15.01.14.

Степанченко Г.В. – головний спеціаліст апарату виконкому районної ради

 

 

 

1.

18 лютого  2014 року

 

Про роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах Корольовської районної ради у 2013 році

 

 

 

Чеховський П.М. – керуючий справами виконкому

 

 

 

20.01.14.

 

 

12.02.14.

 

Сидорчук Н.Д. –

завідувач загального відділу

 

2.

Про  порядок видачі посвідчень ветеранам війни та праці по Корольовському району

у 2013 році

 

 

 

 

Чеховський П.М. – керуючий справами виконкому

Мисюк В.В. – начальник УПСЗН

 

20.01.14.

 

12.01.14.

Ніколаюк М.В. – заступник начальника УПСЗН – начальник відділу з питань по справах інвалідів і побутового обслуговування пенсіонерів

 

 

 

1.

18 березня   2014 року

 

Про дотримання трудового законодавства на окремих підприємствах району

 

 

 

 

 

Орлова О.Г. - заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради

 

 

 

14.02.14.

 

 

12.03.14.

 

 

Борисюк А.С. - завідувач сектору з питань праці УПСЗН

 

 

2.

Про забезпечення мешканців району в садово-городніх ділянках

 

 

 

Гриценко М.М. – заступник голови ради

14.02..14.

12.03.14.

Степанченко Г.В. – головний спеціаліст апарату виконкому

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

2. Питання, що вивчатимуться і при необхідності будуть вноситись на розгляд виконкому районної ради

 

          2.1.  Про стан погашення заборгованості із заробітної плати суб’єктами господарювання району.

 

управління праці та соціального захисту населення районної ради

 

 

         2.2. Про надання субсидії громадянам району на загальну площу житла.

                                                                   управління праці та соціального                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       захисту населення районної ради

 

         2.3. Про встановлення піклування над повнолітніми дієздатними особами, які за станом здоров’я потребують догляду та здійснення контролю за діяльністю опікунів над повнолітніми особами, які визнані судом недієздатними.

 

 

управління праці та соціального захисту населення районної ради

 

 

3. Питання, які будуть вивчатися на місцях, в управлінні, відділах районної ради, заслуховуватися на апаратних нарадах при голові районної ради, заступниках голови ради.

 

3.1. Про стан реалізації виконавчими органами районної ради делегованих повноважень.

                                                                         Організаційний відділ районної ради

 

3.2. Про стан виконання документів органів влади вищого рівня, рішень районної ради та виконкому, розпоряджень голови районної ради.

Загальний відділ районної ради

 

3.3. Про планування та проведення спільних заходів з радою Корольовської районної організації ветеранів, громадськими організаціями.

Організаційний відділ, управління праці

та соціального захисту населення районної ради

 

4. Про хід виконання рішень райвиконкому в порядку їх контролю і документів органів влади вищого рівня

 

            4.1. Про хід виконання рішення райвиконкому  від 18.03.13.  № 19 «Про роботу відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення районної ради». 

                                                                         Чеховський П.М.

                                                                         Лютий

 

                                        

  ОРГАНІЗАЦІЙНІ   ЗАХОДИ

 

Організаційні  заходи по підготовці і проведенню сесії районної ради (за окремим планом)

 

 

Заступник голови ради, заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради,         керуючий справами виконкому, управління, відділи районної ради

 

Засідання виконкому ( третій вівторок місяця)

 

 

 

“-“-“-

Навчання керівних кадрів  районної ради, спеціалістів   (щомісячно)

 

 

Керуючий справами виконкому, організаційний та загальний відділи районної ради,  юрисконсульт

Проведення Дня відкритого листа  (за окремим планом щоквартально)

 

 

Заступник голови ради, заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, організаційний та загальний відділи районної ради

 

Організація прийому у виконкомі, за місцем роботи та проживання громадян  керівництвом виконкому та районної ради

 

Організаційний та загальний відділи районної ради

Перевірка стану роботи зі зверненнями, організації особистого прийому громадян на підприємствах та в організаціях району (за окремим планом)

 

 

Організаційний та загальний відділи районної ради

Аналіз стану розгляду заяв і звернень громадян (щоквартально)

 

 

Загальний відділ районної ради

Організаційні заходи щодо підготовки і проведення згідно окремих планів засідань:

 

 

 

адміністративної комісії

 

Заступник голови ради, секретар адміністративної комісії

 

 

комісії по земельних питаннях (по потребі)

 

 

 

Заступник  голови ради, головний спеціаліст виконкому

 

комісії по розгляду і оформленню документів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по надходженню документів)

 

 

Керуючий справами виконкому, начальник відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

комісії по призначенню субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

 

 

Заступник голови ради, УПСЗН

координаційно-методичної ради з  правової  освіти населення (щоквартально)

 

Керуючий справами виконкому, начальник міського управління  юстиції, юрисконсульт виконкому

 

 президії   організації ветеранів Корольовського району (щоквартально)

 

 

Керуючий справами виконкому, організаційний відділ, УПСЗН,  організація ветеранів Корольовського району

 

комісії з питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні  послуги

 

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, головний спеціаліст виконкому

 

ради з питань безпечної життєдіяльності  та цивільного захисту населення

     (щоквартально)

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, відділ з питань НС та ЦЗ районної ради

 

комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

(щомісячно)

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, УПСЗН

комісії по визначенню необхідності проведення,  видів і обсягів робіт з безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, УПСЗН

комісії по прийманню будинків (квартир) після закінчення безплатного  капітального ремонту власних будинків членів сімей загиблих військовослужбовців, осіб, на яких поширюється дія чинного законодавства, будинків (квартир), що перебувають у власності інвалідів війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, УПСЗН

комісії по упорядкуванню  діяльності по заготівлі, переробці та продажу брухту кольорових та чорних металів

 

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, головний спеціаліст виконкому

комісії  по наданню матеріальної допомоги населенню

 

 

 

Керуючий справами виконкому, УПСЗН

комісії по визначенню статусу учасника війни (по потребі)

 

Керуючий справами виконкому, УПСЗН

опікунської ради

     (щомісяця)

 

 

Керуючий справами виконкому, УПСЗН

Проведення постійно діючого семінару з питань діловодства і організації контролю для працівників виконкому, його відділів   (щомісячно за окремим планом)

 

 

Загальний та організаційний відділи районної ради

10.  Участь голови ради, заступника    голови ради, заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами в  заходах по Корольовському району (за окремим планом)

 

 

 

Організаційний відділ районної ради

 

 

 

11. Організаційні заходи по підготовці і проведенню за окремими планами

 

 

Заступник  голови ради,  заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, організаційний відділ районної ради

 

12.  Вітання та нагородження з

       нагоди державних та                            професійних свят

 

 

Голова ради, заступник голови ради

 

        

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                                 П.М.Чеховський

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від ______________ № ____________

м. Житомир

Про  погодження  проекту

Програми соціального захисту

населення Корольовського 

району та її фінансове

забезпечення на 2014 рік

 

 

З метою реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення району та відповідно до статей 34,41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити проект Програми соціального захисту населення Корольовського району та її фінансове забезпечення на 2014 рік, згідно з додатками 1, 2 та внести її на затвердження сесії районної ради.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П. М.

 

 

Голова ради                                                                             О. В. Соя

 

Додаток 1

до рішення виконкому     

районної ради

від ________№________

 

Проект Програми

соціального захисту населення Корольовського району

на 2014 рік

 

Конституцією України гарантовано соціальний захист та гідний рівень життя кожному громадянину України. Соціальний захист незахищених верств населення передбачає ряд заходів, направлених на зниження рівня бідності та покращення життя, матеріальних умов малозабезпечених сімей, одиноких громадян похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, інших категорій сімей.

У час нестабільної фінансово-економічної ситуації в країні виникає необхідність посилення соціальної підтримки окремих категорій громадян. Одним із першочергових завдань органів державної влади і місцевого самоврядування є розвиток системи соціального захисту населення.

Виконуючи делеговані повноваження у сфері соціального захисту населення діяльність районної ради та її виконавчих органів спрямована на створення відповідних умов для соціального захисту тих верств населення, які найбільше цього потребують.

В Корольовському районі м. Житомира проживає 33055 пенсіонерів, 33 ветерани війни, понад 6 тисяч інвалідів, з яких 1280 дітей-інвалідів,  близько 2 тисяч постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Першочергова увага приділяється пільговій категорії населення, якими в районі користується понад 29 тис. громадян.

Щомісячна виплата різних видів соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, багатодітним та неповним сім’ям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, опікунам, прийомним сім’ям та інше являється одним із основних завдань соціального захисту в районі.

Таких сімей в районі перебуває майже 20 тисяч, 2759 сімей району користуються субсидією на житлово-комунальні послуги.

В районі соціальним захистом охоплено 1756 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також 285 підприємств, в яких працюють постраждалі.

Значна увага приділяється забезпеченню інвалідів та ветеранів війни санаторно-курортним лікуванням, забезпеченням технічними засобами реабілітації, встановлення відповідних статусів. Проводиться відповідна робота виконкомом щодо контролю за своєчасними виплатами працівникам району заробітної плати та дотримання мінімальних гарантій, а також забезпечення соціального захисту працюючого населення на роботах із шкідливими та важкими умовами праці.

Програмою передбачено надання фінансової підтримки громадським організаціям району, які працюють у напрямку соціальної підтримки та адаптації громадян похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці.

Районним бюджетом  на 2014 рік передбачено ______ грн. на соціальний захист населення, головним розпорядником яких являється управління праці та соціального захисту населення. Виконання Програми дасть змогу забезпечити населення соціальним захистом ветеранів, інвалідів, інших категорій населення, що сприятиме покращенню умов їх проживання.         

 

 

 

РОЗДІЛ 1

Організаційні заходи.

 

1. Забезпечити створення інформаційного банку даних нормативно-правової бази з питань соціального захисту.

УПСЗН

       2014 рік

2. Проводити організаційну та інформаційно-роз’яснювальну роботу по забезпеченню виконання Законів України, Указів Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших нормативно- правових актів з питань соціального захисту громадян.

УПСЗН,

      відділи районної ради

Постійно

3. Організувати в засобах масової інформації висвітлення питань соціальної політики держави та органів місцевого самоврядування, пенсійного законодавства, надання усіх видів соціальної допомоги, надання пільг та інше.

УПСЗН

       організаційний відділ

       районної ради

 Постійно

4. Продовжити вивчення стану житлово-побутових умов пенсіонерів, насамперед одиноких непрацездатних осіб, з метою забезпечення їх в повному обсязі соціальними послугами, а також забезпечити складання Соціального паспорта ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів періоду  Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

УПСЗН,

      Рада Корольовської районної

      організації ветеранів

      (за згодою)

Постійно

 

РОЗДІЛ 2

Організація соціального захисту населення району.

1. Забезпечувати здійснення заходів щодо реалізації політики оплати праці на підприємствах, в організаціях, установах всіх форм власності.

УПСЗН,

 районна комісія з питань

                                                                                        погашення заборгованості

                                                                                        із заробітної плати, пенсій,

 стипендій та інших

 соціальних виплат

 Постійно

2. Здійснювати контроль за забезпеченням соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці.

УПСЗН

Постійно

3. Вивчати житлово-побутові умови проживання малозабезпечених верств населення, які звертаються до управління праці та соціального захисту населення.

УПСЗН,

районна комісія по наданню матеріальної допомоги на 2014 рік

4. Заохочувати активістів ветеранського та волонтерського руху, учасників бойових дій, інвалідів Великої Вітчизняної війни, визволителів міста Житомира, відзначаючи їх внесок у громадське життя району.

 Райвиконком,

 УПСЗН

 2014 рік

5. Вживати заходи щодо забезпечення інвалідів, учасників війни санаторно-курортними путівками, технічними та іншими засобами реабілітації. Забезпечити підтримку в актуальному стані Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

УПСЗН

2014 рік

6. Сприяти працевлаштуванню та навчанню інвалідів.

УПСЗН

2014 рік

7. Організувати безоплатне забезпечення твердим паливом (відходами деревообробного виробництва) малозабезпечених громадян, будинки яких не газифіковані.

Райвиконком,

УПСЗН

2014 рік

8. Продовжити захист особистих і майнових прав осіб, визнаних судом недієздатними. Готувати документи та вносити пропозиції до райвиконкому щодо встановлення над ними опіки та здійснювати контроль за діяльністю опікунів над повнолітніми особами, які визнані судом недієздатними.

УПСЗН, опікунська рада райвиконкому

 Постійно

9. Забезпечити, у разі потреби, оформлення документів для влаштування в будинки-інтернати одиноких людей, інвалідів. Оформлення документів на виплату відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни.

УПСЗН

                                                Постійно

10. Здійснювати нагляд за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій.

УПСЗН                                Постійно

11. Продовжити роботу по встановленню та наданню статусу учасника війни згідно з Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, видачі пільгових посвідчень.

УПСЗН,

районна комісія по розгляду

питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни,

гарантії їх соціального захисту”

2014 рік

12. Продовжувати оформлення документів інвалідам для забезпечення їх автотранспортом, виплатою грошової компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

УПСЗН

2014 рік

13. Забезпечити участь у роботі державних комісій з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів з питання облаштування соціальними пристроями об’єктів соціально-культурного та побутового призначення, з метою забезпечення доступу інвалідів, які мають вади опорно-рухового характеру у відповідності до Указу Президента України від 18 грудня 2007 р. «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями».

УПСЗН

2014 рік

14. Організувати в межах своєї компетенції роботу з відшкодування та надання пільг і компенсаційних виплат пенсіонерам, інвалідам, ветеранам війни та праці, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, іншим категоріям громадян згідно з чинним законодавством. Забезпечити підтримку в актуальному стані автоматизованого реєстру баз даних ЄДАРП.

УПСЗН

Постійно

15. Здійснювати роботу по встановленню статусів та видачу відповідних посвідчень громадянам згідно з чинним законодавством.

Райвиконком,

УПСЗН

Постійно

16. Продовжити роботу районної комісії з питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Райвиконком                            Постійно

17. Сприяти громадянам похилого віку та лежачо-хворим в одержанні документів, необхідних для призначення окремих видів допомоги.

УПСЗН                        Постійно

18. Забезпечити призначення та виплату компенсацій і допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

УПСЗН                        Постійно

19. Забезпечити своєчасний розподіл коштів між підприємствами та організаціями району, що надходять від головного розпорядника коштів на виплату компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

УПСЗН                        Постійно

20. Проводити роботу по проведенню Міжнародних днів людей похилого віку та інвалідів.

УПСЗН                        райвиконком

                                              2014 рік

21. Співпрацювати з громадськими організаціями району у виявленні одиноких непрацездатних громадян, малозабезпечених сімей, одиноких матерів, спільно проводити обстеження матеріально-побутових умов та надавати необхідну допомогу.

УПСЗН,

громадські організації

району

Постійно

22. Забезпечити своєчасне подання відомостей про громадян, які постійно нездатні самостійно пересуватися, до відділу Державного реєстру виборців районної ради.

УПСЗН

2014 рік

23. Вживати заходів в межах своєї компетенції до соціального захисту бездомних громадян.

 УПСЗН,

райвиконком,

      Рада Корольовської районної

      організації ветеранів

      (за згодою)

Постійно

24. Брати участь у заходах по відзначенню державних свят та вшануванню захисників Вітчизни, учасників антифашиського опору, афганської війни, вдів загиблих воїнів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

УПСЗН, райвиконком,

      Рада Корольовської районної

      організації ветеранів

      (за згодою)

Постійно

25. Забезпечити надання різних видів соціальної допомоги мешканцям району згідно з чинним законодавством та супровід програмного комплексу АСОПД.

УПСЗН

Постійно

26. Забезпечувати надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

УПСЗН

2014 рік

27. Забезпечувати сприятливі умови життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.

УПСЗН

2014 рік

28. Здійснювати фінансову підтримку Ради Корольовської районної організації ветеранів та Товариства інвалідів Корольовського району.

УПСЗН

2014 рік

 

Керуючий справами виконкому                                             П. М. ЧеховськийВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове