Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 84
візитів сьогодні: 5615
візитів всього: 579691
Прогноз погоди
Звіт депутата Величка Олександра за 8 місяців 2013 року

Звіт Величка Олександра за 8 місяців 2013 року

ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ

БІЛЬШЕ 200 ЖИТЕЛІВ округу Величка та інших округів звернулися до приймальні Величка Олександра в період з 1 січня по 31 серпня 2013.

Більшість людей потребувала допомоги депутата, а 68 житомирян звернулося за безкоштовною юридичною консультацією.

61 ЗУСТРІЧ У ДВОРАХ провів Величко Олександр в своєму окрузі та за його межами у 2013 році.

1 ЗБОРИ СТАРШИХ ПО БУДИНКАХ округу проведені у серпні 2013 року.

НАЙБІЛЬШЕ КОШТІВ НА КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ завдяки наполегливій роботі депутата отримав саме округ Величка Олександра (у цьому році понад 1,5 млн. гривень).

АСФАЛЬТУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ  6 дворів.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ – 2 будинки.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ М'ЯКОЇ ПОКРІВЛІ – 1 будинок.

ВСТАНОВЛЕННЯ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ –1 будинок, тощо.

 

ПРИКЛАДИ ЩОДЕННОЇ РОБОТИ ВЕЛИЧКА ОЛЕКСАНДРА

Адреса: вул. Котовського, 71/105

Проблема: Двір потребував озеленення, а в будинку треба було негайно закрити вікна в цокольному приміщенні, оскільки з підвалу крали труби, захаращували його, перетворюючи на смітник і розсадник інфекцій.

Дія ВЕЛИЧКА Олександра: Дзвінок начальнику ЖЕКу № 8 з вимогою - закласти цеглою підвальні отвори. Дзвінок директору КП “Зеленбуд” з проханням надати саджанці дерев для висадки.

Результат: Працівники ЖЕКу привезли рослини у двір, які й були висаджені по периметру будинку. Отвори в будинку закладені цеглою.

Адреса: вул. Мануїльського, 100 А

Проблема: На поверсі відкрита щитова, десятки кабелів звисають до підлоги, ними граються діти!

Дія ВЕЛИЧКА Олександра: Телефонний дзвінок начальнику ЖЕКу № 8 з вимогою - вирішити дану проблему. Контрольний дзвінок начальнику ЖЕКу через певний час та дзвінок до мешканки будинку, яка звернулася з даною проблемою.

Результат: Щитова ніша закрита дверцятами. Вирішено водночас і питання безпеки, і питання естетичного вигляду під'їзду.

Адреса: вул.Котовського, 71

Проблема: Звернулася молода жінка, яка працювала в одній з рекламних газет міста, а після звільнення не отримала чесно зароблені кошти.

Дія ВЕЛИЧКА Олександра: Телефонний дзвінок відповідальній особі з вимогою - негайно розрахуватися.

Результат: Протягом тижня жінка отримала майже всю суму боргу.

Адреса: вул. Котовського, 105 А

Проблема: Безперервно протікає дах, квартири на 5 поверсі затоплює. Неодноразові звернення людей залишалися поза увагою чиновників. В квартирах - жахлива сирість, хворіють діти. Постійне потрапляння води на електропроводку могло призвести до пожежі. Власники помешкань були доведені до відчаю.

Дія ВЕЛИЧКА Олександра: Особисто відвідав дані квартири. Зустріч з начальником ЖЕКу № 8 та вимога - провести обстеження і виконати ремонтні роботи. Виділив депутатські кошти на придбання рубероїду для більш якісного і повного ремонту. Через деякий час - контрольний дзвінок.

Результат: ЖЕК виконав всі покрівельні роботи. Мешканці більше на проблеми з дахом не скаржились. Проте нещодавно заявниця звернулась знову - після тривалих дощів дах знову протікає. При поліпшенні погоди ремонтні роботи з боку ЖЕКу будуть відновлені, під постійним контролем депутата.

Адреса: вул.1 Травня, 12 (поза межами округу)

Проблема: В під'їзді будинку проживають декілька інвалідів (в тому числі візочники), яким складно долати вхідні сходи.

Дія ВЕЛИЧКА Олександра: Дзвінок в.о. начальника ЖЕКу №16 з вимогою - встановити поручень та зробити пандус, щоб полегшити життя людям; депутатське звернення на його ім'я з цього ж приводу. Контрольний дзвінок жінці, що звернулася до приймальні.

Результат: Необхідні ремонтні роботи переважно виконані. Поручень встановлено, пандус при вході в під'їзд зроблено. Зараз депутат тримає на контролі вирішення питання з освітленням.

 

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗУСТРІЧЕЙ У ДВОРАХ

«Вул. Котовського, 105а, вул. Ватутіна, 174 – зроблено депутатські звернення на міського голову, прокурора міста та екологічну інспекцію щодо чорної димової завіси, яка щоночі окутує жилий мікрорайон поблизу тюрми. Відповіді чиновників можуть свідчити про те, що в колонії йде підготовка до виробництва деревного вугілля (можна припустити, що не тільки підготовка), що і спричиняє такий чорний туман. Зараз чекаємо відповідь з прокуратури, яка вирішила проблему людей проігнорувати (як це часто буває), і куди довелося звертатись вдруге. За результатами будемо спільно з мешканцями планувати подальші дії. Не виключаю, що ці дії будуть радикальними, бо на інші наша влада, на жаль, не зважає.

Крім того, ускладнюється процес вирішення проблеми тиску води в будинках, адже звільнений директор КП “Житомирський водоканал”.

Наразі вирішується питання про придбання у двори декількох будинків елементів дитячого ігрового майданчика.

Вул. Котовського, 78 – ЖЕК № 8 встановив квітниковий паркан, який я обіцяв, зустрічаючись з мешканцями. Матеріали були придбані за кошти, що виділяються депутату на округ.

Вул. Київська, 71 – привіз з ТТУ 4 тролейбусних колеса (покришки), про що просили мешканці. Відтепер, у дворі будинку з'являться розфарбовані квітники, що поліпшить його естетичний вигляд!

Вул. Котовського, 103 – звернулися мешканці під час зустрічі в сусідньому будинку. Просили зрізати декілька тополь, які корінням підривають фундамент та стіни будинку і перешкоджають потраплянню сонячного світла до квартир. Зробив депутатське звернення на мера і декілька разів звертався в управління Півоварової. Дерева зрізані «Зеленбудом». Роботи проведені якісно –  перевіряв особисто. Мешканці задоволені.

Вул. Мануїльського, 100А – асфальтування прибудинкової території, яке передбачене титулом капремонту на 2013 р. і за яке я так довго “бився” разом з мешканцями, наразі не відбувається, оскільки треба не просто втопити новий асфальт в калюжу, а вирішити питання відводу води. Ця проблема піднята мною і активними мешканцями на всіх рівнях. Нещодавно переконав заступника мера Кропивницького зібрати нараду з цього приводу та дати команду комунальним службам хоча б відкачати воду. Чиновники запевняють, що як тільки Держказначейство почне перераховувати кошти, ремонтні роботи розпочнуться, а Півоварова надасть проект відводу води з прибудинкової території. Зважаючи на пору року, роблю все можливе, аби прискорити цей процес».

 

РОБОТА В КОМІСІЇ З БЕЗПЕКИ РУХУ

«Вул. Київська, 69 – на прохання мешканців будинку мною ініційоване встановлення лежачого поліцейського з асфальту при в'їзді в двір. Вдалося переконати членів комісії в доцільності такого рішення, адже це дасть змогу зменшити швидкість руху всіх бажаючих “політати” по новому асфальту у дворі та вберегти життя і здоров'я людей. Підряднику рекомендовано зробити даний асфальтний насип».

 

ВЖЕ ЗРОБЛЕНО!

Навесні на виконкомі міста наш представник ТКАЧУК Віктор наполіг на тому, що ЖЕКи МАЮТЬ РАХУВАТИ СВОЇ ВИТРАТИ НА КОЖЕН БУДИНОК ОКРЕМО, а не загалом по району. Керівник управління житлового господарства пані Півоварова пообіцяла, що такі розрахунки впровадять з 1 жовтня 2013 року. МИ КОНТРОЛЮВАТИМЕМО ВИКОНАННЯ цього рішення, оскільки це дозволить житомирянам оцінити, скільки грошей з квартплати повертається саме в їхній будинок у вигляді ремонтів, а скільки витрачається «наліво».

 

 ПРИКЛАД ВІД ВЕЛИЧКА ОЛЕКСАНДРА

«Рік тому за несамовитої підтримки влади Житомира приватна фірма з Коростеня почала прибирати під’їзди житомирських будинків ЖЕКу №8. Без обговорень, примусово звільнили працівників ЖЕКу і “засватали” в приватну фірму “Чистота плюс”. До мене звертались і обурені працівники, яким не виплачували зарплату, і мешканці зі скаргами, що якість прибирання лише погіршилась. Ці проблеми я постійно озвучував меру і на виконкомі, і на сесіях міської ради. Але влада знову ігнорувала голос жителів Житомира. Зараз фірма зникла, так і не виплативши працівницям законну зарплату».Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare