Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5401
візитів всього: 355613
Прогноз погоди
09.10.13 — Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста Житомира зовнішньої теплової мережі по вул. Петровського,2

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 09.10.13

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

РІШЕННЯ

сесія шостого скликання

                                             

від _________________ № ________

             м. Житомир

 

Про надання згоди на прийняття

в комунальну власність міста

Житомира зовнішньої теплової

мережі по вул. Петровського,2

        

Розглянувши клопотання управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області від 20.06.2013р. №19/647 про прийняття в комунальну власність міста зовнішньої теплової мережі по вул. Петровського,2, з метою кваліфікованого технічного обслуговування, утримання в технічно справному стані, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Житомира зовнішньої теплової мережі по вул. Петровського,2, діаметром 100 мм, протяжністю 82 метрів погонних.

2. Утворити комісію з передачі зовнішньої теплової мережі по          вул. Петровського,2 та затвердити її склад згідно з додатком 1.

3. Комісії з передачі зовнішньої теплової мережі забезпечити здійснення приймання-передачі зовнішньої теплової мережі по                   вул. Петровського,2, згідно із вимогами чинного законодавства.

4. Після прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Житомира об’єкта, зазначеного в п.1 рішення, передати його на баланс комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради згідно з додатком 2.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кропивницького В.М.

 

 

Міський   голова                                                                                  В. М. Дебой

ДОДАТОКВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове