Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131970
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 15 жовтня 2013 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

               

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться  15 жовтня  2013 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань (кім. 320).

 

УКРАЇНА
КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ________№______

 

Про реалізацію чинного

законодавства з питань обліку

виборців Корольовського району.

 

 

Заслухавши інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради м.Житомира Терещук І.Д. “Про реалізацію чинного законодавства з питань обліку виборців району” виконавчий комітет відмічає, що робота щодо обліку виборців району проводиться у відповідності до чинного законодавства України.

Відповідно до покладених завдань відділ щомісячно здійснює поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, що подаються Корольовським районним відділом у м.Житомирі УДМС України в Житомирській області, відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Житомирського міського управління юстиції у Житомирській області, відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Житомирського районного управління юстиції у Житомирській області,  військовими частинами району, Корольовським районним судом міста Житомира, а також управлінням праці та соціального захисту населення райвиконкому.

В 2013 році працівниками відділу опрацьовано 10243 записи періодичного поновлення, в результаті чого було видано 435 наказів стосовно 7174 виборців, а саме:

включено до Реєстру1446 виборців;

внесено змін до Реєстру стосовно 5728  виборців.

Певна увага приділяється питанню здійснення візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру. Постійно проводиться робота по уточненню персональних даних виборців при виявленні некоректного написання даних або наявності розбіжностей у відомостях про виборців, що подані відповідними установами, та які містяться у Реєстрі. В поточному році відділом ведення направлено до установ, визначених статтею 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, 97 запитів стосовно 2950 осіб.

В 2013 році відбулося 2 засідання робочої групи щодо сприяння веденню Державного реєстру виборців, на яких розглядалися питання, пов’язані з підготовкою та поданням щомісячних відомостей про виборців району.

Для забезпечення захисту Реєстру у процесі його ведення працівниками відділу  виконуються вимоги, визначені Технічною документацією комплексної системи захисту інформації, що затверджена Службою розпорядника Реєстру 30 червня 2011 року. Згідно цих документів кабінети відділу укомплектовані необхідними засобами електроживлення, охоронною та пожежною сигналізаціями, проте через відсутність коштів приміщення не оснащене системою кондиціювання.

     З метою сприяння неухильному виконанню вимог чинного законодавства з питань обліку виборців, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

Інформацію “Про реалізацію чинного законодавства з питань обліку виборців Корольовського району” взяти до відома.

Відмітити належну роботу відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради по виконанню своїх повноважень.

Відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради (Терещук І.Д.) продовжити роботу по налагодженню співпраці із суб’єктами подання відомостей, відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

Звернутись до міського голови з проханням вирішити питання щодо виділення коштів на придбання системи кондиціювання.

Рішення райвиконкому від 16.10.12 №90 “Про реалізацію чинного законодавства з питань обліку виборців Корольовського району” зняти з контролю, як таке що виконане.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Сою О.В.

 

Голова районної ради                                                                                                                                 О.В.Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від _________ № _______

 

Про надання  субсидій громадянам

на загальну площу житла

 

 Відповідно до  пункту 4 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого пічного  побутового палива”, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  22 вересня 1997р. № 1050, із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України) та враховуючи пропозиції районної комісії по  призначенню субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, розглянуті  заяви громадян про надання житлової субсидії у винятковому порядку на загальну площу житла, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Надати субсидію громадянам у винятковому порядку на загальну площу житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. 

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. 

 

 

Голова                                                                                                                                                                О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДАПроект

м. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від____________  № ______

 

Звіт про виконання районного

бюджету за  9  місяців  2013 року

 

Заслухавши звіт начальника фінансового відділу районної ради            Когут А. В. про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року виконавчий комітет районної ради відмічає, що до районного бюджету надійшло доходів  по загальному фонду – 82 447 319 грн. 42 коп., що становить 95,4% та спеціальному фонду - 31 500 грн. 00 коп., або 100% до уточнених планів.  

Субвенція на виконання повноважень, делегованих міською радою, надійшла з міського бюджету по загальному фонду в сумі  3 791 477 грн. 18 коп., що становить  88,1 % до уточненого плану, спеціальному фонду - 31 500 грн. 00 коп., або 100% до уточненого плану.  

Субвенції з державного бюджету на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми, на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях  надійшла в сумі 78 653 242 грн. 24 коп., що становить 95,8% до уточненого плану. Надходження від адміністративних штрафів, що накладаються  адміністративною комісією, становлять 2 600 грн. 00 коп.

За 9 місяців  2013 року із районного бюджету проведено фінансування видатків  по загальному фонду на суму  82 442 416 грн. 10 коп., що становить  95,4 %  та спеціальному фонду - 31 500 грн. 00 коп., або 100% до уточнених планів.  

Відповідно до пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України та статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах  загального фонду –  82 447 319 грн. 42 коп., що становить 95,4% та спеціального фонду - 31 500 грн. 00 коп., або 100% до уточнених планів  та по видатках  загального фонду в сумі  82 442 416 грн. 10 коп., що становить  95,4 %  та спеціальному фонду - 31 500 грн. 00 коп., або 100% до уточнених планів.

2. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року внести на затвердження чергової сесії районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В.

 

Голова  ради                                                                                                                                                   О. В. СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове