Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134090
Прогноз погоди
22.08.13 — Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою юридичним та фізичним особам

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 22.08.13

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

 

сесія шостого скликання

 

від ________ № ______

              

          м. Житомир

 

Про надання дозволу на складання

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок та технічної документації

із землеустрою юридичним та фізичним особам

           

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись      ст. 123 Земельного кодексу України, Житлового кодексу України, Законів України: "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про землеустрій", "Про оренду землі", "Про Державний земельний кадастр", "Про засади запобігання і протидії корупції", "Про доступ до публічної інформації", "Про регулювання містобудівної діяльності", Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 "Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру", Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011  № 290, міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл:

 

1.1. На складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно додатків 1 – 3.

 

Цільове призначення (використання) та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

1.2. На складання технічної документації із землеустрою відповідно додатку 4.

 

1.3. Житомирській міській раді (юридична адреса майдан С.П.Корольова, 6) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розі вул. Фізкультурної – пров. Стадіонного, для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту.

Виконавчим органам Житомирської міської ради доручити замовити виконання робіт по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та детального плану території.

 

1.4. Приватному Підприємству "Відлуння" (юридична адреса вул. Домбровського, 25) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок площею 1,5728 га за адресою вул. Домбровського, 25, що знаходяться в оренді згідно договору оренди земельних ділянок від 09.11.2005 № 040520900500.

 

2. Заявники та розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.

Склад, зміст і правила оформлення кожного виду документації із землеустрою регламентуються відповідною нормативно – технічною документацією з питань здійснення землеустрою.

При виготовленні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки виконувати виконавчу зйомку.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

 

Міський голова                                                                              В.М. Дебой

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ВІД 16.10.13

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ВІД 24.12.13

 

12.03.2014 Внесено зміни ЗавантажитиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове