Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70664
Прогноз погоди
22.08.13 — Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою та складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 

від 22.08.13

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста сесія  шостого  скликання

 

від __________ №  ______                                                                           

м. Житомир

 

 

Про надання дозволу громадянам

на  виготовлення  документації із

землеустрою та складання проектів

землеустрою щодо відведення 

земельних ділянок

 

 

Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про Державний земельний кадастр”,  Закону України  “Про землеустрій”, Закону України “Про оренду землі”, Закону України “Про Державний реєстр речових  прав на нерухоме майно та їх обтяжень”,   Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Верховної Ради України від 13.03.1992р. №2200-ХІІ “Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі”, постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 №844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», зі змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 №901 «Про додаткові заходи щодо врегулювання земельних відносин», Постанови Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 №1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”, Наказ Міністерства Регіонального розвитку “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації” від 16.11.2011 № 290, міська рада,   

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл громадянам  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  та проведення  їх  державної реєстрації, згідно з додатком 1 (кількість землекористувачів  88).

 

2. Надати  дозвіл на виготовлення технічної  документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки ділянок (поновлення дії договорів оренди землі), згідно з додатком 2  (кількість землекористувачів 13).

 

3. Надати  дозвіл громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок, виготовлення детального плану  території та  проведення державної реєстрації земельних ділянок, згідно з додатком  3 (кількість землекористувачів  11).

  

4. Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.

 

5. Виготовлену документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.

 

 

6.  Виготовлення  проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та  документації землеустрою є  комерційним ризиком замовника.

 

7. Відмовити:

 

7.1. Кайсину С. В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки площею 0,0201га за адресою                        вул. Гайдамацька, 5/16 для  розміщення  тимчасового  збірно-розбірного гаража.

 

Підстава: ст. 12 Земельного кодексу України. Житомирська міська рада уповноважена приймати рішення щодо розпорядження земельними ділянками виключно в адміністративних межах міста.

 

7.2. Орищенко В. М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0383га за адресою пров.3-й Транзитний, 69-а для  розміщення  тимчасового  збірно-розбірного гаража.

Підстава: ст.ст.39, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка знаходиться в межах «червоних» ліній перспективного розвитку вулично-дорожньої мережі міста.

 

7.3. Церпіцькому В. А. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0019га за адресою пров.1-й Труда, 3 для розміщення тимчасового  збірно-розбірного гаража.

Підстава: ст.ст.39, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству та п.9 Порядку надання згоди на розташування тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів для утримання приватних транспортних засобів за місцем проживання їх власників, затвердженого рішенням міськвиконкому від 03.10.2012 №416 «Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі».

 

7.4. Талько В.Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га по проїзду Кмитівському для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка знаходиться на території зелених насаджень спеціального призначення, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено та в межах «червоних» ліній перспективного розвитку вулиці, що проектується.

 

7.5. Паламарчук О. С. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0200га за адресою вул. Щорса, 56 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована в межах «червоних» ліній вулиці, що проектується, де розміщення об’єктів капітального будівництва заборонено (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН В.2.3.5-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»).

 

7.6. Ланге І. І.у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га за адресами: пров. Нагірний, пров. Річковий, пров.1-й Кривий, пров. Піонерських таборів для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельні ділянки знаходяться на території зелених насаджень громадського користування, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не пердбачено.

 

7.7. Громнацькій А. А.у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га по пров.2-му Кар’єрному та         вул. Максютова для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована на території перспективного розвитку вулично-дорожньої мережі м. Житомира, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено. Земельна ділянка розташована в межах «червоних» ліній вул. Максютова, де розміщення об’єктів капітального будівництва заборонено (ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень» та ДБН В.2.3.5-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів»).      

 

7.8. Сироті М. Й. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок (2 позиції) площею 0,1000га за адресами: вул. Кафедральна, вул. Замкова для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначені земельні ділянки розташовані на території з переважною забудовою громадського призначення та в історико-архітектурній зоні міста, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено.

 

7.9. Жуковському Г. В. у продовженні  терміну дії договору оренди земельної ділянки  площею 0,0928га за адресою Київське шосе, 90 для ведення городництва.

Підстава: ст.ст.39, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному містобудівному законодавству. Ведення городництва в адміністративних межах міста Житомира згідно генерального плану не передбачено.

 

7.10. Литвинчуку Д. Г.та Литвинчук Г.М. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок площею 0,1000га по проїзду Кмитівському для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка знаходиться на території зелених насаджень спеціального призначення, де розміщення малоповерхової та садибної житлової забудови не передбачено та в межах «червоних» ліній перспективного розвитку вулиці, що проектується.

 

7.11. Шут К.М.у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок площею 0,1000га за адресою вул. Вацлава Длоуги для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Підстава: ст.ст.39, 118, 123 Земельного кодексу України та ст.ст.17, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема невідповідність чинному  містобудівному законодавству. Зазначена земельна ділянка розташована в санітарно-захисних зонах залізничної колії та об’єкта підвищеної небезпеки (АЗС).

 

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

Міський голова                                                                                        В.М.Дебой

 

Внесено зміни від 20.09.13 р. ЗАВАНТАЖИТИ Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.