Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5202
візитів всього: 147333
Прогноз погоди
22.08.13 — Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 22.08.13

УКРАЇНА

 

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста сесія шостого скликання

 

від __________________№_______                                                            

                м. Житомир

 

Про надання дозволу на

проведення експертної грошової

оцінки земельних ділянок

несільськогосподарського

призначення в м. Житомирі

 

Розглянувши звернення юридичних та фізичних осіб щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою подальшого викупу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна заявників, відповідно до Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.09 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності» рішення Житомирської міської ради від 21.11.07 № 439 “Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна”, рішення Житомирської міської ради від 05.08.09 № 1040 «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення наступним юридичним та фізичним особам згідно з додатком (кількість землекористувачів – __).

 

2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради:

2.1. В місячний термін з дня прийняття цього рішення організувати укладання з юридичними та фізичними особами договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки згідно з додатком.

2.2. Провести Державну реєстрацію права власності на земельні ділянки за територіальною громадою міста Житомира згідно з додатком.

 

3. У разі не укладання юридичними та фізичними особами договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в зазначений термін, рішення в частині надання дозволу заявнику втрачає чинність.

 

4. Юридичним та фізичним особам згідно з додатком звернутися до управління Держземагентства у Житомирському районі Житомирської області щодо уточнення цільового використання земельної ділянки відповідно Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 року № 548 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель».

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

 

Міський голова                                                                                      В.М. Дебой

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ВІД 16.12.13Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове