Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5459
візитів всього: 400034
Прогноз погоди
Звіт про результати відстеження результативності дії регуляторного акта «Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок»

 

 

Звіт про результати відстеження результативності дії регуляторного акта

 

 

16 серпня 2013 року                                                                           м. Житомир

 

Вид та назва регуляторного акта: Рішення Житомирської міської ради від 05.08.09 № 1040 «Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок» (з наступними змінами та доповненнями).

Назва виконавця заходів з відстеження: управління регулювання земельних відносин міської ради.

Цілі прийняття акта: ціллю прийняття даного рішення є чітке та комплексне регламентування порядку опрацювання документів, підготовки та проведення продажу земельних ділянок на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в м. Житомирі.

Строк виконання заходів з відстеження: з 12.08.13 по 16.08.13

Тип відстеження: періодичне.

Методи одержання результатів відстеження: використано метод збору даних управління регулювання земельних відносин міської ради щодо кількості зареєстрованих договорів купівлі-продажу земельних ділянок, департаменту бюджету та фінансів міської ради щодо надходжень грошових коштів від продажу земельних ділянок, рішення Житомирської міської ради про продаж земельних ділянок.

Дані на основі яких проводилося відстеження результативності: відстеження результативності регуляторного акта проводилось на основі аналізу даних управління регулювання земельних відносин міської ради щодо кількості зареєстрованих договорів купівлі-продажу земельних ділянок, департаменту бюджету та фінансів міської ради щодо надходжень грошових коштів від продажу земельних ділянок, рішення Житомирської міської ради про продаж земельних ділянок. 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Період, роки

Кількість укладених договорів купівлі-продажу земельних ділянок

Площа, га

Сума, тис. грн.

2011

13

7,3015

3 416,8

2012

23

6,2695

7 913,3

до 01.08.2013

8

2,7570

2 634,3

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення вищезазначених цілей: дія даного регуляторного акту вдосконалює та спрощує механізм продажу земельних ділянок у власність. Повністю вирішує питання прозорості проведення процедури продажу та набуття права власності на землю. Даний регуляторний акт не потребує внесення змін та доповнень.

 

Начальник управління                                                                    Є.В.ЛалименкоВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове