Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131728
Прогноз погоди
Проекти рішень 17 сесії Корольовської районної ради

 УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА                                                Проект

м. ЖИТОМИРА

Р І Ш Е Н Н Я

(Сімнадцята  сесія VІ скликання)

                                                                                                            

Від   ______________  № ______ 

Про внесення змін до рішення

районної  ради від 28.12.2012 № 93

„Про районний бюджет на 2013 рік”

 

Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, та враховуючи рекомендації постійних комісій Корольовської  районної ради м. Житомира VI скликання, районна рада

ВИРІШИЛА:

      Внести зміни до рішення районної ради від 28.12.2012 №93 „Про районний бюджет на 2013 рік” із змінами та доповненнями, а саме:

 

1. Збільшити річний план доходів по загальному фонду районного бюджету по коду 21081100 „Адміністративні штрафи та  інші  санкції” на            1 600 гривень.

2. Збільшити річний план видатків по загальному фонду районного бюджету на 1 600 гривень виконавчому комітету районної ради, по КТКВК 010116 „Органи місцевого самоврядування”.

3. Спрямувати на проведення видатків 535 гривень вільних залишків бюджетних коштів загального фонду районного бюджету виконавчому комітету районної ради.

 

4. Установити в цілому дефіцит загального фонду районного бюджету у сумі  535 гривень (додаток 6).

 

5. Додатки 1-3, 3.1,5 та 6 викласти в новій редакції.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Корольовської районної ради  з питань планування, бюджету і фінансів               ( голова - Заполовський С.А.).

Голова ради                                                                          О. В. Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

         Р І Ш Е Н Н Я                                                проект

(Сімнадцята сесія шостого скликання)

 

Від _________ №  _________

Про виконання плану роботи

Корольовської районної ради

м.Житомира VІ скликання за

перше   півріччя   2013   року

 

Заслухавши інформацію заступника голови районної ради        Гриценка М.М. про виконання плану роботи Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання за перше півріччя 2013 року, відповідно до ст.41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:             

 

1.  Інформацію заступника голови районної ради Гриценка М.М. про виконання плану роботи Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання за перше півріччя 2013 року взяти до відома.

2.  Рішення районної ради від 21.12.12 № 92 «Про затвердження плану роботи Корольовської районної ради м.Житомира на перше півріччя 2013 року» з контролю зняти як таке, що виконано.

 

Голова ради                                                                                                                                                    О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

      РІШЕННЯ                                                        ПРОЕКТ

(Сімнадцята  сесія VI скликання)

 

Від ______________ № ____________

Про забезпечення ветеранів праці

гарантіями, встановленими чинним

законодавством у сфері соціального захисту

управлінням праці та соціального захисту

населення Корольовської районної ради

 

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради Мисюк В. В. про забезпечення ветеранів праці гарантіями, встановленими чинним законодавством у сфері соціального захисту, Корольовська районна рада відмічає, що управлінням вживаються заходи, які направлені на соціальний захист ветеранів праці та людей похилого віку.

Відповідно до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», управлінням праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради проводиться певна робота щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів праці та інших громадян похилого віку.

В районі при загальній чисельності пільговиків 29757 осіб – 6979 ветеранів праці, 4 особи, які мають особливі трудові заслуги перед Україною та 1 член сім’ї померлої особи, яка мала особливі трудові заслуги перед Україною.

Протягом 2013 року особам, які мають особливі трудові заслуги перед Україною, було нараховано пільги на житлово-комунальні послуги на загальну суму 14046,79 грн.

В управлінні праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради ведеться облік ветеранів праці, що мають інвалідність, на санаторно-курортне оздоровлення - перебуває на обліку 416 ветеранів праці, серед них 3 особи, які мають особливі трудові заслуги перед Україною.

Постійно проводиться обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених верств населення, в тому числі ветеранів праці.

Управління співпрацює з медичними закладами стосовно питань влаштування в стаціонарні установи, призначені для громадян похилого віку; встановлення опіки або піклування над самотніми ветеранами праці похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду; забезпечення протезно-ортопедичними виробами, технічними та іншими засобами реабілітації та санаторно-курортним лікуванням.

Протягом 2013 року видано 184 посвідчення «Ветеран праці»; призначено субсидію на житлово-комунальні послуги 879 ветеранам праці; 37 ветеранів праці, що є особами з інвалідністю, забезпечено засобами реабілітації; 89 отримали направлення до протезно-ортопедичного підприємства. Безкоштовно забезпечено твердим побутовим паливом (відходи деревообробного виробництва) 23 ветерана праці, будинки яких не газифіковані, на загальну суму 4,7 тис. грн.

Працівниками виконавчих органів Корольовської районної ради постійно проводиться роз’яснювальна робота в трудових колективах, ветеранських організаціях та через засоби масової інформації з питань, що стосуються соціального захисту та забезпечення громадянських прав ветеранів праці. Також дане питання було розглянуто на засіданні виконавчого комітету Корольовської районної ради у травні 2013 року. 

Враховуючи зазначене вище, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Інформацію про забезпечення ветеранів праці гарантіями, встановленими чинним законодавством у сфері соціального захисту, управлінням праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради взяти до відома.

 

2. Зобов’язати управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради (Мисюк В. В.) з метою підвищення якості обслуговування ветеранів праці:

 

2.1. Забезпечити подальше виконання власних та делегованих повноважень щодо соціального захисту ветеранів праці та осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Україною.

 

2.2. Підтримувати в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків Корольовського району з метою обліку кількості ветеранів праці та осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Україною.

 

2.3. Активізувати роботу по забезпеченню ветеранів праці, що є інвалідами, технічними та іншими засобами реабілітації.

 

2.4. Продовжити роботу по призначенню субсидій на житлово-комунальні послуги ветеранам праці.

 

2.5. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації та на сайті «Житомирська міська рада» у розділі «Корольовська районна рада» матеріалів щодо забезпечення соціального захисту ветеранів праці та осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Україною.

 

3. Про проведену роботу та виконання даного рішення інформувати районну раду у вересні 2014 року.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М. М. та постійну комісію ради з питань соціального захисту населення (голова – Максимчук С. С.).

 

Голова ради                                                                                                                                                     О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА           Проект

м. ЖИТОМИРА

Р І Ш Е Н Н Я

(Сімнадцята сесія VІ скликання)

 

Від   ______________№ ______

Про затвердження звіту

про виконання  районного 

бюджету за  І півріччя 2013 року

 

Відповідно до пункту 4  статті 80 Бюджетного кодексу України, статті 41  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та  враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах загального фонду в сумі 56 666 488  гривень 81 копійка та спеціального фонду 31 500 гривень,  по видатках загального фонду в сумі 56 667 098 гривень 15 копійок, спеціального фонду 31 500 гривень згідно з додатком.

 

Голова ради                                                                                                                        О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м.ЖИТОМИРА

   Р І Ш Е Н Н Я               проект

(Сімнадцята сесія шостого скликання)

 

Від __________№  _________

Про звіти депутатів

Корольовської районної ради

м.Житомира VІ скликання

перед  виборцями

 

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити строки проведення звітів депутатів Корольовської районної ради м.Житомира VІ скликання перед виборцями впродовж жовтня-листопада 2013 року.

2. Керівникам районної ради сприяти депутатам районної ради в організації їх звітів перед виборцями.

3. Депутатам районної ради проінформувати районну раду про результати обговорення їх звітів, зауважень і пропозицій, висловлених виборцями на адресу районної ради та її виконавчих органів, а також про доручення, дані депутатам у зв’язку з їх депутатською діяльністю в термін до 1 грудня 2013 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. та постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики (Янович О.О.).

 

Голова ради                                                                                                                                                    О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

Р І Ш Е Н Н Я                                                  проект

(Сімнадцята сесія шостого скликання)

 

Від ___________ № _________

Про навчання депутатів

Корольовської  районної  ради

м. Житомира VІ скликання

у 2013 – 2014 начальному році

 

З метою підвищення фахового рівня депутатів Корольовської районної ради, на виконання рішення Корольовської районної ради від 24.12.10 № 14 «Про затвердження угоди між Корольовською районною радою м. Житомира та Житомирською обласною радою», відповідно до статті 33-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити графік проведення навчання депутатів Корольовської районної ради м. Житомира VІ скликання у 2013 – 2014 навчальному році  згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. та постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності та етики (Янович О.О.).

 

Голова ради                                                                                                                                                                    О.В.СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове