Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131970
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 16 липня 2013 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

               

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться   16 липня  2013 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань (кім. 320).

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від   ____________  № ______

 

Звіт про виконання районного

бюджету за  І півріччя  2013 року

 

Заслухавши звіт начальника фінансового відділу районної ради  Когут А. В. про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року виконавчий комітет районної ради відмічає, що до районного бюджету надійшло доходів  по загальному фонду – 54 902 277 грн. 10 коп., що становить 96% до уточненого  плану.  

Субвенція на виконання повноважень, делегованих міською радою, надійшла з міського бюджету  в сумі  2 245 512 грн. 20 коп., що становить  94 % до уточненого плану. Субвенції з державного бюджету на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми, на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях  надійшла в сумі 52 654 810 грн. 90 коп., що становить 96% до уточненого плану. Надходження від адміністративних штрафів, що накладаються  адміністративною комісією, становлять 1 954 грн. 00 коп.

    За І півріччя  2013 року із районного бюджету проведено фінансування видатків  по загальному фонду на суму  55 091 540 грн. 32 коп., що становить  96,2 %  до уточненого плану.

    Відповідно до пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України та статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах загального фонду в сумі  54 902 277  грн. 10  коп. та по видатках  загального фонду в сумі  55 091 540 грн. 32 коп..

 

          2. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року внести на затвердження чергової сесії районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В.

 

 

 

Голова  ради                                                              О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м.  ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _____________ № ______

                   м. Житомир

 

 

Про роботу відділу з питань НС та ЦЗН

Корольовської районної ради щодо

виконання делегованих повноважень

 

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача відділу з питань надзви-чайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради (далі відділу) Яновича О.О. про роботу відділу щодо виконання делегованих повноважень в районі, визначених рішенням десятої сесії IV скликання Житомирської міської ради від 25.02.03 № 160 « Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів», виконавчий комітет районної ради відмічає, що відділом, спеціалізованими службами цивільного захисту району, підприємствами, організаціями, устано-вами та закладами, розташованими на території Корольовського району, прово-диться значна робота щодо виконання вимог законодавства України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту.

Щорічно, виконавчому комітету районної ради, на розгляд та затвердження, відділом надаються документи, які визначають основні завдання у сфері цивільного захисту району на рік, план основних заходів з підготовки цивільного захисту та організаційно-методичні вказівки щодо здійснення відповідних заходів. Виконання затверджених рішенням виконавчого комітету районної ради заходів постійно тримається на контролі.

Питання реалізації державної політики у сфері цивільного захисту періодично розглядаються на зборах та нарадах керівного складу цивільного захисту району, а також перевіряються під час вивчення питань виконання законодавства у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, під час проведення комплексних і штабних об’єктових навчань та тренувань на підприємствах, в установах, організаціях та закладах розташованих на території Корольовського району м. Житомира.

 

 

 

Виходячи із завдань, які щорічно визначаються начальником цивільного захисту України, головою Житомирської обласної державної адміністрації, виконкомом міської та районної рад щодо удосконалення єдиної державної систе-ми цивільного захисту, відповідно до статей 36, 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішення десятої сесії IV скликання Житомирської міської ради від 25.02.03 № 160 « Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ: 

 

         1. Інформацію про роботу відділу з питань НС та ЦЗН Корольовської районної ради щодо виконання делегованих повноважень взяти до відома.

2.   Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради (завідувач Янович О.О.):

        2.1. Продовжувати роботу щодо реалізації в районі державної політики у сфері захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, виконання вимог чинного законодавства з цих питань.

      2.2. Посилити вимогливість до керівників окремих підприємств, організацій, установ, закладів, де не виконуються вимоги законодавства в сфері цивільного захисту.

      2.3. На підставі аналізу виконання планів основних заходів з підготовки цивільного захисту Корольовського району м. Житомира на 2010 - 2013 роки, планів комплектування слухачів з функціонального навчання у сфері цивільного захисту об’єктів Корольовського району м. Житомира на 2010 - 2013 роки в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області звернутись до відповідних державних органів контролю та впливу, щодо притягнення до відповідальності керівників об’єктів господарювання, які систематично порушують вимоги законодавства у сфері цивільного захисту.

       3. Звернутись до міської ради з клопотанням, при формуванні міського бюджету на 2014 рік, передбачити Корольовській районній раді видатки для забезпечення особового складу територіальних формувань, оперативної групи цивільного захисту району, працівників виконавчих органів ради засобами радіаційного та хімічного захисту, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.02 № 1200.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М.

 

 

Голова ради                                                                                  О.В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від _________ № _______

 

Про надання  субсидій громадянам

на загальну площу житла

 

 Відповідно до  пункту 4 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого пічного  побутового палива”, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  22 вересня 1997р. № 1050, із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України) та враховуючи пропозиції районної комісії по  призначенню субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, розглянуті  заяви громадян про надання житлової субсидії у винятковому порядку на загальну площу житла, виконавчий комітет районної ради

 

 

 

ВИРІШИВ:

 

 1.Надати субсидію громадянам у винятковому порядку на загальну площу житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. 

 

   2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. 

 

 

Голова ради                                                                                               О.В.СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове