Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145669
Прогноз погоди
10.06.13 — Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою юридичним та фізичним особам

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 10.06.13

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

сесія шостого скликання

 

від _______2013 №_____                                                                              

м. Житомир

 

Про надання дозволу на складання

проектів землеустрою щодо відведення

 земельних ділянок та технічної документації

із землеустрою юридичним та фізичним особам

           

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись                 ст. 123 Земельного кодексу України, Житлового кодексу України, Законів України: "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про землеустрій", "Про оренду землі",  "Про Державний земельний кадастр", "Про засади запобігання і протидії корупції", "Про доступ до публічної інформації", "Про регулювання містобудівної діяльності", Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 "Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру", Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл:

 

1.1. На складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, проведення державної реєстрації та виготовлення детального плану території відповідно додатка 1 (пункти з).

Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради провести державну реєстрацію права власності на земельні ділянки за територіальною громадою міста Житомира згідно з додатком.

Цільове призначення (використання) та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

1.2. На складання технічної документації із землеустрою, проведення державної реєстрації та виготовлення детального плану території відповідно додатка 2 (пункти з).

 

2. Заявники та розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією. Склад, зміст і правила оформлення кожного виду документації із землеустрою регламентуються відповідною нормативно-технічною документацією з питань здійснення землеустрою.

При виготовленні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки виконувати виконавчу зйомку.

 

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова                                                                                     В.М. Дебой  Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове