Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5215
візитів всього: 148666
Прогноз погоди
10.06.13 — Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 10.06.13

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

сесія шостого скликання

 

від_______2013 №_____                                                                               

м. Житомир

 

Про вилучення, припинення, надання

права користування земельними ділянками

юридичним і фізичним особам

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”,  “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр»,  «Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру», рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

                                                                                                                            

1. Припинити:

1.1. Право землекористування та вилучити земельні ділянки у юридичних і фізичних осіб відповідно до додатку 1 (кількість землекористувачів – 2 (два), загальна площа вилучених земельних ділянок –1,2836 га);

 

1.2. Дію договору оренди землі, укладеного Житомирською міською радою з фізичною особою-підприємцем Мосійчуком М.Г., (договір оренди земельної ділянки площею 0,0522 га за адресою майдан Польовий,8-а для комерційного використання, зареєстрований 06.12.2011 за №181010004000119) шляхом складання акту прийому-передачі земельної ділянки.

Укласти з фізичною особою-підприємцем Ревега Ніною Михайлівною (юридична адреса м.Дніпродзержинськ, проспект Дружби Народів,27, кв. 111, ідентифікаційний код 1711511769) договір оренди земельної ділянки площею 0,0522 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою майдан Польовий,  8-а, кадастровий номер 1810136600:05:025:0003, терміном на 5 років.

Підстава: Стаття 7 Закону України «Про оренду землі», клопотання Мосійчука М.Г., Ревега Н.М., від 15.05.2013, договір купівлі-продажу об’єкту незавершеного будівництва від 29.04.2013, свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 22.03.2013 №1499558.

 

2. Зарахувати вилучені земельні ділянки площею 1,3358 га до земель комунальної власності територіальної громади міста не наданих у власність  і користування.

 

3. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в оренду та постійне користування земельні ділянки юридичним та фізичним особам відповідно до додатку 2 (кількість землекористувачів – 2 (два), площа земельних ділянок –0,0060 га).

 

4. Попередити заявників про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.    Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.

 

5. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договорів оренди земельних ділянок та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.

 

6. У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди землі та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали щодо правомірності використання землі в Державну інспекцію сільського господарства в Житомирській області.

 

7.    Доручити:

7.1. Органам Держземагентства:   

7.1.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки;

7.1.2. Внести зміни до земельно-облікових даних;

7.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок.

 

8.  Землекористувачам, в разі закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися  до Житомирської міської ради, за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.

 

9. Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.

 

10. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.

 

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

                                                                                     

Міський голова                                                                                          В.М.Дебой 

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ВІД 04.07.13

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ВІД 10.07.13Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове