Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5459
візитів всього: 400044
Прогноз погоди
Звіт про відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі»

 

З В І Т
про відстеження результативності регуляторного акту

«Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі»

 

 

м. Житомир                                                                «17» квітня 2013 року

 

Вид регуляторного акту: рішення Житомирської міської ради.

Назва регуляторного акту:  Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі

Дата прийняття: 29.03.2012 року.

Номер: рішення № 325

Назва виконавця заходів з відстеження: комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.

Цілі прийняття документу:    систематизація діючого законодавства у сфері благоустрою в єдиному документі та прийняття Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі, положення яких  відповідають чинному законодавству України, а також створення сприятливих умов для життєдіяльності, як громадян так і суб’єктів господарювання, покращення санітарного стану та мікроклімату міста.

Термін виконання заходів з відстеження:  16-17 квітня 2013 року.

Тип відстеження: повторне.

Методи одержання результатів відстеження: метод збору статистичних  даних  комунальним підприємством «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних: відстеження результативності регуляторного акта  здійснювалось на основі аналізу даних  комунального підприємства «Інспекція з благоустрою  м. Житомира» Житомирської міської ради.

Якісні значення показників результативності:  покращення контролю за благоустроєм, санітарним станом та естетичним виглядом міста, врегулювання утримання території об’єктів благоустрою міста Житомира; кількість приписів про дотримання Правил благоустрою; кількість порушень правил благоустрою, які обчислюються відповідно до кількості складених протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

Показники дії рішення:

 

з 01.04.2012 р.

2013 р.

Кількість наданих приписів

 4693

1801

Кількість складених протоколів

237

123

 

З прийняттям Правил підвищилась свідомість і активність громадян та суб’єктів господарювання всіх форм власності стосовно необхідності укладання угод на видалення побутових відходів, що дає змогу попередити утворення несанкціонованих звалищ сміття та забруднення довкілля.

Завдяки встановленню чітких вимог стосовно підтримки благоустрою розширено сферу впливу та відповідальності за порушення Правил.

Збільшились надходження до місцевого бюджету від сплати штрафів за порушення благоустрою.

Дія регуляторного акта сприяє збереженню та утриманню об'єктів зовнішнього благоустрою в належному санітарно-технічному стані.

З прийняттям Правил було посилено контроль за збереженням та утриманням об’єктів благоустрою. Правила надали змогу забезпечити захист інтересів територіальної громади міста в сфері благоустрою.

У цілому регуляторний акт підвищує свідомість суб’єктів господарювання та громадян щодо підтримки благоустрою міста, довкілля.

Визначення ступеня результативності регуляторного акту та досягнення визначених цілей: результати реалізації положень даного рішення мають позитивну  динаміку. Але у зв’язку із внесенням змін та доповнень в положення діючого законодавства в сфері благоустрою, поводження із зеленими насадженнями, посилення відповідальності за порушення природоохоронного законодавства, регуляторний акт потребує внесення відповідних змін та доповнень.

 

 

 

Начальник КП «Інспекція з

благоустрою м. Житомира»

Житомирської міської ради                                                 Ю.А.СамборськийВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове