Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131959
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 21 травня 2013 року

 

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

        

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться   21 травня  2013 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань (кім. 320).

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№___________

 

м.Житомир

 

 
 

Про роботу адміністративної

 

комісії при виконавчому

комітеті Корольовської

районної ради у 2012 році

 

 

 

         Заслухавши інформацію Гриценка М.М., заступника голови ради, голову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради у 2012 році», виконавчий комітет Корольовської районної ради відмічає, що адміністративна комісія здійснювала заходи по розгляду справ про адміністративні правопорушення, запобіганню правопорушень, зміцненню законності, сприянню виховання у громадян поваги до правил співжиття та відповідальності перед суспільством, підвищенню правової культури громадян.

         Протягом 2012 року адміністративна комісія провела 15 засідань, на яких розглянула 27 справ, винесла 18 постанов про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу та 9 постанов про закриття справи.

Переважна більшість (96%) протоколів надійшли від Корольовського районного відділу УМВС України в Житомирській області.

Штрафи, накладені адміністративною комісією, були сплачені на загальну суму 935 грн. Для примусового виконання до Корольовського відділу державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції було направлено 4 постанови про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 816 грн.

Регулярно та вчасно надавалась інформація про роботу адміністративної комісії до прокуратури.

Адміністративною комісією проводилась певна виховна робота серед населення щодо дотримання законодавства України.

         Виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Інформацію «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради у 2012 році» взяти до відома.

2

 

         2. Голові та секретарю адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради (Гриценко М.М., Гарлінський О.Й.), відповідно до статті 305 Кодексу України про адміністративні правопорушення, здійснювати постійний контроль за примусовим виконанням постанов про стягнення штрафів.

 

         3. Адміністративній комісії всебічно та об’єктивно розглядати адміністративні справи, продовжувати виконувати правозахисну, виховну та профілактичну діяльність під час розгляду справ про адміністративні правопорушення.

 

         4. Просити Корольовський відділ державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції вжити заходи щодо своєчасного та повного стягнення штрафів з громадян відповідно до постанов адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради.

 

         5. Рішення райвиконкому від 15.05.12 № 41 «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради у 2011 році» зняти з контролю.

 

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М.

 

Голова ради                                                                       О.В.Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ______________ № ____________

м. Житомир

 

Про забезпечення ветеранів праці

встановленими чинним законодавством

гарантіями у сфері соціального захисту

 

Заслухавши інформацію заступника начальника управління – начальника відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів Ніколаюка М. В. про забезпечення ветеранів праці  встановленими чинним законодавством гарантіями у сфері соціального захисту виконком Корольовської районної ради відмічає, що управлінням праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира вживаються заходи, які направлені на соціальний захист ветеранів праці та людей похилого віку.

Виходячи з вимог чинного законодавства, управлінням праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира проводиться певна робота щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів праці та інших громадян похилого віку.

На разі в районі при загальній чисельності пільговиків 29138 – 6936 ветеранів праці, 4 особи, які мають особливі трудові заслуги перед Україною та 1 член сім’ї померлої особи, яка мала особливі трудові заслуги перед Україною.

Особи, які мають особливі трудові заслуги перед Україною та член сім’ї померлої особи, яка мала особливі трудові заслуги перед Україною користуються 100% знижкою плати за користування житлово-комунальними послугами в межах норм споживання. Протягом 2012 року особам, які мають особливі трудові заслуги перед Україною, було нараховано пільги на загальну суму 36772,64 грн., в 2013 році - 8613,49 грн..

В управлінні праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира ведеться облік ветеранів праці на санаторно-курортне оздоровлення. Перебуває на обліку 416 ветеранів праці.

Слід зазначити, що серед ветеранів праці, які перебувають на обліку на санаторно-курортне оздоровлення, є 3 особи, які мають особливі трудові заслуги перед Україною.

Постійно проводиться обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених верств населення, в тому числі ветеранів праці.

Управлінням праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира видаються пільгові посвідчення «Ветеран праці». Так, протягом 2012 року видано 324 посвідчення, протягом першого кварталу 2013 року – 75.

До 2013 року компенсувалися пільги ветеранів праці на безкоштовний проїзд міським пасажирським (за винятком таксі) та приміським залізничним транспортом.

Враховуючи вищевикладене виконавчий комітет Корольовської районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію заступника начальника управління - начальника відділу з питань по справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів Ніколаюка М. В. щодо забезпечення ветеранів праці  встановленими чинним законодавством гарантіями у сфері соціального захисту взяти до відома.

 

2. Зобов’язати управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м. Житомира (в. о. начальника управління - Процюк Л. В.) з метою підвищення якості обслуговування ветеранів праці:

 

2.1. Забезпечити подальше виконання обов’язків спеціалістів та делегованих повноважень щодо соціального захисту ветеранів праці та осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Україною;

 

2.2. Підтримувати в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків Корольовського району з метою обліку кількості ветеранів праці та осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Україною;

 

2.3. Публікувати в засобах масової інформації матеріали щодо забезпечення соціального захисту ветеранів праці та осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Україною.;

 

 3. Про проведену роботу та виконання даного рішення інформувати виконком районної ради в квітні 2014 року.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П. М.

 

 

Голова ради                                                                          О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від _________ № _______

Про надання  субсидій громадянам

на загальну площу житла

 

 Відповідно до  пункту 4 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого пічного  побутового палива”, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  22 вересня 1997р. № 1050, із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України) та враховуючи пропозиції районної комісії по  призначенню субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, розглянуті  заяви громадян про надання житлової субсидії у винятковому порядку на загальну площу житла, виконавчий комітет районної ради

 

 

 ВИРІШИВ:

1.Надати субсидію громадянам у винятковому порядку на загальну площу житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. 

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М. 

 

 

Голова ради                                                                                          О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від _________________№___________

м.Житомир

 

Про зняття з контролю

рішення райвиконкому

 

 

Розглянувши пропозиції керуючого справами виконкому про зняття з контролю окремих рішень райвиконкому, які виконані в повному обсязі та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Зняти з контролю рішення райвиконкому, як таке, що виконано:

 

1.1. Від  15.05.12  № 40 «Про роботу відділу соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту  населення Корольовської районної ради м. Житомира».

 

Голова ради                                                                                 О.В.Соя Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове